spin kamış ve makine

Konu, 'Kamışlar' kısmında ManTired tarafından paylaşıldı.

1. ManTired

ManTired Uğur Ünal

öncelikle merhaba sayın abi'lerim
    forumda yeniyim ilk mesajım bir hatam olursa affola
    denizde kıyıdan avlanmak için spin olta siparişi vericem forumda ve başka yerlerde araştırmalarım sonucu Kamış olarak :Shimano yasei red sea bass mh 270 10-50 gr spin olta makinede shimano exage 4000 fd almaya karar verdim

ilk sorum bu ürünleri kullananlar memnunmu

ikinci sorum ise her avdan sonra makineyi oltadan çıkarmam gerekiyormu ikiye ayırdığımda taşımak için siz değerli abilerimin görüşlerini alırsam sevinir oltanızın ucu boş kalmasın hayırlı günler

2. baraküda007

baraküda007 fatih

Tuzlu su makinanızı kamışınızı sahte yem suya temas herşeyi korozyona uğratır bu yüzden makinanızı kamışınızı avdan eve gelince birbirinden ayırıp tuzlu sudan arındırmanız lazım bunu kimisi suya tutar kimisi ıslak bezle siler ben kamışı iki parça halinde banyoda duvara dikip üstüne duşla su tutuyorum sonra kuruluyorum makinayıda fısfıslı bi şişeye su doldurdum üstüne su püskürtüp siliyorum sonra kuruluyorum makarasını ve kolunuda mutlaka söker içindeki kumu tozu temizlerim sahte yemleride çeşmenin altında suya tutar bulaşıklığa koyar kuruturum iki üç ava birde sahte yemlerin iğnelerine wd-40 pas sökücü sıkarım bu şekilde kullanırsanız malzeme ekipmanınız uzun ömürlü olur. Klipsiyide av yerinde bağlayın av bitince kesin kamışın ucunda kalırsa halkayı gerdireceği için bisüre sonra halkanın ucundaki porselene zarar verir

3. ManTired

ManTired Uğur Ünal

pimaştan kendime bir bazuka yapmayı düşünüyorum onla taşımada muhafaza etmeye çalışacağım ilgin için teşekkür ederim ustam