06.Mayıs.2007 Mordogan,İzmir,Mendirekten Av..

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında Albatros1 tarafından paylaşıldı.

1. Albatros1

Albatros1

Favori Kamış:
    Olta,Zıpkın
    En İyi Avı:
    Papagan 2.5 Kg
    Günaydın grup üyesi arkadaşlar,

05.06.Mayıs.2007 Cumartesi ve Pazar gününü kapsayan yaklaşık 25 kişilik yahoo grup üyelerinden oluşan dostlarımızla Mordogan'İzmir'deydik bu organizasyonla ilgili yaşananlarıda ayrıca bir rapor olarak yazıcam.Bu organizasyona ön ayak olurken kafamda tek bir şey vardı gruptan arta kalan zamanımızda Motelde gecelemeyip sabaha kadar Mendirekte av yapma düşüncesine sahiptim ve bu düşüncemide beraberce yola çıktığım küçük kızımın öğretmeni Mikail hocamada açtım sagolsun oda bana uyar beraberce sabahlayabiliriz dedi ve tüm hazırlıklarımızı arta kalan zamana göre ayarladık.05.05.2007 Cumartesi gecesi grubun akşam yemeği toplantısından sonra gecenin ilerliyen saatlerinde 01.00 gibi mendirekteki yerimizi aldık.Ya bismillah diyerek oltalarımızı mendirek ucundan Aras otel'in iskelesi yönüne doğru atıp beklemeye koyulduk.Kullanılan takımlar 1522 Mustad 5 ve 6 numara 3 iğneli 40 gr.kurşun agırlıklı takımlardı (Takımlar ayrı ayrı).Yem olarak Boru Kurdu öncelikliydi.İlerliyen saatler göre pek istediğimiz gibi av olmasada Moderatör arkadaşımız Mutlu Bilvar tarafından rapora eklenecek resimlerdeki balıklar tutulmuştur ama en önemlisi güzel bir beldede güzel bir havada unutulmıyacak bir gecenin daha bellegimize kazınmış olmasıdır.(Tutulan Balıklar Eşkine,Mırmır,Sargoz,Karagöz.)

Son düzenleme: 8 Mayıs 2007
  2. giritli

giritli

Paylaşım için teşekkürler...resimleri sabırsızlıkla bekliyorum...özelliklerde sargozu merak ediyorum...çünkü bundan 2-3 hafta önce aras otelin önündeki iskeleden oltamı nerdeyse suya düşüren bir sargoz almıştım...rastgelsin...

3. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Okan kardeşim bende sabırsızlıkla resimlerini bekliyorum,teşekkürler bizlerle paylaştığın için:)

4. KaKaMaNia

KaKaMaNia

Favori Kamış:
    Kamışım ve makinam ha bide misinam ve iğnem :)
    En İyi Avı:
    Elle tutulur bişey yok :)
    Okan abi eline saglik guzel bir av olmus.
    Paylasim icin tesekkur ederim.

5. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Okan abi tebrik ederim,haftasonunun her anını balığa ayırmışsınız,harika valla ...:)

6. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Resimler gelmiş ve harikada olmuş:) tekrar elinize sağlık :)

7. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Okan abi güzel bir hafta sonu geçirmişsiniz
    tebrik ederim avınızın bereketi her daim bol olsun.

8. Albatros1

Albatros1

Favori Kamış:
    Olta,Zıpkın
    En İyi Avı:
    Papagan 2.5 Kg
    Günaydın,
    İlginiz için teşekkürler.Güzel bir hafta sonu dileklerimle..