01.08.2010 İstanbul / Tırıvırı ile mücadele organizasyonu

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında simendifer tarafından paylaşıldı.

1. tcomak

tcomak Tayfun Çomak

Favori Kamış:
    linea effe
    Favori Makine:
    dam
    En İyi Avı:
    kefal 2 kg
    link acılmıyor yucel..

2. sky54

sky54 YÜCEL

Favori Kamış:
    henüz Yok
    Favori Makine:
    Ama Olacak :)
    En İyi Avı:
    1Kg aynalı sazan
    Bende Sizlerle olmayı çok istedim hatta ilk organizasyon gerçekleşseydi gelecektim ve bütün planımı ona göre yapmıştım ama organizasyonun ertelenmesi ve benim şehir dışında senelik izinde olmam sebebiyle malesef aranızda olamadım... :( İnşallah başka bir organizasyonda aranızda Olmak isterim.

Organizasyona katılıp Tırıvırıyla Mücadeleye destek veren Herkeze Teşekkür ediyorum...

3. Süheyl Başak

Süheyl Başak Süheyl Başak

En İyi Avı:
    Torik 3-4 kilo
    Sennur Hanım,
    Evvelden bildirmiş olduğumuz gibi eşim ve ben maalesef erteliyemiyeceğimiz ve pas geçemiyeceğimiz bir işimiz nedeniyle aranizda bulunamadık. Ancak anladığım kadarı ile sizler birhayli gezmiş ve yorulmuşsunuz. Bilhassa eşim uzun yürüyüşler henüz yapamamaktadır. Tabiatıyla belki bende yürüyemiyecektim. Sizler yorulduğunuza göre biz bu işi pek başaramıyacaktık gibime geliyor. Ama şuna inanınki hep sizi düşündük ve sizlerin başarılı olmanız için dua ettik.
    Biz artık tekne veya kıyıdan yapılacak organizasyonlarda sizlerle beraber olabileceğimizi düşünmekteyim. Yeni organizasyonlarda buluşabilmek ümidi ile,
    Tüm arkadaşlara selamlar,
    Süheyl Başak

4. Bandırmalı

Bandırmalı mustafa

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    karagöz (1,500gr)Kırlangıç (2kg) Minekop(3kg) Levrek (2kg)
    o gün bende deniz kıyısındaydım öğlen vakti ercanı bi arayayım dedim organizasyon nasıl geçiyor diye abi pek katılım yok deyince üzüldüm bir piknik veya balık organizasyonu düzenlenseysi kat kat fazla katılım olurdu heralde :cool:

yinede bu duyarlı mücadeleye gönül veren katılımcıları yürekten kutluyorum:)

5. bahti88

bahti88 Bahtiyar Çelik

En İyi Avı:
    1531 gr. Pullu Sazan, 1150 gr. & 58 cm. Turna
    Fedakârlığınız için hepinize yürekten teşekkürler... :)

6. SedatMert

SedatMert Sedat

En İyi Avı:
    O balığın hala peşindeyim.
    Sevgili Sennur. Pazar günü bir iş için Avcılar tarafına gittim. Saat 13 gibi işim bitti. Sizlerin Sazlıbosna taraflarında olduğunuzu düşünerek, size katılmak amacıyla sana telefon ettim ancak telefonuna ulaşılamıyordu. Ben de yerinizi tam olarak bilmediğimden eve dönmek zorunda kaldım.

Organizasyona katılan tüm arkadaşları emeklerinden dolayı tebrik ederim.

7. 56562

56562 xxx xxxxx

O tarihte tatilden dönüş yolunda olduğum için aranızda olamadım. Organizasyonu düşünen, gerçekleşmesi için katkıda bulunan herkese çok teşekkürler. Ayrıca, organizasyon sırasında dağıtılan balıkçılık malzemeleri konusunda sitemizin ricasını kırmayan

Kısık Balıkçılık Üsküdar - Necati Bey' e
    Cengiz Balıkçılık Üsküdar - Alper Bey' e
    İstoç Remixon- Fatih Bey'e

teşekkürü borç bilirim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Ağustos 2010
  8. m-a-v-i

m-a-v-i Yasin

Başta Ercan olmak üzere emeği geçen ve katılan, katılamayan ancak destek veren herkese teşekkürler.

Bir kişiye dahi ulaşılabilmişse, yararlı bir çalışma olduğuna inanıyorum. Devamlılık göstermesi gereken etkinliklerden birisi olduğunu düşündüğüm bu organizasyonların gelecekte de düzenlenmesi ve katılımın bundan daha yüksek olmasını dilerim.

Son olarak bizlerden desteklerini esirgemeyen Başakşehir belediyesi ve çalışanları Süleyman ve Mehmet beye ve halkla ilişkiler deparmanından Ayşe hanıma samimiyetleri ve katkılarından dolayı gönülden teşekkürler.

Ayrıca organizasyonda aramızda olamayan ancak desteklerini esirgemeyen,

SAMADER Amatör Olta Balıkçıları ve Doğayı Koruma Derneği
    Arnavutköy Jandarma Komutanlığı
    Cengiz Balıkçılık
    Kısık Balıkçılık Üsküdar şubesi - Necati Bey ve REMIXON'a sonsuz teşekkürler.

Aşağıya, o bunaltan sıcakta aklıma gelipte çekebildiğim bir iki resmi ekliyorum.

Son düzenleme: 5 Ağustos 2010
  9. fish founder

fish founder Özgür

şehir dışında olduğumdan dolayı ne yazık ki katılamadım.
    nicelik değil nitelik ön planda olan bu harika organizasyonda varılan sonuç hiç küçümsenecek seviyede değil,
    ele geçirilmiş her tırıvırı,bilgi verilen her kişi sürdürülebilinir balıkçılığa bir adım daha yaklaşmamızı sağlıyor,
    tüm katılımcıları canı gönülden kutlarım

10. wonderfullmanmusti

wonderfullmanmusti mustafa kılıç

arkadaşlar yüreklerinize ayaklarınıza ellerinize sağlık teşekkur ediyorum herkese :) umarım bir dahakine katılabilirim...

11. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Hayallerim, aşkım ve çipuram.
    Herkesi canı gönüldsen kutlarım. Emeğinize yüreğinize sağlık arkadaşlar.
    Aranızda olamayı çok istememe karşın gerek ilk tırıvırı mücadesi org. tarihin ertelenemesi, gerekse benim daha önceden planlanmış çalışma programım nedeniyle katlamadım. Bu illetın kökü kuruyana kadar mücadelemiz devam edeceği için bir dakine artık diyorum :)
    Bu arada bir dahakini önümüzdeki iki ay içinde yaparsanız ben yine gelemem. Baştan diyeyim de... :rolleyes:

12. m-a-v-i

m-a-v-i Yasin

Sen kimsin önce onu açıkla, Diren'in üye bilgilerini nasıl ele geçirdin? Diren'e ne yaptıysan çabuk söyle, ona zarar verme, gerekirse fidyeyi aramızda toplayıp veririz. :p

13. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Hayallerim, aşkım ve çipuram.
    "Pes!" diyorum Yasin ve seni Sherlock Holmes'ün halefi ilan ediyorum :p
    Evet, yazan ben değildim ama yazan arkadaşıma :)rolleyes: ifadesini bulsun diye, "mavi renkli gözleri yukarıya bakan" dediğimde, "tam yukarı bakan yok, hafif sağa bakan var, olur mu?" diyerek beni gülmekten öldüren bir arkadaşıma)telefondan dikte ettiren bendim. Yani cümlelerin içeriği bana aittir, gerisinin sorumluluğunu almam :D
    Bu arada ben iyiyim, sadece gece-gündüz çalışma halindeyim. Bir süre daha iş yoğunluğu nedeniyle siteye giremeyeceğim, endişelenmeyin ;) :)

Not: Yukarıdaki yazı öz be öz Diren tarafından yazılmıştır, olayda dublör kullanılmamıştır :p