Tatlı su avları için döner kaşık mı maket balık mı

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında ysfkskn1995 tarafından paylaşıldı.

?

Kırmızı benekli alabalık avında hangisi daha avcı Döner kaşık mı? Maket mi slikonmu

1. Döner kaşıklar

oy sayısı 1
    100,0%
  2. Yavru alabalık benzeri küçük maket balıklar

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Siklon yemler

oy sayısı 0
    0,0%
  1. ysfkskn1995

ysfkskn1995 Yusuf keskin

Merhabalar arkadaşlar kırmızı benekli alabalık avlarında mepps türü döner kaşıklar mı daha avcı yoksa 3-4 santimlik alabalığa benzer maket balıklar veya silikonlar mı daha avcı.

Sorma sebebim şu ben 2 senedir döner kaşıkla avlanıyorum derede kırmızı benekli olmasına rağmen istediğim verimi alamadım.Savagear ve mepps markalarından 5 6 kaşık kullanıyorum.

Kırmızı benekli avcısı olan ustalara bir danışayım dedim acaba küçük rapala, yavru alabalık görünümlü maket balıklar kullansam verim alırmıyım.

2. ysfkskn1995

ysfkskn1995 Yusuf keskin

Arkadaşlar ankete katılıp nedeniyle beraber fikirlerinizi beyan ederseniz hepimiz faydalanır.

3. ysfkskn1995

ysfkskn1995 Yusuf keskin

Bahsettiğim maket balığa örnek

Ekli Dosyalar:

4. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    Nesli tükenme sınırında olan kırmızı beneklilei avlamak yerine korumak üzerine yoğunlaşmak daha güzel bir hobi olurdu...

5. ysfkskn1995

ysfkskn1995 Yusuf keskin

Tabiki.Ben kırmızı benekli alabalık avını çoğu zaman yakala bırak şeklinde yapıyorum, bazen limit üstü alıkoyduklarım da oluyor ayrıca bulunduğum bölgeler bakir bölgeler bolca alabalık mevcut.

6. AlfredoHale

AlfredoHale AlfredoHale

Hi, based on my experience, I can say that model fish or silicone bait in general can be more effective in fishing for red spot trout. Turntables can also work, but sometimes it takes a change and try new tactics. Trying a small Rapala fake or a baby trout-looking fake fish can help you get better results