POWER LINE CLASSIC BOBIN OLTA MİSİNASI 0.40 mm, BEYAZ NET 950 GR

Konu, 'Misinalar' kısmında gencerli tarafından paylaşıldı.

1. gencerli

gencerli Bekir

Favori Kamış:
    okuma salina
    Favori Makine:
    shimano-pen
    En İyi Avı:
    2.850 gr. ÇİPURA
    Merhaba arkadaşlar.

Kasnak oltasıyla kıyı avcılığı yaptığım için pahalı misinaları pek kullanamıyorum. Çünkü çok telef oluyorlar. Markasını yazdığım Misina hem hesaplı hem de baya çok, tam 950 gr. Sarar sarar kullanırım diye düşünüyorum. Bu Misinayı deneyen arkadaşlar var mı aranızda. Sizlerden olumlu cevap alırsam bu misinayı almayı düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

POWER LINE CLASSIC BOBIN OLTA MİSİNASI 0.40 mm, BEYAZ NET 950 GR

2. GündüzGezen

GündüzGezen Şenol

Favori Kamış:
    Shimano Nexave CX 7-21gr. & Lineaeffe S-Curve Spinning 240 & Shimano Alivio TE 6000 / 360
    Favori Makine:
    Shimano Nexave 2500 FB & D.A.M Quick Effzett FDS 735 & D.A.M 860 SLR Surf
    En İyi Avı:
    Söylemem nazar değer :)
    Powerline modelinin Extreme serisinin 0,22mm olanını at-çek avında kullanıyorum. Şimdiye kadar kullandığım misinaların içinde en iyisi bu artık başka misina kullanmıyorum.
    Sizin bahsettiğiniz bobin misinada Powerline olduğuna göre eminim iyi bir serisidir. Rastgele.

3. gencerli

gencerli Bekir

Favori Kamış:
    okuma salina
    Favori Makine:
    shimano-pen
    En İyi Avı:
    2.850 gr. ÇİPURA
    Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim Şenol kardeşim.Forumda bazı arkadaşlar POWERLINE EXTREME, POWERLINE ULTRA PREMIUM ile POWERLINE SUPER PREMİUM serisinin baya kaliteli bir misina olduğunu çok yerde belirtmişler sağolsunlar. Benim bahsettiğim misina da bu markanın bir alt kalitesi sayılır. Daha önce bu misinayı kullanan, artı ve eksi yönleriyle değerlendirme yapabilecek bir arkadaş bulamazsam eğer, alıp denemekten başka çarem kalmıyor gibi.

Teşekkürler.

4. gencerli

gencerli Bekir

Favori Kamış:
    okuma salina
    Favori Makine:
    shimano-pen
    En İyi Avı:
    2.850 gr. ÇİPURA
    İstediğim cevap gelmediğine göre, anlaşılan o ki bu misina hakkında bilgi sahibi olan her hangi bir arkadaş yok forumda.

O zaman bana kıyıdan kasnakla Çipura avcılığında kullanacağım, düğüme ve zor şartlara dayanıklı, bobin misinalar sınıfında hangisini tavsiye edersinir.