04-Mayıs-2008 Urla-Özbek Organizasyonu Yapıldı

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Yörük Efe tarafından paylaşıldı.

1. murana

murana pamir

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    geldi abi

abi tamamdır sağol

pamir

2. kontiki

kontiki CEM ALTÜRK

Favori Kamış:
    hepsini deniyorum
    En İyi Avı:
    4.350 çıpra
    Özbek'e gelerek teknemi şenlendiren bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum.Nadir ve muharrem beyin dört dörtlük organizasyonu sayesinde dehşetli bir gün geçirdik.Muharem beyin yemekleri bir harikaydı,ellerine sağlık.Bambullardan(istanbul gurubu) kaptana hediye diye gelen sakız rakısı(uzo) beni çok mutlu etti,seneler öncesine götürdü.Her zaman başımın üstünde yeriniz var.ayaklarınıza sağlık kusurumuz varsa afola.SAYGILAR.

3. bambul2

bambul2 Seçil

En İyi Avı:
    mercan, gopez, mırmır, eşek istavriti
    Çok güzel ve keyifli bir gündü. Bu günün gerçekleştirilmesini sağlayan Nadir Ağbi'ye, Muharrem Ağbi' ye (Ben brokolilere bayıldım. Ellerinize sağlık. Şennur Hanımada selamlar, keşke yanımızda olsaydı.) , Misafirperverliğinden dolayı Kaptanımız Cem Ağbi'ye, ulaşım konusunda destek veren Pamir'e, Yengeçleri bulan Cem'e, Bülent 'e ve diğer arkadaşlara çok teşekkürler. Emeğinize sağlık.
    Bu arada teknenin yarısını balığa doyurdum ama hiç bahsi geçmiyor.

4. murana

murana pamir

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    evet yaaa

Yaaa seçil işin doğrusu ben kıskandım seni o kadar balık tutunca o yuzden hiç bahsetmedim :D valla unuttuk onu yahuuu yakaladığı balıklar ve bizim doymamıza sebep olduğu için seçilede cokkk tesekkurler

5. murana

murana pamir

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    kandil teknesi

kandil teknesinden hiç resim yok mu ? arkadaşlar biz hep kontiki hakkında resim koyduk ve olayları anlattık

6. kılçık

kılçık

Favori Kamış:
    oltacıyız
    En İyi Avı:
    orka 3 ton amma attım
    herkese teşekkürler güzel bir gündü resimler çok güzel olmuş pamir arkadaşım sanada ayrıca tesekkür eline sağlık resim bir harika arkadaşlar canı sıkılıpta balık özlemi çekerseniz benim çamaşır teknesi hazır bilgilerinize
    11 mayıs seferihisarda görüşmek üzere dört gözle bekliyorum iğneleri bilemeye başladım bile

7. bambul2

bambul2 Seçil

En İyi Avı:
    mercan, gopez, mırmır, eşek istavriti

:p Afiyet olsun. Sağolasın Pamir...

Kıskanma Pamir Kardeş. Çalış seninde olsun:)

İşin şakası bir yana, benim hedefim kılıç balığı. O zaman bak kimse unutamayacak. hehehe:)

:rolleyes:

8. nadirsakoglu

nadirsakoglu nadir

ya noyan senin balıklarmı dı oya bilseydim daha fazla yerdim. benim balıklar gitmesin fazla diye az yedim.:D

9. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar çok güzel bir organizasyon olmuş. Katılan tüm arkadaşlarımızı tebrik ederim. Balıklar da sizi yalnız bırakmamış, daha ne olsun ki. :) Fotoğraflarda çok güzel görünüyorsunuz, daha da güzel, nice birliktelikleriniz olur inşallah. :)

10. lampard73

lampard73 fatih

Favori Kamış:
    makina,kamış
    En İyi Avı:
    1.8kg. lagos
    Mükemmel bir organizasyon olmuş. Katılan herkesi tebrik ederim. Daha nice organizasyonlara...

11. semih91

semih91 Semih

Favori Kamış:
    Dam makina + virax kamış :)
    En İyi Avı:
    5 kg Aynalı Sazan
    Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim.Özellikle ulaşımımızı sağlayan Orhanbaba'ya özel teşekkürlerimi sunuyorum.11 mayısta görüşmek üzere ...Sizlerle tanışmak büyük bir zevkti.

Sanırım teknemizin yerdeğiştiriken çektiğim video.Biz balığa daldığımız için malesef foto çekmedik :)

Videoyu İzle

Son düzenleme: 6 Mayıs 2008
  12. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Deniz turnası 70 cm 900 gr.
    Tebrikler mükemmel bir buluşma organizasyon olmuş yeni dostluklar la güzel bir gün yaşanmış darısı başımıza inşallah :D

13. Yörük Efe

Yörük Efe

Favori Kamış:
    Şimdilik Olta, Sonra Zıpkın ve Dalış takımı da olacak.
    En İyi Avı:
    Şimdilik Pek Dişe dokunur bir şey yok.
    4 - Mayıs Urla Özbek

Arkadaşlar ; hepinize ayrı==ayrı teşekkür ederim. İyiki geldiniz. İyiki bu güzel günü bizlere yaşattınız.
    O doyumsuz güzel günü , sıcak dostluğunuzu ve içten duygularınızı bizlerle paylaştığınız için hepinize minnettarım.

İyiki varsınız DOSTLAR.

14. kovboy

kovboy MESUT

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    89cm turna 4,350kg
    tebrikler güzel organizasyon olmuş

15. munuez

munuez cem

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    900gr mercan
    aslında balık tutmak benim en büyük eğlencelerimden 1 tanesi olamsına karsın ben bu sefer daha çok eğlendim balık bi yane tabiki( noyan abi seçil abla çok sıcak kanlı çok iisiniz sizleri tanıdığıma çok sevindim umarım sizinle son avımız olmaz daha nice avlara diorum ben daha sizin balğınızı yemedim hem... :D :D

bu arada pamir abi kılıç a gidiosun da kardeşini götürmüomusun:D:D

16. avantgarde

avantgarde onur

Harika bir 11 Mayıs provası olmuş herkesi ayrı ayrı tebrik ederim. eh pazara da az kaldı :rolleyes:
    Bu arada Cem kardeşim (munuez) son listeye bakılırsa teyidini yaptırmamışsın hatırlatmak istedim :)

17. bambul

bambul Noyan Ekici

Favori Kamış:
    sopa, el oltası
    En İyi Avı:
    Orkinos 5 kg, kalamar 1100g
    Cem, biz de çok sevindik seninle tanıştığımıza :)
    Daha çooook av, çoook muhabbet yapacağız.

18. munuez

munuez cem

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    900gr mercan
    abi şuan belli değil ondan teyit etmek istemedim bi haber bekliyorum. son dakika bi aksilik çıkmasın sonra gelemiyorum diyip sizi zor durumda bırakmak istemem.. duruma göre haber vericem;)

19. murana

murana pamir

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    kılıç mı

yahuu kardeşim kılıç kim ben kim hayatımda 2 kere kılıç balığı gordum onuda dalarken geldi ve gectiler antalyadaki sevgili dostlarım gotürlerse ozellikle lafım sana noyan belki bir ihtimal yakalarız hep beraber gideriz :D

20. bambul

bambul Noyan Ekici

Favori Kamış:
    sopa, el oltası
    En İyi Avı:
    Orkinos 5 kg, kalamar 1100g
    Tamamdır, Pamir'ime kılıç yakalatacam ben, yalnız bol bol tavuk göğsü hazırlamamız lazım :) :p
    Ha bu arada sen canlısını görmüşsün. Ben kılıcı balıkçıda gördüydüm bi kere mi iki kere mi ne :)