suzuki 9,9 için pervane nerden bulabilirim

Konu, 'Motorlar' kısmında cezmi tarafından paylaşıldı.

1. cezmi

cezmi

Favori Kamış:
    kamış çapari zıpkın
    En İyi Avı:
    kefal
    arkadaşlar herkeze merhaba
    arkadaşımdan suzuki 2.el motor aldım
    suzuki DT9,9 dıştantakma motorun pervanesinin ucları aşınmış yere vurmaktan dolayı yenisinde piyasada yok bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürler

2. Serkan.ist

Serkan.ist Hidayet

Yetkili servisten bulamadıysan ikinci elini bulman çok zor. Döküm düşünürsen aşağdaki linke bir bak Sen ümraniyedesin sanırım Bularda ümraniyedeymiş. Eskisini götürürsen aynısını döküm olarak dökerler

http://www.sahibinden.com/pervaneler_ureticidenWQQaXQQ4978122WQQpXQQdisplayitem

Ama birde karaköyde perşembe pazarında dökümcü var Pazarın ortalarında Sanırım Arap Camisinin arkasındaki bir iş hanının ikinci katında da bu tip pervaneleri döküm yoluyla yapan bir usta var. ama iyicene bir araştır önce Çünkü Yüksek fiyatlar istendiğini biliyorum.

Birde suzuki ile yamahanın birbirine çok bensediğini biliyorum Suzukide olmazsa yamahanın servisini bir deneyebilirsin. Karaköy civarlarında hem suzukinin hemde yamahanın yetkili satıcıları var onlar sana bu konuda fikir verebilir.

Bol şans

3. cezmi

cezmi

Favori Kamış:
    kamış çapari zıpkın
    En İyi Avı:
    kefal
    serkan bey çok sağolun verdiğiniz bilgiler için
    Bu dediğiniz yerlere gittim onlarda bulamadım.Dün şansa bostancı oto sanayide dolaşırken bir kaynakçı gözüme çarptı,içeride deniz motorlarının kanağını yapıyordu.Bende girdim içeri sordum pervane kaynak yapıyormusun diye usta benim işim o dedi.Bu sabah verdim pervaneyi akşama alacağım belki orjinali gibi olmaz ama ne yapalım motorum da eski 87 model,bu yaz idare eder.Ayrıca sıfırı 300 ytl civarı. teşekkürler kolay gelsin

4. Serkan.ist

Serkan.ist Hidayet

bari ustanın adresini verde bizimde işimiz düşer belki sana zahmet

Yapmışmı güzel?

5. cezmi

cezmi

Favori Kamış:
    kamış çapari zıpkın
    En İyi Avı:
    kefal
    merhaba
    bana göre güzel olmuş işçilik olarak.tavsiye edebilirim.nekadarda güzel olsa orjinalini tabiki tutmaz.ben memnun kaldım.bostancı oto sanayide nuh betonun arkasında yeri ,ismi tornacı,kaynakçı mahmut usta tabela bilgilerini alamadım alınca yazarım.