Spin ile LEVREK avında oltaya gelen KALKAN balığı

Konu, 'Videolar' kısmında Spin-oza tarafından paylaşıldı.

1. Spin-oza

Spin-oza Ahmet

Hava durumunda 35 km şiddetli rüzgar görünce hava aydınlanmadan meraya gittim. Tabi ki hedef balık Levrekti. Ancak deniz kenarına indiğimde çarşaf gibi suyla karşılaşınca hayal kırıklığına uğradım. Sanıyorum hava basıncının çok yüksek olması dalga oluşmasını önlüyor.

Dalgasız, tertemiz berrak suda Levrek avlamak zor olsa da denemekten vazgeçmedim. Öğlene kadar çeşitli sahteler denedikten sonra aynı sahilde ikinci tatlı su bağlantı noktasında silikon ile yavaş sarım yaparken bir sürprizle karşılaştım. Belli belirsiz vuruş aldığımı zannederken kamışın ucu tatlı sert bir kafa darbesiyle sarsıldı. Üçüncü atışta silikonun peşindeki kalkanı gördüm ve aynı bölgeye yaptığım beşinci atışta küçük davetsiz ziyaretçiyi kıyıya almayı başardım. Ve bir kaç fotoğraf alıp zarar vermeden suya iade ettim. İşte bu videoyu o minik canavar sayesinde izliyorsunuz :) Balık avı videosunda en azından bir balık olmalı değil mi?..

Paşa ile buluşamadıysak da o küçücük boyuna rağmen yaşattığı aksiyonla kalkan balığı ve kısa molalarım sırasında karşılaştığım kedi ile harika bir gündü.

Herkese Rastgele!

AhmetKurt29 ve night fisher bunu beğendi.
  2. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Yüreğine sağlık sevgili Ahmet. Kedi ile ile geçirilen dakikalarda içim ısındı, iyi ki varsın gözüm. Gönlünce rast gelsin.

3. Spin-oza

Spin-oza Ahmet

Çok teşekkür ederim abi. Yorumunuz da benim içimi ısıttı. Siz de iyi ki varsınız.