zodyak botum

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında küçükbaşak tarafından paylaşıldı.

1. küçükbaşak

küçükbaşak emre

Favori Kamış:
    albea star
    Favori Makine:
    albea star
    En İyi Avı:
    sazan 17kg
    slm arkadaslar bende 3.60 zodyak contınental bot var 2 silindirli 6 beygir mercury motor var benım sorunum botu sısırdımmı komple sısıyor
    on bırlestırmeden kacırıyor normalde sag ve sol sısıyor bunu kıme yaptırırım yardımlarınız ıcın sımdıden tsklr

2. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    İstanbulda zodiak bot tamircileri var.Yanlız çok pahalıya mal edebiliyorsunuz.Botu kargolaması,geri gelmesi ve tamir ücretiyle birlikte en az 300-400TL ücret ödersiniz.

Benim yazılarımı aratırsanız ADAM ADHESİVE marka italyan çift komponentli yapıştırıcıları tavsiye ettiğimi görebilirsiniz.

Su veya sabun köpüğü ile kaçağın yerini tespit edin.Eğer açıkta bir yerde ise tamirini size anlatırım.Ama birleştirme yerlerinde,köşede bir yerde ise bu kaçak işiniz biraz zor.Kaçak yerinin resmini bana yollayın size tamiri konusunda fikir vereyim.

Eğer kaçak iğne deliği kadar küçük ise internet üzerinde bazı yapıştırıcılar var şişirme yerinden enjekte ediliyor ve mikro delikleri içeriden yamıyor.Ama delik toplu iğne başı kadar bile olsa bu yöntem işe yaramaz.