zodiac cadet 310 mu zoom 340s mi

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında salihonur tarafından paylaşıldı.

1. salihonur

salihonur onur

slm arkadaslar
    ben de balık sevdalısıyım ve daha cok zıpkın ile avı tercih ediyorum.genelde 3 en fazla 4 kişi gidiyoruz.Artık kendime bot almaya karar verdim.Şimdi marka olarak zodiac düşünüyorum hem sağlamlığı hem de hafifliği cezbediyor.Biraz pahalı ama bir defa alıyorum zihniyeti var su anda.Zodiac 310 cadet ve zoom 340s aynı fiyat.hangisini tercih edeceğimi bilemedim.İkisi de ahşap taban.Satıcı cadet alın diyır ama elinde cadet var zoom yok onu sipariş edecek.O yüzden de açık olmak gerekirse güvenedmedim.Bilgili arkadaşlar yardım ederse sevinirim.Motoru henüz almadım ama muhtemelen 9.9 düşünüyorum.
    Herkese keyifli avlar

2. NedimBugrul

NedimBugrul nedim

Favori Kamış:
    Albastar
    Favori Makine:
    70 lik Sheaskpere
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık karagöz
    310 veya 340 a 9.9 tam yakısır...

3. uFuK-28

uFuK-28 Ufuk

En İyi Avı:
    72 cm levrek
    Ben olsam 340 alırım. Bende almadan evvel hep 310 m hayal ediyordum fakat 340 m aldım iyiki 340 almışım. İç uzunluk 30 cm daha fazla 30 cm ufak gibi geliyor ama botta çok fark ediyor. Bence söyle yapın her 2 botunda iç en ve boy ölçülerine göre oturma odasında halı üzerine şaplon yapın ve bakın belki komik gelebilir ama ben öyle yapmıştım :)

4. dalgicengin

dalgicengin engin

selamlar şu anda cadet 340 s botum ve yamaha 15 beygir 4 zamanlı motorum var 3-4 kişi gidecekseniz 340 almanızı öneririm ancak sürat li olsun derseniz motoru yüksek beygirli almanızı tavsiye ederim lakin benim botta 3 kişi 15 beygirle çok fazla sürat yapmıyor ama 2 kişi ideal süratine ulaşıyor motor olarak ta 2 zamanlı 15 beygir yamaha tam olur.

5. mohim

mohim teoman

herkese merhaba ,

10 beygir üstündeki motor için denizcilik belgesi isteniyor mu ?

6. enginköp

enginköp engin köprülü

Ewet , 9.9 üzeri motor alacaksanız ADB ( amatör denizcilik bekgesi ) almanız gerekiyor.