Yeni başladığım takım nasıl?

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında cmhrcnr tarafından paylaşıldı.

1. cmhrcnr

cmhrcnr Caner Erken

Merhabalar, takımımı aldım
    kamış :
    Shimano Alivio DX M Serisi 270cm Olta Kamışı
    makina :
    Shimano Hyperloop 4000 FB Olta Makinesi

Sizce bu takım iş yapar mı ustalarımın da kullananlarında yorumunu merakla bekliyorum. Ancak misina ve sahte, kaşık tavsiyelerinizi bekliyorum. Hem karadan atıcam hem kayıkla açılıp atıcam ona uygun birşey olursa sevinirim. Değerli görüşleriniz, tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Ustalar sizden bir ricamda o kadar istek ve hevesle kurduğum bu takımla bu sefer de balık almazsam artık çok üzülürüm o yüzden Bursa'da turna çıkan avlayabileceğim yerler nereler lütfen bilenler benimle paylaşabilir mi? Konuya cevap olarak yazmayabilirsiniz anlıyorum özelden de olsa bekliyorum. Bu kadar masraf edip balık tutamamak çok üzücü. Tekrardan teşekkürler.

2. cmhrcnr

cmhrcnr Caner Erken

Arkadaşlar uyuyor musunuz ya :) Kimse yok mu bir fikri olan, tavsiyesi falan cevaplarınızı bekliyorum.

3. mulkiyeli

mulkiyeli ahmet

Favori Kamış:
    Fladen Warbird Criss Cross 3,00
    Favori Makine:
    Mitchell Avocet R (4000)
    En İyi Avı:
    sazan , 4 kg
    Merhaba, kamışımız kıyıdan atış için uygun ama bot kayık vs. ile avlanmak için biraz daha kısa bir kamış bulundurmanızı tavsiye ederim. Bursa'da bildiğim kadarıyla uluabat gölü ve demirtaş barajında turna var. Sahte meselesine gelirsek , genellikle cannibal shad hemen hemen her yerde iş yapar ancak yine de gideceğiniz avlağı belirleyip ona göre sahte belirlemeniz daha doğru olur. İnternette biraz araştırma yaparsanız daha net bilgilere ulaşabilirsiniz.