Zodiac Botu ve Motorunu nerden alayım

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında maestro_44 tarafından paylaşıldı.

1. maestro_44

maestro_44 ismail

Merhaba arkadaşlar,

Ben yurtdışında kalıyorum ve Türkiye'ye bir takım Bot almak istiyorum. Bot 4 metre civarinda ve Zodiac veya QuickSilver markası olacak. Motor 20 HP civarında olacak.
    Bu malzemeleri yurtdisindanda getirebilirim fakat bunun nakliyat, gümrük gibi sorunları var. Bundan dolayı Türkiye'den almak daha mantıklı gibi.
    Bu malzemeleri nerden alabilirim. Bana alabileceğim internet sayfası veya irtibata gecebilecegim satıcılar onerebilirmisiniz.

Şimdiden desteginiz için teşekkürler

2. night fisher

night fisher fatih

Favori Kamış:
    kendisinin dizayn ettiği muhtelif kamışlar
    Favori Makine:
    çançinçon çinişi makineler
    En İyi Avı:
    kırlangıç 8.4 kg
    deniz motoru yazıp google amcaya sorun.Benim incelememde en uygun fiyatlar,denizmotorum.com da karşıma çıktı.Sizde araştırınız.
    Botu yurt dışından getirmeyi araştırın(motor zor biraz da),quick silver ve zodiack çok çeşidi olan markalar,hepsini bulundurmuyorlar genellikle.

3. maestro_44

maestro_44 ismail

Bircok internet sayfasına bakmıştım ama bu sayfaya bakmadım. Bot olarak ''Zodiac Mark II Futura Alu Pack'' almayı düşünüyorum. Almanyada fiyatı 4150€. Türkiyede bu fiyata alabilirmiyim bilmiyorum.

4. uFuK-28

uFuK-28 Ufuk

En İyi Avı:
    72 cm levrek
    İsmail merhaba. Bence Zodiac markasına hiç bakma derim tr.de fiyat 2 katı üstelik getiririz abi derler seneye alırsın. İstersen bir karşılaştırma yap derim fiyatları. Uygun olan Quicksilver aynı boyda botun fiyatı Zodiac,a göre nerede ise 1/4. http://www.denizdukkani.com/zodiac-futura-aluminyum-taban-katlanir-sisme-botlar/k51-g4307 http://www.aussenborder-markt.de/aussenborder/yamaha-liste2-4t.htm Motor fiyatlarınıda bir karşılaştır aslında markalarda fiyat farkı aşağı yukarı aynı yani Almanyada, fakat tr,de durum farklı. Almanyada Mercuri 20 HP ilen Honda 20 HP ayni olmasına rahmen tr,de Honda maalesef 2 katı fiyata satılıyor.

5. JOHNY GUITAR

JOHNY GUITAR Deniz Erdeniz

6. maestro_44

maestro_44 ismail

İlginizden dolayı teşekkürler arkadaşlar. Şimdiye kadar araştırmama göre almak istediğim Mercury F20E Türkiyede daha ucuza geliyor. Örnek; http://www.bootdepot.de/1283-Aussenborder/160-Mercury-Outboard-Marine/128-Mercury-Viertakt/1154-Mercury-F-20/7692-Mercury-F-20-EL.html

Bot konusuna gelince Ufuk arkadaşın yazdığı gibi fiyatlar Türkiyede çok yüksek. Quicksilver botların fiyatı uygun. Sahibinden.com da bir bot var hatta. Bot sıfır 4.30m, 4300TL. Benim burada bir 1990 model Zodiac botum var ve bottan memnunum. Bundan dolayı Zodiac ilk tercihim.
    Motor Türkiyede Almanyadan ucuz olup Zodiac botun bu kadar pahalı olmasını anlamış değilim.

Deniz kardeş verdiğin Linke teşekkürler. Sayfaya bakacaağım.

Fatih abi denizmotorum.com daki fiyatlar fena değil. Bu sayfadan alışveriş yapanınız oldumu? Sayfa güvenilirmi. Kargo ile bir Motor Mersine kaç günde gelir. Konu hakkında bilgisi olanların bilgi vermelerini rica ediyorum.

Selamlar

7. polato6

polato6 hikmet

Favori Kamış:
    Shimano Katana
    Favori Makine:
    Shimano Twin Power 6000 FC
    En İyi Avı:
    4,5kg Turna
    İsmail bey bot ve motor fiyatlarında en uygun www.denizmotorum.com güvenilir ve oldukça cana yakın kişiler ( ihtiyaca yönelik çözümler sunabilen ) ben alışveriş yaptım gerçekten olumlu sonuçlar aldım tavsiye ederim saygılarımla.

8. maestro_44

maestro_44 ismail

Teşekkürler Hikmet Bey.