07 Şubat 2010 klasik pazar buluşması

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında esabi tarafından paylaşıldı.

1. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    Abi zaten resimlerin üzerindeki yazıları okusan ney olduğunu görürdün;) :eek: :D :p

2. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Okudum. Birisinde "Pizza servisi" yazıyor. Altındaki fotoya da "bendeniz" yazıyor. Çok acılı olsa gerek, karnınızdan dumanlar yükseliyor. :rolleyes:

:D :p

3. kilicbey

kilicbey İsmail Kiliç

En İyi Avı:
    MIRMIr. 1.5 Kg LEVREK2 Kg Köpekbalığı 1 metre.
    Aytekin senin nezdinde tüm ekibi tebrik ederim . Yine balıksız ama muhabbeti bol bir av olmuş .

4. cemal doğan

cemal doğan cemal doğan

İşte herşey bunun için.
    Evet tutulabilecek balıklar bu görüntülerin süsü olabilirdi belki ama.
    Bu anlar ömür boyu yad edilecek anlar.
    Aytekin'in olduğu yerdede yad edilecek birşeyler her zaman bulunur zaten.

5. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    O balıklar balık değil mi abici. Hiç olmazsa duasını yaptığım eşşek istavritlerini balık sayıversen.:( :rolleyes:

:D :D

6. experienced

experienced Mert

harikasınız

07 MART 2010 pazar buluşmasına beni yazın :D

7. kilicbey

kilicbey İsmail Kiliç

En İyi Avı:
    MIRMIr. 1.5 Kg LEVREK2 Kg Köpekbalığı 1 metre.
    Senin duanı alıpta yüzü gülen varmı abi:D:D:D benden başka

8. enginson

enginson engin

Favori Kamış:
    daiwa crossfire(spin) okuma salina
    Favori Makine:
    shimano catana 400 fb, ryobı ecusima 6000vi, okuma avanger 65
    gerçekten zor hava şartlarına rahmen çok güzel bir organizasyondu . organizasyonda emeği geçen abilerime teşekkür ederim.
    pizza için afiyet olsun diyorum. hamuru biraz kalın olmuştu biraz aceleye geldi :D birazda benim de burnumu sokmamdan dolayı sanırım :D
    az balıklı ama keyifli bir gündü. eve gelir gelmez duş alıp güzel bir uyku çektim kendime geldim :D inşallah bol balıklı bir günde daha iyi avlarda tekrar bir organizasyonda görüşürüz..
    herkeze teşekkür ederim :)

9. jq3800

jq3800 mithat

Favori Kamış:
    fındık çubuğu :)
    En İyi Avı:
    ???
    hepinizi canı gönülden tebrik ediyorum çok güzel bir gün geçirmişsiniz
    resim karelerine bakıp bakıp isyan ediyorum :( çok gelmek istedim ama
    olmadı aytekin abi yasin kardeş valla aytekin abiye söylediğim gibi
    kayınpederler bizdeydi onların yolculuk hazırlıkları nedeniyle gelemedim ama bidaha kinde inşalah sizlerler bir arada olmak isterim he bide zaten benim
    büyük üstadımda yokmuş:D kadri abi:D :D :p o yüzden fazla da üzülmedim hani .:D :p kadri abi yokluğumuzda götürmüşler pizza yı be abi :D :D :p :D
    afiyet şeker olsun gelemesekte gönlümüz sizinleydi arkadaşlar teşekkürler hepinize rastgele .

10. shatin

shatin mErt

En İyi Avı:
    :)
    Ortam çok güzelmiş abi ziyafette o biçim karnım aç zaten bi tuhaf oldum yani :D yaz gelsede biraz tatlısu raporları görsek çok özledim :)

11. halil özkılıç

halil özkılıç halil

Favori Kamış:
    Lineaeffe S-curve 10~30Gr. atarlı spin
    Favori Makine:
    Okuma Flame F-30
    En İyi Avı:
    1 adet Gümüş :)
    Emeği geçip bu org. hazırlayan ve üşenmeyip gelen herkeze çok teşekkürler pizza için Engin'e nefis kurabiyeler için Süheyl amcamıza çok teşekkürler

Araba hala bendeyken gidip yağmurluk alayım : )

12. fish founder

fish founder Özgür

haftalardır balık avından uzak olmanın vermiş olduğu gerginliği atmanın en güzel yolunun güzel bir pazar buluşmasından geçeceğini zaten biliyorduk,
    ayrıca balığın olmayacağı ve hava şartlarının zorlayacağı da çok evvelden belli idi,
    Lakin bu hobiye gönül vermiş,sanalda tanışmış gerçek hayatta gerçeğe dönmüş dostlarla denizde olmak,o bulunmaz hoş sohbet,her zaman ki zenginlikteki çilingir soframız... olmayan balığı hiçbir şekilde dert etmememizi sağladı,
    katılmış katılamamış tüm dostlara bir kere daha teşekkür eder gelecek klasikleşen pazar buluşmalarımızda buluşmak üzere herkese rastgele,

özel teşekkürler,

lojistik destek için Engin 'enginson',muhteşem ev yapımı pizzalar için engin'in annesine,
    süper lezzetli kurabiyeler için süheyl abi'ye
    dostluklarını ve muhabbetlerini esirgemeyen tüm katılımcılara,

canı gönülden teşekkürler,

13. LapinCash

LapinCash

Abi bunu sen benden daha iyi biliyosun ;)

14. Süheyl Başak

Süheyl Başak Süheyl Başak

En İyi Avı:
    Torik 3-4 kilo
    Arkadaşlar,
    Çok güzel bir pazar buluşması daha gerçekleştirdik. Evet balık çok azdı hatta yok bile denilebilir. Ama balık bahane sohbetlerinize doyım olmuyor. güzel bir pazar sabahı daha gerçekleştirdik. Sohbete ve balığa öyle dalmışızki bayağı iyi ıslanmışız. Durumu ancak eve gelince farkettim.
    Ardaşlar kurabiyelerin tarifini biriniz istemişti ama kusura bakmayın ben kim istediğini unuttum. Onun için kendisine özel mail gönderemedim. Talep eden tekrar hatırlatırsa eşime sorarak tarifini hemen yazarım. Artık bu unutkanlığımı nufus kağadımın eskiliğine mi verirsiniz bilemem maalesef çok çabuk unutmaya başladık. Ne yazıkki eskiyen nufus kağadının yenilenmesi mümkün değil. Ancak her yaşın ayrı bir güzelliği var. Buda bizim tesellimiz.
    İştirak eden herkese ve etme imkanı olmıyan tüm üyelere sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
    Selamlar,
    Süheyl Başak

15. nejat vardar

nejat vardar nejat vardar

Sizleri tekrar birarada gördüğüm için mutlu aranızda olamadığım için üzgünüm. Hakan kardeşimin mesajına cevap dahi veremediğim izin ayrıca üzgünümü sıkıntılarımı kimseye yansıtmak istememiştim.Maalesef peşpeşe gelen aksiliklerden sıyrılıp keyifli bir balık avı yaşıyamıyorum son zamanlarda. İnşallah çok sürmez..Hepinizi kutluyorum, geleneksel pazar buluşmalarını diğer üye kardeşlerimin de gruplar oluşturarak artırmalarını diliyorum.

16. umutkeskin_7

umutkeskin_7 umut

Aytekin abi,seni ve bütün ekip üyelerini tebrik ederim,gene mükembel bir organizasyon olmuş,bu hafta bir heves istanbuldan göç ettiğimiz için aranızda olamadım.Birdahaki sefere görüşmek üzere....

17. FlyinEagle

FlyinEagle Fatih Güngör

Favori Kamış:
    Lineaeffe Spirit Surf 420Cm
    Favori Makine:
    Remixon Ultra Surf 6500 Surf Makine
    En İyi Avı:
    Hayal - Tartamadım
    Sen misin benden önce bir tekne organizasyona katılan Halil , öyle sırılsıklam olursun :)

Muhabbet ve karın doyurma faslı ziyadesiyle doyurucu olmuş ama sanki balıklar biraz ufak :D:D:D Nedir o öyle küçücük balıkları alı koymuşsunuz , yazıktır yahu :D:D:D Biz tortumda bunların 3 misli büyüklüğündeki Bekir'leri serbest bıraktık yaw :D:D:D

18. nejat vardar

nejat vardar nejat vardar

Tuzsuz Bekir yedirdi ustan sana kendi ''ala''ları ''aynalı''ları götürdü.Bi de şegirti olacaksın.:cool: :eek: :confused: ;) :p :D :D :D

19. FlyinEagle

FlyinEagle Fatih Güngör

Favori Kamış:
    Lineaeffe Spirit Surf 420Cm
    Favori Makine:
    Remixon Ultra Surf 6500 Surf Makine
    En İyi Avı:
    Hayal - Tartamadım
    Vallahi tüm göstergeler bu yönde ama ben yine de ustama güveniyorum :D Bir daha ki sefere en az 2 sazan 4-5 ala tutarız Nuri abimle :D:D:D

20. enginson

enginson engin

Favori Kamış:
    daiwa crossfire(spin) okuma salina
    Favori Makine:
    shimano catana 400 fb, ryobı ecusima 6000vi, okuma avanger 65
    süheyl amca gerçekten kurabiyelerin tadı damağımda kaldı çayla çok güzel gidiyor :) gerçekten balık az olsa da ve çok ıslanmama rahmen yinede çok güzel bir gündü :) inşallah daha balıklı bir günde tekrar bir araya geliriz :)