Niğde den herkese sevgiler saygılar

Konu, 'Tanışalım' kısmında haakaan tarafından paylaşıldı.

1. haakaan

haakaan Hakan Çetinkaya

Favori Kamış:
    LİNEAEFFE
    Favori Makine:
    OKUMA
    En İyi Avı:
    Can Dostum
    Herkese merhaba . İsmim Hakan . 32 yaşındayım . Aslen istanbulluyum ama şu an Niğdede yaşıyorum . eşim niğdeli . Burda esnafım . balık tutmak en büyük hobim . Yıllarca deniz avcılığından sonra yaklaşık 2 yıldır aralıksız tatlı su avlarına başladım . sazan , ala , turna , yayın gibi balıkları yakalama şansım oldu . avlanmaya genellikle Kayseri , Nevşehir Aksaray ve Niğde ye giidiyorum ama ağırlık olarak Kayseri de avlanıyorum . bildiğim güsel avlaklar var . burda olmamın sebebi daha çok şey öğrenmek yeni dostlar ile tanışmak beraber balık tutmak , detaylı bol fotolu ve videolu av raporlarımı sunmak .

Yeni sezon şimdiden hepimize bol balıklı kazasız belasız geçmesi dileğiyle .

Saygılar .

2. Kadir Levrek Peşinde

Kadir Levrek Peşinde SİDEPRENSİ eski nick im

Favori Kamış:
    OKUMA ALUMİNA SPİN KAMIŞ 240cm
    Favori Makine:
    süper passion 740m ve küçük kardeşleri
    En İyi Avı:
    süper maxim misina :9
    Hakan kardeş hoşgeldin aramıza:) güzel paylaşımlarını bekleriz:)
    aksaray da balık avı için nereye gidiyorsun:) memleketim olurda:)
    benim bildiğim mamasın barajı var orası bizim dönemimizde bile seyrek av veriyordu,helvadere gölü vardı.oranında sazanı kokuyor..son bildiğim ortaköy barajı vardı.en son orda sazan tutmuştum ve sazanıda iyiydi,sene 1995 filandı sanırım:)

3. drasty41

drasty41 Recep

Favori Kamış:
    lineaeffe unicast, spro spin2,70 ve 2,40
    Favori Makine:
    shimano exage ryobi ekusima4000
    Hakan kardeş hoş geldin keyifli paylaşımlar dilerim...

4. cemil sarihan

cemil sarihan cemil sarihan

Hoşgeldiniz, Niğde ye selamlar....

5. haakaan

haakaan Hakan Çetinkaya

Favori Kamış:
    LİNEAEFFE
    Favori Makine:
    OKUMA
    En İyi Avı:
    Can Dostum
    kadir bey , cemil bey ve recep bey teşekkürederim aranıza olmaktan dolayı çok mutluyum sağolsun :)

kadir bey mamasın barajı nda bir ara güzel levrek çıkıyormuş ama her yerde oldugu gibi ordada şu aralar pek balık yok ben aksarayda hıcıp a gidiyorum balıklı gölün hemen arkasındaki ormanın içerisinde doğal bir göl olan hıcıp da çok iri sazan ve kadife çıkmakta . gölün ormandan doğru girişinden yem olarak solucan takarsan güsel kadife alırsın ama asıl sazanı meşhurdur ve etide gayet lezzetlidir . sazanı biz hamurla tutuyoruz . sazlık bir bölge oldugundan avlamak biraz zor ve zahmetli ama doğası çok güsel ve balıkları da çok iri . dip oltası kullanmıyoruz şamandıralı takım ile avlanıyoruz . hıcıp gülpınar a bağlı inşallah bu senede gideceğim ve bu sefer sizin içinde güzel memleketinizin bol bol resmini çeker paylaşırım .

saygılar

huntaka41 bunu beğendi.
  6. haakaan

haakaan Hakan Çetinkaya

Favori Kamış:
    LİNEAEFFE
    Favori Makine:
    OKUMA
    En İyi Avı:
    Can Dostum
    bu arada aldıgım bir duyuma göre doğruluk derecesini araştırmaktayım ,
    mamasın barajı niğdenin ketençimen ve cadı suyu dediğimiz su ile besleniyor . bu sene [ inşaatına başlandı diye duydum net bilgiler elime ulaşınca ayrıca belirtirim ] azadlı ve ketençimenin oradaki vadiye baraj yapılacakmış ve mamasın barajına niğdeden giden suyu oraya bağlayacaklamış . ama dediğim gibi bu bir duyum konunun takipçisiyim net ve somut gelişme oluncada belirtiim . eğer adı geçen bölgeye baraj yapılırsa kesinlikle mükemmel bir oluşum olur fakat bir taraftanda mamasın barajının kaynağı kesilir oda çok üzücü olur

7. dikilitaşlı

dikilitaşlı İbrahim

Favori Kamış:
    turnafresh 390-daiwa 270
    Favori Makine:
    7000 C Daiwa-Banax4000C
    En İyi Avı:
    6.5 kg.sinarit
    Hakan hoşgeldin.:)

8. haakaan

haakaan Hakan Çetinkaya

Favori Kamış:
    LİNEAEFFE
    Favori Makine:
    OKUMA
    En İyi Avı:
    Can Dostum
    hoşbuldum İbrahim abii Niğdelimisin aslen :)

9. kazasker

kazasker selim

slm hakan abi .
    nasılsın. Bende Niğdeliyim ama İstanbulda yaşıyorum:) Tatlı su balıkçılığını çok seviyorum. Benim Köyüm Ulukışla ilçesi Aktoprak kasabası. köyümde iki gölet var. komşu köyle birlikte 3 gölet. araları 2-3 km. (Emirler ve Kılan Göleti). Ayrıca Darboğaz kasabasından Karagöl ve Çini Göl diye doğal buzul gölleri bulunmakta. balık çeşidi bol ve lezzetli diye duydum. ama tutmadım. Kılan göletinte 2 kg altında sazan çıkmıyor. ayrıca 20 cm civarında kırmızı benekli alabalık var.(1 tane tutabildim). Temmuzda izne çıkıyorum oarada olacağım. görüşmek istersen Aktopraka beklerim. misafirim olursun. ayrıca iyi bir kiraz yetiştiricisiyim , balık olmazsa kiraz veriririm elin boş dönmezsin:) görüşmek üzere.

huntaka41 bunu beğendi.
  10. haakaan

haakaan Hakan Çetinkaya

Favori Kamış:
    LİNEAEFFE
    Favori Makine:
    OKUMA
    En İyi Avı:
    Can Dostum
    Selim kardeşim msjını okuyunca çok sevindim . çok ama çok memnun oldum bende aslen İstanbulluyum 2 sene oldu Niğdeye geleli . eşim buralı :) ulukışla niğdenin en güzel yeri diyebilirim . Kesinlikle görüşmeyi çok isterim . Emirleri biliyorum ama gitmedim Kılan göletini ilk defa duydum senden ricam özelden bana tam yerini tutma şekillerini bahsedersen sazan yasağı bittiğinde gidebilirim :) alabalık tutmaya senden aldıgım bilgiler doğrultusunda her an gidebilirim :)

ben Niğde merkezde oturuyorum . Burda esnafım balığa genelde Kayserie gidiyorum . tanıştıgımıza çok ama çok memnun oldum En kısa zamanda görüşmek buluşmak oltaları beraber suya sallamak dileğiyle msjını bekliyoırum sağol varol :)

11. inanilmaz

inanilmaz onur

Favori Kamış:
    Lineaeffe spirit surf kamış 3.90m
    Favori Makine:
    Okuma Safina Noir 55
    Merhabalar bizde Niğdeliyiz ama İskenderunda yaşıyoruz. Hoşgeldiniz foruma. Çok özledim oraları inşallah bu yaz Niğdeye geleceğim :) görüşmek dileğiyle

12. haakaan

haakaan Hakan Çetinkaya

Favori Kamış:
    LİNEAEFFE
    Favori Makine:
    OKUMA
    En İyi Avı:
    Can Dostum
    eyvallah dostum teşekkürederim hoşbuldum :)

inşallah temmuzda sende niğdeye gelirsen hep beraber bi organizasyon yaparız ;)

13. inanilmaz

inanilmaz onur

Favori Kamış:
    Lineaeffe spirit surf kamış 3.90m
    Favori Makine:
    Okuma Safina Noir 55
    Vallahi harika olur ozaman. Niğde ve çevreden arkadaşlarla toplanırız çok güzel bir ortam olur

14. haakaan

haakaan Hakan Çetinkaya

Favori Kamış:
    LİNEAEFFE
    Favori Makine:
    OKUMA
    En İyi Avı:
    Can Dostum
    gerçekten harika olur ;)

15. nizam518

nizam518 nizam

merhabalar bende niğdeden

Selâmün aleyküm hakan kardeşim bende niğdede yaşıyorum, öncelik olarak bu balık konusunda bahtsız veya yanlış birşeyler yapıyor olabilirm :) neden se hiç büyük balık tutumadım,bu konuda senle yüz yüze konuşup bilgiler almak isterim yardım olursan çok sevinirim.

İSİM : NİZAM
    yaşadığı yer: Niğde
    Çalıştığı Yer : Niğde haber gazetesi

16. huntaka41

huntaka41 Ümit

Selamünaleyküm ustam hamuru nasıl hazırlıyon

DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi