turna avı

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında gslichemist tarafından paylaşıldı.

1. gslichemist

gslichemist abdurrahman

En İyi Avı:
    turna 65 cm
    merhaba arkadaslar, 1 nisan sezonun açıldığı ilk gün turna avımdan resimler. ilk günler genelde boş dönerdim, resimde gördüğünüz gibi 60 ve 65 cm iki turna ile güzel bir av geçirdim. tabi yanımda kepçe olmamasından dolayı kaçırdıgım 3 turna, kaşık peşinden takip ederek ayaklarımın dibine kadar gelip geri dönen bir kaç turnayıda sayarsak:) avlaktan resimler yok ama buhafta sonu gittigimde avlaktanda resim çekmeye çalışacagım.

Ekli Dosyalar:

night fisher bunu beğendi.
  2. mulkiyeli

mulkiyeli ahmet

Favori Kamış:
    Fladen Warbird Criss Cross 3,00
    Favori Makine:
    Mitchell Avocet R (4000)
    En İyi Avı:
    sazan , 4 kg
    Tebrikler, çok güzel turnalar. Bu hafta sonu yapacağınız avın fotoğraflarını da merakla bekliyorum.

3. gslichemist

gslichemist abdurrahman

En İyi Avı:
    turna 65 cm
    Teşekkür ederim.

4. odemisli

odemisli ilker

Favori Kamış:
    albastar
    Favori Makine:
    dam
    En İyi Avı:
    her av iyidir. :D
    Terik ederim. Güzel av olmuş. Uzun zamandır görmeye hasret olduğumuz bir rapor.

5. Mustafa Karakuşcu

Mustafa Karakuşcu Mustafa

Tebrikler hocam devamını bekliyoruz... Spin Candır :D

6. AhmetKurt29

AhmetKurt29 Ahmet Kurt

Favori Kamış:
    Okuma V System 210 cm spin kamış(atarı 5-20 gr)
    Favori Makine:
    Okuma Avenger AV-30 b
    En İyi Avı:
    42 cm Gökala, 33 cm K.Benekli Alabalık, 33 cm İsrail Sazanı, 18 cm Tatlısu Levreği, 15 cm Şiraz
    2 senedir uğraşıyorum tutamadım gitti şu turnayı :) İnşallah bu sene şeytanın bacağını kıracağım artık. Tebrik ederim abi rastgele...

Mustafa Karakuşcu bunu beğendi.
  7. gslichemist

gslichemist abdurrahman

En İyi Avı:
    turna 65 cm
    ilk sene benimde öyle geçmişçi;) pes etmeden devam edersen başarırsın. bol şanslar.

8. ecora

ecora Erhan

Tebrikler, güzel turnalar. Bunları paylaşın ki 20 cm turnaları poşetlere doldurup elinde gezdirerek at-çek yapan arizona kertenkeleleri turnanın nasıl olması gerektiğini görerek anlasın. Elinize sağlık.

gslichemist bunu beğendi.
  9. coast guard

coast guard reşit

En İyi Avı:
    SAZAN 1.5 KG
    mera hakkında bilgi verebilirmisiniz?

10. roy

roy roy

Favori Kamış:
    Ron Thompson heavy telecoast, daiwa crossfire,lineaeffe extreme,Pezon&Michel Rafale pro pike
    Favori Makine:
    Daiwa tournement entoh 5500, Mitchell compact gold 7000 , Okuma Razor 65, Daiwa procaster A 4000
    Tebrikler güzel av olmuş. Avlaktan resim olmaması da gayet isabetli olmuş. Fotoğrafları gören o noktaya akın ediyor zira. Mekan belli olmayacak şekilde fotograflamak lazım.
    Herkes kısmetini tutar avuntularini artik geçmek gerek. Kötü niyetli insanlar o kadar çok ki artık kısmeti mismeti kalmadı işin

11. gslichemist

gslichemist abdurrahman

En İyi Avı:
    turna 65 cm
    teşekkürler roy. o gün bile birbirlerine bey diye hitap eden 5 kişi geldi, 30 mt agları varmış, yakınlarda bir nehiri soruyolar bana ag atacaklarmış. bu tip insanlar olduğu sürece artık avlarımızı bile gizli yapmaya başlıcaz. ama adamlar haklı, yaptıklarının cezasız kalacağını biliyorlar çünkü, şikayet etsen kimse gelmez, tepki göstersen kavga edeceksin, tadın kacacak. jandarmanın yapması gereken işi biz yapacak değiliz.

night fisher ve cmhrcnr bunu beğendi.
  12. fogos

fogos fatih

tebrikler