RYOBI ARCTICA 6000 Makine Hakkında.

Konu, 'Makineler' kısmında ercan1977 tarafından paylaşıldı.

1. ercan1977

ercan1977 Ercan

Favori Kamış:
    DAM ON-LINEAR tele spin 30
    Favori Makine:
    SHIMANO jhx 4000F
    En İyi Avı:
    Palamut 2 kg
    Değerli üyeler merhaba.Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.At-çek avlarında kullanırım diye ryobı arctıca 6000 makine almıştım.Bu makineden at-çek avlarında randıman alınır mı? Misine veya ip misine şeklinde tercih yapmak gerekirse , hangisini bu makine için tercih etmek gerekir?Makineyi korumak adına ip misine tercihi doğru olur mu? Dd
    Değerli yorumlarınızı bekliyorum.Herşey gönlünüzce olsun.Bursa'dan kucak dolusu selamlar...ERCAN 1977 BURSA

2. baraküda007

baraküda007 fatih

Bahsettiğiniz makina 400 gr ağırlığında bu makinayla uzun süre atçek yapamazsınız artı bu makinayı spin kamışla taktığınızda kamıştan çok daha ağır olacağı için çok dengesiz olacaktır buda atışlarınızı bozar daha hafif bir makina alırsanız daha iyi olur

3. Apathetic

Apathetic Kyhn Kygl

Favori Kamış:
    Okuma V system 2.70
    Favori Makine:
    Okuma Avenger 30b
    Merhaba, size 200-300gr arasi 2500-3000 araliginda bir makina gerekiyor.. Elinizdeki makine ile uzun saatler avlanmakta zorlanirsiniz..

4. Lüferci Dayı

Lüferci Dayı Raşo Dayı

spın için 400 gram ağar değil arctıcada güzel bi ürün güle güle kullan bende daıwa procaster 3000 kullanıyorum oda yaklaşık 400 gram ve saatlerce atçek yapabiliyorum kısaca 400 gram atçek için çokta ağar değil hatta ideal gibi