08 Haziran Çeşme-Ilıca Tekne Organizasyonu Yapıldı

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Avciperdeci tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Abi abartmadan söylemek gerekirse tarih olarak henüz bir şey yok ancak, deniz kıyısında bir çadır kampı şeklinde düşünüyoruz. Tarih olarakta Temmuz ayının bir ya da ikinci haftası olabilir gibi:)
    Kesinlik kazandığında konuyu açacağız;)

2. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Mehmet abi, inşallah bir dahaki organizasyonlarda birlikte oluruz. Bahsettiğin gibi organizasyon gerçekten çok keyifli geçti, bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcı dostlara ben de kendi adıma teşekkür eder, yeni düzenleyeeck olduğumuz organizasyonlarında aynı keyifle geçmesini temenni ederim.:)

3. saitcan

saitcan İSMAİL

Favori Kamış:
    el oltası
    En İyi Avı:
    850 gr mercan 700 gr çupra .
    Temuz geç değilmi gel şunu haziran sonu yapalım 28 29 haziran .

4. filinta_35

filinta_35 haşim özkamalı

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    YOĞURTÇUYU DENİZE ATACAM:))
    ismail im oğlana selamımı söyle müjdat abisinin hediyesi makarayı benim hediyem kamışla tamamlıyalım sende kovayı verirsen tam teçzizat olur bu arada kamış serdar biladerimde görüşüyorsan alabilirsin teknede veremedim kusura bakmayın oğlum kıskana bilirdi ama gerçekten içim den geçen buydu hatta bidahaki org da verecektim onların hepsi benim küçük aslanlarım:cool: :cool: :cool:

5. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Aslına bakarsan Burhan kaptanın saatle ilgili bir sorunu yoktu zaten, siz bilirsiniz demişti, ancak biz toparlandık ettik diyene kadar anca döneriz diye düşündük, bir de küçük balıkçılar ve aileleri vakitlice dönmüş olurlar diye düşündük ;)
    Şahsen ben de seni ve diğer tüm arkadaşları tanıdığıma memnun oldum, Seferihisar organizasyonuna İzmir dışında oluşum nedeniyle katılamamıştım bu defa tanışma fırsatımız oldu :)

6. may_peace

may_peace Barış

Favori Kamış:
    Kamış Olta
    Organizasyon sonrası ancak kendime gelebildim, 2 gün geçmesine rağmen.. Çok güzel ve çok yorucu bir gün geçirdik, yorulduğumuza elbetteki değdi. Balıkavi.net/İzmir takımı gerçekten süper. Bir önceki organizasyondan sonra 16 saat içinde listenin dolmasından belliydi zaten. Yeni dostluklar, pırıl pırıl balıklar ve şahane geçen bir günün ardından hemen akıllara yeni organizasayon ne zaman sorusunun gelmesi en doğal şey. Moderatorlerimize, organizasyonda bulunan tüm balıkavı.net ailesi üyelerine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Arayı soğutmadan yeni organizasyonu heyecanla bekliyoruz:) ;)

7. saitcan

saitcan İSMAİL

Favori Kamış:
    el oltası
    En İyi Avı:
    850 gr mercan 700 gr çupra .
    haşim abi çok sağol düşünmen bile yeter abi fazladan kamışım vardı hata benim oğlumun oltası bile vardı ama serdar amcası isparoz tutmak icin kulandığı icin o da mujdat amcasından kamış istedi bir tek eksiğimiz var o da kovaaaaaaaaaaa serdar aamcası oğluma söz verdi kovayıda o vericek yanlız bodrum kovası olsun :D :D

8. nadirsakoglu

nadirsakoglu nadir

şahane pazar

arkadaşlar bu gezi ve balıkavı gerçekten müthiş bir organizasyon olmuş. bunu tertip edenlere tebrik ve teşekkürlerimi bildirmekten kıvanç duyuyorum. Burada balıkavı ekibi yanısıra teknenin kaptanınıda kutluyorum. çok uzun bir denizyolculuğu yaptırdı. bizlere ve ben derimki birdahaki organizasyonu aynı tekneyle çeşmeden kokara doğru yapılabilinirse bizim ekip hazır bekliyor. çeşmede yunusları gördük kokardaki köpek balıklarınıda görelim. derim.

9. cello1956

cello1956 Celalettin EREN

:) Ildırıdan kokara gitmek çok zor,ancak sığacık tan gidilebilir.Öyle bir tekneylede 3 saat sürebilir.Ben yıllarca kokarda avlandım hiç köpek balığına rastlamadım ama bol miktarda karagözle tanıştım.:)

10. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Nadir abi, sizlerin katılımı ve memnun kalması bizleri inanın çok sevindiriyor. Sizler istediğiniz sürece yeni organizasyonlarımız olacak, yeni avlar tertip edilecek inşallah.
    Burhan kaptan eylül ayına kadar maalesef yat turu olarak kiralıyor teknesini, inşallah ileride yine aynı tekne ile bahsettiğiniz yerlerde avlanma şansımız olacaktır. Tebrik ve teşekkür nezaketiniz için bizler sizlere teşekkür ederiz.

11. nadirsakoglu

nadirsakoglu nadir

celalettin bey geçen hafta sanırım cuma günüydü doğanbey de açılamayan otel var onun önünde rıhtımda balık avlarken bir baktık 3 ila 4 tane balıkçı teknesi rıhtıma geldi. birincisi 50-60 kg. köpek balığı 3 dört de kılıç balığı indirdi teknesinden arkasındakinde en az 4 metre boyunda köpekbalığı resimlerini çekmek aklımıza gelmedi işte. kaptana sordum nerden aldınız köpekbalığını dedim. seferihisar açıklarından dedi. hatta şakada yaptı. bu balık denizde somalili bırakmamıştır. gibi.

12. semih91

semih91 Semih

Favori Kamış:
    Dam makina + virax kamış :)
    En İyi Avı:
    5 kg Aynalı Sazan
    Taraçadaki Nadir ve Hasan abimin resimleri.(Nadir abim adına ben yüklüyorum)
    Ayrıca org.da emeği geçen herkese tşk ederim...

13. ıceman

ıceman orhan

En İyi Avı:
    kefal,zargana,lüfer,mırmır

böyle böyle...:eek:

14. cello1956

cello1956 Celalettin EREN

:) Nadir bey,balıkçıların avladıkları yeri söylememe gibi bir adetleri vardır.Onları mutlaka gemi suyunda avlamışlardır çünki kokara ne ağ atabilirler nede paragat dip yapısı buna müsait değil.Kokar önleri ağ ve paragat mezarlığıdır.:)

15. gülbaharlar

gülbaharlar gulbaharlar

Favori Kamış:
    el oltası, kamış
    En İyi Avı:
    13 kilo aynalı sazan
    arkadaşlar ellerinize sağlık yine çok güzel bir organizasyon olmuş gelmiş kadar oldum resimlere doya doya baktım

16. h_hasanates

h_hasanates HASAN ATEŞ

öncelikle Semihcim çok Teşekkürler Resimleri Koymamizda Bize Yardim Ettiğin Için. Organizasyon çok Güzeldi Emeği Geçen Herkese çok Teşekkürler.bir Daha Ki Organizasyonda Tekrar Görüşmek Dileğiyle:)

17. ramazanbaki

ramazanbaki ramazan

usta bende 2 gün önceden yola çıkarım yinede yürüyerek gelirim:) :) :)

18. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Bu organizasyonda emeği geçen Aşkın kardeşim, ve kendi adıma, ayrıca yine zaman ayırıp emek vererek servisin ayarlanmasında bize tüm samimiyeti ile yardımcı olan Ironmoon Ethem adına bizlerde sana teşekkür ederiz:)

19. maxumus35

maxumus35 S.SANER

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    16kğ rüyamda
    birdahaki organizasyon trabzondaymış ramço sen şimdiden yola çık anca gidersin:D :D :D

20. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Sen gelicem de biz seni yürütmeyiz kardeşim:)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.