11/2/07 güzelbahçe izmir raporu

Konu, 'Av Hikayeleri' kısmında TuRKLoRD tarafından paylaşıldı.

1. TuRKLoRD

TuRKLoRD Polat

Favori Makine:
    Banax sx 5000
    Sabah kalktığımda zaten bir isteksizlik vardı av için.keşke o içimdeki sesi dinleseymişim.kaya balıkları bile bügün istirahatteydi herhalde.

Günün en karlı yanı bol temiz hava almak oldu benim için(sadece ben değil çevremdeki 10 kadar kişi içinde)..

NEREYE GİTTİ BU BALIKLAR?????

2. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    bagirma hocam, daha da korkutacaksin baliklari, zaten naz edip duruyorlar:):)

polat kardesim, lodosun kacinilmaz etkisi bu baliklarin ortaliktan uzamasi. bilimsel aciklamasini yapamam, bildigimi soylerim ama ne zaman lodos ortaligi sarsa, balik tatsizlasir, nazlanir, kaybolur. o yuzden hic sevmem lodosu. cumartesi bu haftanin son sansiydi, sen de benim gibi kacirmissin.
    ha, lodosta balik olmaz diyip duruyorumama ben ne yaptim? ben de elde olta bol bol deniz havasi aldim bugun, o ayri:D

3. dilsen

dilsen

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    5,5 kg sinarit
    valla bende polat kardeşime katılıyorum nereye gitti bu balıklar ama genede onun kadar karamsar olamıycam gene tavalarımız dolacak kadar mercan karagöz aldık tabi nerde o poyrazdaki bollukk

4. TuRKLoRD

TuRKLoRD Polat

Favori Makine:
    Banax sx 5000
    evet gerçekten bugün balıklar epey bi nazlandı.hatta nazlanmayı bırak yemlere dönüp bakmadılar bile.3 çeşit yem kullanmama karşın hiç biri isteksizdi bugün.belkide lodostandır haklısın.

Şenol hocam epey bi mercan ve karagöz aldığınızı yazmışsınız.bizede söyleyin yerinide bizde eve mahçup olmadan dönelim artık :)...

5. dilsen

dilsen

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    5,5 kg sinarit
    polatcım ben şakranda oturuyorum ve burdan çıkıyorum inan en kötü günlerden biriydi balık açısından ama dediğim gibi 4 arkadaşında tavası dolacak kadar aldık balık.eylül sonundan aralık sonuna kadar iyi balık aldık burda birde havaların sıcak gitmesinden burada çandarlı körfezine haziranda giren uskumru bu ay başına kadar vardı balık körfezden çıkmadı.ama soğuklar biraz hissettirdi uskumru kayboldu.genede allah bereket versin derim.

6. cuneytyilmaz

cuneytyilmaz

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    levrek 1.5kg
    arkadaşlar urla iskele de mazmuzun yi olumu kefal yakalaya bilirsin :) orayı denemeni tavsiye ederim