quicksilver bot fare ısırığı :s

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında cihan01 tarafından paylaşıldı.

1. cihan01

cihan01 cihan

öncelikle herkese iyi günler. bi kaç yıl önce kuzenim quiksilver marka bot aldı ve sadece 2 kere denize indirdi onun dışında depoda durdu ve bu süre zarfında 3-4 yerinde (50 kuruş-para- büyüklüğünde) fare ısırıkları oluşmuş. ben de tamir edip kullanmak istiyorum. adanada bunu yapabilecek bi yer bulamadım bu yüzden internetten bi yapıştırıcı alıp sorunu kendi başıma çözmeye çalışacam. araştırdığım kadarıyla adam adhesive marka yapıştırıcıdan başkası bu botu yapıştırmıyor. bu işi yaparken bana ne gibi önerileriniz olabilir ? şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

2. fazlı kaya

fazlı kaya fazlı

senin kini az bile yemiş benim botu sıgara paketi büyüklüyünde 3 tane delik actı bot tamir kiti var aldım içten ve dıştan yapıştırdım üstünede dayson yapıştırıcı var binevi donunca lastık gibi olur genelde oto kaburtacılar kullanır halletdim bir senedir kullanıyom hiç bi sorun yok elimden gelse kompüse ince şekilde dayson kaplıcam botu herzaman şişik vaziyetde depodada dursa şişik vaziyetde bırak

3. cihan01

cihan01 cihan

naftalin dökmek lazımmış içine ama artık çk geç. dediğim gibi yarıklar çok büyük değil ve dediğiniz gibi içinden tamir kiti çıktı yamaları mevcut fakat yapıştırıcısının son kullanma tarihi geçmiş o yüzden bi yapıştırıcı bulursam o yamalarla sorunu çözebileceğimi düşünüyorum

4. cihan01

cihan01 cihan

servise göndermeye karar verdim ...