yerliyurt

Konu, 'Tekne Donanımı ve Bakımı' kısmında __ege__ tarafından paylaşıldı.

1. __ege__

__ege__ ege

En İyi Avı:
    teknede 40 metreden spin kamış makine set:) valla:)
    İyi günler tanıdığım bir abim,yerliyurt 4.50 sandy lx model tekne ile 30 hp honda dıştan takma motor almayı düşünüyor.Sorumuz şu bu aletlerle saatte kaç mil hıza çıkılır,Yerliyurt teknenin suda duruşu nasıldır(fazla oynak olmaması lazım.).Tekne olarak birde anıl marin 4.6 blue sea modeli var bu modeli de düşünüyoruz ama sürat olarak yerliyurt daha avantajlı gibimrsparkle

2. accuman

accuman mustafa kamil coşkun

Favori Kamış:
    OKUMA..
    Favori Makine:
    OKUMA-LİNEAEFFE....
    En İyi Avı:
    LEVREK..11.7 KG..
    yerliyurt hakkında

değerli kardeşim tüm memleket içindeki imalatçılar arasında yerliyurt tekne dizaynı ve kalitede 1 numaradaır ...rahatlıkla ifade ederim....ben fabrikalarınıda gördüm ustalarıylada tanıştım...korkusuz emin olun...30 honda o tekneye güzel uyar çok rahat iki kişiyle 25-30 mil yapar...önemli bir konuya değinmeden geçemiyeceğim...tüm fiber tekne sahipleri denizden gelince bir kova tatlı su ile tekneyi silerler ise çok uzun süre bakımlı ve temiz kalır.vede en önemli konu belgesiz tekne kullanmayınız..sahillere yakın ve demirli teknelerin yanından süratli geçmeyiniz....size ne yada sana ne keyfimin kahyasımısın gibi düşünenlere tek cevabım var...bu gün ona yarın sdize....iyi günlerde sağlıkla vede huzurla kullanmanız dileği ile......

3. isottevfik

isottevfik Tevfik

Favori Kamış:
    SHIMANO Catana BX 240 Tele
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000 CFB
  4. __ege__

__ege__ ege

En İyi Avı:
    teknede 40 metreden spin kamış makine set:) valla:)
    Teşekkürler