Siz bu tebliğden ne anlıyorsunuz

Konu, 'Tebliğler' kısmında zeytinn25 tarafından paylaşıldı.

1. zeytinn25

zeytinn25 murat

En İyi Avı:
    3.5 kğ 62cm alabalık
    Avlandığımız baraj gölünde sazan ,yayın ve kafeslerden kaçan kültür alabalığı var.

Biz mepps ve bir kaç şamandıralı oltayla alabalık tutuyoruz.

2 orman müdürlüğü memuru 2 jandarmayı yanına almış denetime çıkmış güzel bir uygulama sözüm yok.
    Bizim yanımıza geldiler küstah bi şekilde toplayın oltarı yasak dönem ceza keseceğiz . bak kardeşim diyoruz biz alabalık tutuyoruz bu balığın yasak dönemi yok. Ayrıca kendi yayınladıkları tebliğde 1 nisan 1 temmuz arası alabalık hariç diğer balıkların yasak olduğunu belirtiyorlar.

Yok arkadas jandarmaya laf anlatamıyorsun tutturmuş yasak yasak diretiyor
    bide çok bilmiş ama bi bk bilmeyen diğer ilçe müdürlüğü görevlisi elinde bi dosya bide ceza kesecek. içine ettiler günümüzün elime tırıvırı almış adam değilim birde tırıvırı atıyormusun diyor.

topladık oltaları bizde diretsek iş büyüyecek.

siz bu durum da ne yaprdınız

2. zeytinn25

zeytinn25 murat

En İyi Avı:
    3.5 kğ 62cm alabalık
    Ayrıca aynı gölde farklı tür balıklar yaşıyor avlanma zamanları farklı birinin yasak olduğu dönem biri serbest
    bununla ilgili tebliğleri baştan sona okudum bir madde bulamadım

3. fatihh

fatihh Fatih

Favori Kamış:
    Fury Caster ,L.Effe SeaMaster 4,20 Surf,ProCatch CS Ultra-2.40;Protackle FW-TS 3.60
    Favori Makine:
    Penn Affinty 7000, Okuma Avanger 30b
    aynısını memlekette bende yaşadım eyvallah dedim tutmadım, sonra öğrendim ki bana av yaptırmayanlar gölete ağ gerip dinamit atıyorlarmış.

4. coti

coti necati kandemir

evet tek sebebi birilerini korumak içindir oltaları sudan çekip inad edip bekleseydiniz bakalım sonuçta ne olacak kim ağ gerecek görürdünüz