Tavsiye Rica Ediyorum Lutfen.

Konu, 'Bölgeler' kısmında Samet Eryavuz tarafından paylaşıldı.

1. Samet Eryavuz

Samet Eryavuz Samet Eryavuz

Favori Kamış:
    Okuma V system 2.40 10-40
    Favori Makine:
    Okuma Ceymar Cy-40
    Merhabalar;
    Sayın abilerim sevgili kardeşlerim;
    Yarın kesinlikle İzmir'den cıkıp bir yerlere balığa gitmek istiyorum.Akşam suyunu yetişip sabah suyundada avlanıp donmek istiyorum.Sizlerden ricam Karaburun taraflarıı haric bana yerler tavsiye etmeniz.Ve baska bir maruzatta ışık olayının olmaması.Işıklı bir yerler olursa cok sevinirim :eek: Haklısınız buldunda buluyorsunuz diyeceksiniz ama . :eek: Eski foça'ya gitmeyi dusunuyorum ama ordada Kıyıdan ne kadar balık avlanır az cok tahmin edebiliyorum.Teşekkür ederim.Saygılarımla.

2. hakan28

hakan28 hakan

Favori Kamış:
    kamışlar, el oltaları
    En İyi Avı:
    Levrek, çipura
    şimdi ben pek bişey anlamadım yazdıklarından. Karaburun dışında avlak soruyorsun değil mi. Peki foçayadamı gideceksin. Yani foçaya gideceksen başka avlağı ne yapacaksın. İstersen yazıyı bir daha gözden geçir hemşerim sonrada yardımcı olalım sana. Bu arada araban varmı onuda belirtirsen daha çabuk sonuç alırız.

3. Samet Eryavuz

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Ceymar Cy-40
    Foca var aklımda gitmek icin ancak bu aralar ısparozdan baska sey cıkmıyor diyorlar..onun icin baska yerler varmı diye rica ediyorum.Evet karaburun dısında avlak soruyorum.VE evet Arabayla gidicem.

4. hakan28

hakan28 hakan

Favori Kamış:
    kamışlar, el oltaları
    En İyi Avı:
    Levrek, çipura
    Tamam o zman hemşerim konu şimdi anlaşıldı. Ben neredeyse her hafta sonu gidiyorum balığa eşimle beraber. Bu sıralar bereketli avlaklar yok. Ama gece kalacam sabah suyunuda yapacam diyorsan o zaman hangi avlağın ne zaman iş yapacağı belli olmaz. Yeni foçadan gir. eskiye doğru devam et. Sırasıyla önce mambo, ardından polen sonrada fatos tatil köyü gelecek önüne. Fatos tamda virajın önünde kalacak. Yani fatosu geçince tatlı bir virajla tepeye saracaksın. Tam tepeye çıktığında denize doğru kum bi yol göreceksin bakınırsan.Gir oradan. Kıyıya kadar in Çok güzel bi koy orası genellikle güzel balık yapar. Ben yanlız olduğum zamanlarda gidiyorum oraya. Arabada dibine kadar geliyo. Arabadanda seyyar lambayla ışık alıp sabaha kadar avlanıyorum. Yengeç ve madya atmalısın. Küçük balık çok boru kurdu ve sülünesle yetişemezsin. Bilgin olsun.

5. Samet Eryavuz

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Ceymar Cy-40
    Çok teşekkür ederim abi.Bi seyyar lamba ayarlayayım ozaman ve deneyeyim.

6. hakan28

hakan28 hakan

Favori Kamış:
    kamışlar, el oltaları
    En İyi Avı:
    Levrek, çipura
    seyyar florasan tipi araba lambaları var. 9 ytl. Ben aldım garajın orada buldum manisada. İnanılmaz güzel. Yoksa al bi tane derim. Sarı lambalılar pek güzel değil.

7. Samet Eryavuz

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    Okuma Ceymar Cy-40
    Kimse yokmu 2-3 yer daha paylaşacak ? :( :mad: :eek: :confused: