11 Kasim 2006 E. Foca raporu

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında yalcinicli tarafından paylaşıldı.

1. Salihreis

Salihreis Salih Günerergin

Favori Kamış:
    sadece olta
    Favori Makine:
    okuma salina SA-65
    En İyi Avı:
    kaçan balık :-)
    Bülent bey canınızı hiç sıkmayın,
    birgün ayarlayalım da bizim oralara uzunada civarına gidelip, boş dönmek yok, adamı dövüyorlar :)
    bu arada balık çekmek, diş çekmeye benzemiyor değil mi?

2. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Ekibe tebrikler. Sayenizde Cihangir abininde yüzünü gördük. Umarım bundan sonraki avlarınız daha verimli olur.

3. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    1988 Dalyanköy Levrek 4.7 kg
    Eksikleri Tamamlıyorum..

Yalçın Kardeşim, Öncelikle hakkımda iltifaten yazdıkların için çok teşekkürler. Beni en bu av maceramızda en fazla mutlu eden birbirimizi gerçekte hiç tanımadığımız halde bu forumda mesajlar ile başlayan tanışıklığımızın bir anda gitmeye karar verdiğimiz bir balık avı ile gerçeğe dönmesi.. Öyle ki sanki 10 yıldır beraber balığa çıkan kişileriz. Birbirimizi hiç yadırgamadan avı az ama arkadaşlık ve dostluğu gani bir gün geçirmemiz inanılmazdı..
    Söz açılmışken bu tür tanışıma ve dostluklara pek çok defalar vesile olan kendi alanının en seçkin sitesi Balıkavı.Net 'i canı gönülden bir daha kutluyorum.

Gelelim Yalçının teknede topluca çekmeyi unuttuğu balık resimlerine.. Hadi gene seni 1/3 kurtarayım.. Ben bu sabah payıma düşen balıkların resmini çektim.:) Tamamını merak edenler 3 ile çarpabilir..:D

Bir lavabo resmi..:D :D

Standart " Gazetede balıklar, balık ayıklar alıklar " resmi..:D :D

4. tamamen kıskançlık salih hocam.. son zamanlarda tuttuğu ilk kayda değer balık .. yaşlandı artık bir türlü kabul edemiyor.. o otursun anladığı işi (foto çekmeyi ) yapsın..:))) biz çekeriz balığıda dişi de..:)

5. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    Valla Bülent Bey 'in nasıl diş çektiğini bilmem ama nasıl balık çektiğine ben dün şahit oldum.. Onun çekemediği, daha doğrusu çekmeyi unuttuğu teknede balıkların topluca resmi..:) :)

6. yalcinicli

yalcinicli

:D:p :D :p

7. fazla üzerime gelirseniz o çuprayı kaptanın çektiğini açıklamak zorunda kalacağım site sallanacak sonra..:))) bu arada sevgili cihangir abi paylaşıma katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ederim sizinle tanışmak bir keyifti..

8. yalcinicli

yalcinicli

Sallanmaz sallanmaz. :D :D :D

9. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    Ama fon ve fotoğraf harika ... Birde bu işten anlamam demişsin.:confused: Keşke beni de çekseydin bu fonda be Bülent..
    Neyse.. Birdahaki sefere inşallah...:cool:

10. oguzhan

oguzhan

Favori Kamış:
    σℓтα
    En İyi Avı:
    1.5 кg αуηαℓı ѕαzαη
    Çok güzel bir av olmuş............

Tebrikler:D

Özellikle 1. ve sonuncu resimler süper çıkmış.......

Çok güzel bir manzara

11. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    b.abi ben onu sizin cektiginiz dusunmustum :D

12. 11 kasımda ben de Tekirdağda benzer eşsiz bir görüntüyle karşılaştım. Bu nedenle arkadasi hic tanimadigim halde resimde oynama yok diyebilirim :)

13. John Dory

John Dory Emre

En İyi Avı:
    Büyük beyaz 70 cl, İstanbul Boğazı
    Birinci fotografta polarize filtre kullandığınızı tahmin ettim ancak bu denli kontrast olunca bir an acaba Photoshop mu diye düşündüm. Yüksek ASA, düşük diyafram güzel bir sonuç çıkarmış.
    Tekrar tebrikler.

14. celen.mustaf

celen.mustaf

Favori Kamış:
    kamış el oltası
    En İyi Avı:
    akya+çipura,1400,1100gr
    deniz beni çağırıyor

Hepinizi canı gönülden kutluyor,bu tür faaliyetlerin artarak devamını diliyorum.:) :) :)