06 / 05 / 2007 çandarli Tatil Köyü Raporu

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında Sırtıcı ve Çözücü tarafından paylaşıldı.

1. Salihreis

Salihreis Salih Günerergin

Favori Kamış:
    sadece olta
    Favori Makine:
    okuma salina SA-65
    En İyi Avı:
    kaçan balık :-)
    masallah

Masallah,
    adam olacak çocuk belli oluyor....
    kesin iyi bir balıkçı olacak...
    Şansı bol olsun....:)

2. Sırtıcı ve Çözücü

Sırtıcı ve Çözücü

Salih Abi çok teşekkürler elimizden geldiğince Girayımın aşısını iyi yapmaya çalışıyorum. Ama o da balık tutmaya çok hevesli bir çocuktur. Bakalım ileride onun yakaladığı iyi balıkları burada göreceğiz.

Saygılarımla

3. CNK

CNK

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    tatlı su levreği/2,5kg
    Giray Ve Eda Mütiş Bir Ikili Olacaklar

4. Sırtıcı ve Çözücü

Sırtıcı ve Çözücü

Cenk Kardeşim, sırdaşım, silahtarım ; Giray ve Eda zaten mühtiş ikililer. Bunu biliyoruz. Her zamanda mühtiş olmaya devam edecekler. Giray ve Eda birbirlerine çok düşkünler. Bu ömür boyu böyle kalacaktır. Her alanda birbirilerine destek olacaklardır.

Saygılarımla

5. levrekci_burak

levrekci_burak

Favori Kamış:
    olta zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 5,5 kg
    öncelikle ufaklığa sağlıklar dilerim ,bizde 2 hafta önce çandarlı tatilköyü taraflarına avlanmaya gittik birşey tutamadık havada çok sertti çandarlı çaltıdere aliağa foça derken 2 gün full çalıştık ama netice alamadık çandarlı tatil köyünde tam olarak sitenin ne tarafından avlandınız? 2 hafta sonra gene avlanmaya o tarafa gelmek istiyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim birde o taraflarda rüzgar karadan estiğinde balık yapmıyor deniyo sizce doğrumusdur şimdiden teşekkürler saygılar.............

6. Sırtıcı ve Çözücü

Sırtıcı ve Çözücü

Sayın Levrekçi Burak;

Çandarlıya geldiğinizde haberim olsun. Birlikte balığa çıkarız. O bölgede At Çek yöntemi ile pek çok levrek yakaladım.

Saygılarımla

Msn Adresim : cddyeri@hotmail.com

7. levrekci_burak

levrekci_burak

Favori Kamış:
    olta zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 5,5 kg
    sizin sitenin arka tarafında demiryolu kampının o taraf oluyo yani bizimde evimiz var birbirimize çok yakın saylıırız sizin o tarafa biz kadırga burnu diyoruz sessiz sakin çok güzel bir yer avlaklarıda çok iyi ama biz hiç site tarafından avlanmadık kazıkbağlarına bakan taraftan avlandık ,nasipse 2 hafta sonra site tarafına avlanmaya cumartesiden gelicez, görüşmeyi beraber avlanmayı bende çok isterim görüşmek üzere abi...

8. Yörük Efe

Yörük Efe

Favori Kamış:
    Şimdilik Olta, Sonra Zıpkın ve Dalış takımı da olacak.
    En İyi Avı:
    Şimdilik Pek Dişe dokunur bir şey yok.
    Sevgili Cem'cim önce tatlı giray'ıma geçmiş olsun diyorum.
    sonra da çok keyifli bir av geçirmişsiniz diyorum. kıskandım valla. baba - oğul ne güzel çatlayın==patlayın demişsiniz bizi. gerçekden bayıldım avınızı.
    allâh muhabbetinizi ve mutluluğunuzu her daim etsin. sağlıklı ve sıhhatli günlerde rastgele.

9. Sırtıcı ve Çözücü

Sırtıcı ve Çözücü

Muharrem abi iyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Baba oğlu bir av yaptık. Sanırım bundan sonrası da olacak. Kısmetse bu hobimizi Girayıma aşılamak istiyorum. Bunu da yakın zaman da başaracağım. Darısı diğer dostlarımın başına :cool: :) :)

Saygılarımla

10. [​IMG]

Maşallah çok yakışıklıymış valla:)

Karizma balıkçı Giray:)

Nasibi bol olsun inşallah,ne mutlu ki senin gibi bir babası var:)

11. Sırtıcı ve Çözücü

Sırtıcı ve Çözücü

Sağol Can kardeş; tüm evlatlarımızın nasibi bol olsun. Vatanımıza Milletimize hayırlı evlatlar olsunlar.

Saygılarımla

12. captaincusto

captaincusto

En İyi Avı:
    olta ile 1kg mırmır
    Sevgili Cem 6 5 2007 tarihli av hikayeni okudum. Gerçekten mükemmel bir kompozisyon örneği sergilemişsin. Hikayen gerçekten çok güzel olmuş. Oğlunla böyle mutlu bir av günü geçirmene çok sevindim.
    Not:Oğluna geçmiş olsun dileklerimi iletirim. Bu arada ileride usta ve iyi bir balıkçı olacağı şimdiden belli. Selamlar

Son düzenleme: 15 Mayıs 2007
  13. Sırtıcı ve Çözücü

Sırtıcı ve Çözücü

Teşekkürler

İsmail Abi iyi dileklerinden için teşekkür ederim. Girayımla daha çok güzel hikayelerle buralarda olacağız.

Saygılarımla

14. captaincusto

captaincusto

En İyi Avı:
    olta ile 1kg mırmır
    Sevgili Cem, Oğlundan bahsederken hep Girayım diye bahsediyorsun. Benimde Bir oğlum var. Adı Ahmet. İnan bende hep ondan bahsederken Ahmetim diye bahsederim. Oğluna böyle hitap şeklin inan beni çok duygulandırdı. Baba olmak gerçekten çok güzel bir olay. Allah tüm babaların evlatlarını korusun

15. Sırtıcı ve Çözücü

Sırtıcı ve Çözücü

Abi O benden parça Girayımı çok seviyorum. Umarım diğer babalar benim yaşadıklarımı yaşamaz. Evet baba olmak çok güzel, aslında cennetin diğer ucu babaların ayakları altındadır. İnsanın Evladı ile bir şeylar paylaşması çok güzel bir duygudur. Allah herkesi evlatları ile mutlu etsin ve herkesin evladını vatanına milletine faydalı evlatlar olarak yetiştirmeyi nasip etsin.

Saygılarımla