04-Mayıs-2008 Urla-Özbek Organizasyonu Yapıldı

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Yörük Efe tarafından paylaşıldı.

1. Yörük Efe

Yörük Efe

Favori Kamış:
    Şimdilik Olta, Sonra Zıpkın ve Dalış takımı da olacak.
    En İyi Avı:
    Şimdilik Pek Dişe dokunur bir şey yok.
    4 - Mayıs Urla Özbek

Ya beyler siz önce pasaportunuza vize aldınız mı ? :p

Önce Vizenizi Almak İçin Bu Bürokratik Engeli Aşmanız Gerek.
    ;) :D

"T.C. Balıkavı.net Genel Müdürlüğü A.Ş.
    Akdeniz Açık Deniz Avlanma Bölge Müdürlüğü
    Serbest Avlanma Daira Başkanlığı
    ANTALYA"​
    Genel Müdür Bölge Müdürü
    Sennur N@mık​

2. murana

murana pamir

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    Muharrem abi işlemleri gerçekleştirmek için gerekli evrakları bildirsen hemen işlemlere başlamak istiyorum :D

3. orhanbaba

orhanbaba orhan

semihcim rica ederim dilerim bundan sonrada fırsat buldukça siz gençleride aramızda görmek bizleri mutlu eder herzaman..

4. sedatk

sedatk Sedat

güzel bir organizasyon olmuş.kaçırdığım için üzüldüm şimdi.umarım 11 mayısta aynı şekilde olması dileği ile

5. FYODOR

FYODOR KENAN

Mrb.

Tüm balıkavi.net ailesine merhaba demek istiyorum. Özbek te yapılan balık organizasyonuna bizlerde katıldık. Foruma yazı yazmamış olan sebahattin(sebo35),gökhan,sinan, yakup,babam ve kardeşim adına da birşeyler yazmak isterim. Öncelikle bu organizasyonu düzenleyenlere çok teşekkür ediyorum. Yeni arkadaşlıklar, dostluklar oluştu. Sabah buluştuğumuzda herkesin yüzünde bi gülümseme vardı. Bu olsa olsa bu tutkunun sonucu oluşmuştur diye düşünüyorum.
    Sabahtan Cem bey in (kontiki) teknesi ve oğlunun teknesi ile açılacaktık. Biz o düşünceyle gelmiştik. Ancak bizim götürecek tekne çalışmadı ve biz kaldık. Tam 3 saat teknenin onarılmasını bekledik. Ben teknenin akşamdan ya da biz daha oraya gelmeden denenmesi gerektiğini düşünüyorum.
    Daha sonra biz 12 gibi açıldık ve diğer teknenin bulunduğu yere ulaştık. Balıklar tutuldu. Akşam oldu ve limana döndük. Tekne sahibinden bu arızaya dair bir tek açıklama ya da özür gelmedi. Sonuçta bunları kendisinin düşünmesi gerekir.
    Organizasyonda bulunan bütün abilerim ve kardeşlerimle çok güzel sohbetlerde bulunduk. Yeni yeni dostluklar oluştu. Bu çok güzel bir duygu. Bu sevgi bizi bir araya getirdi. Bu organizasyonda emeği geçen herkese, arkadaşlarım ve ben teşekkürü borç sayarız.

Kenan Kaya

6. FYODOR

FYODOR KENAN

foto

7. FYODOR

FYODOR KENAN

foto

Urla özbek çok güzel bir yer. Herkesin bir kez gitmesini tavsiye ediyorum. Sygılar...

8. orhanbaba

orhanbaba orhan

nadircim merhaba

9. nadirsakoglu

nadirsakoglu nadir

selamlar

orhan bilader merhaba hafta sonu geldi balıkları özledin mi benim gibi.

10. dogu

dogu dogu

selamlar ben dogu (kontiki)cem kaptanın ogluyum benım amacım asla laf dalasına gırmek degıl sadece acıklık getırmek
    o gun teknelere bınıldıhınde 2 teknede calsıtırıldı ve seyre cıkmaya hazırdı bırakın onu ondan oncekı gun tekne tamamen alesta bı sekılde hazırlanmıstı zaten ama sonucta denız her an bısey olabılır sansımıza oldu mars motoru sabahkı ıkıncı calsıtırdıgımızda kıtlendı sonuc olarak bunda kımsenın bı sucu yada ıhmarkarlık yoktur denızde herzaman olabılecekseyler bunlar ve bunun ıcın de benım kımseden ozur dıleme gıbı bır yukum yok

gelenlerın hepsının mutlu suratı gulerek gıtmelerını ısterdım ama sadece kotu sans tan bole oldu

11. semih91

semih91 Semih

Favori Kamış:
    Dam makina + virax kamış :)
    En İyi Avı:
    5 kg Aynalı Sazan
    Tşkler Doğu kaptan herşeye rağmen güzel bir gündü ;)

12. sedatk

sedatk Sedat

urla tarafından karadan misina nerden atabilirim.

13. ygthaydut

ygthaydut yiğit

özbek

özbekte amatör balıkçı için tekne kiralayan balığa çıkaran bi balıkçı abimiz yok mu yaw?