11 Mart Pazar Güzelçamlı/Millipark Organizasyonu

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında sgntch tarafından paylaşıldı.

1. sgntch

sgntch

Merhaba arkadaşlar. Ben pazar günü sabahtan yada cumartesi geceden yada ikisinin ortası bir saatte :) Denizliden-Güzelçamlıya dogru yola cıkacagım. Mirmir ve Çipura için iyi bir hava olmasını umuyorum.

Eger yolumun üzerinde olan denizli-nazilli-aydın dan bana katılmak isteyen olursa alabilirim.

Pazar günü görüşmek üzere.

2. kimyacı

kimyacı

ah Erdem bey
    Ben Söke'de oturuyorum bir haftalığına Artvin deyim yoksa davetine kesin katılırdım çünkü milli parkta az Mırmır Çipura yakaladım uzun zamandan beride milli parkta avlanamadım,yem olarak ne kullanacaksın bilmiyorum ama ben kırmızı kurtla 0,5 kg lık mırmır çıkarttım sana iyi avlar,bir sonraki davetine mutlaka katılmak isterim

3. Hadi bakalım Erdem,sende Denizlide bir organizasyona imza at..Keşke orada olabilseydim!!

4. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Haydi rastgele.
    Mutlaka resim ve fotoğralı paylaşımlarınızı bekliyoruz.
    Koca koca çipuralar ve eşşek mırmırları bekliyoruz :D

5. sgntch

sgntch

Hadi bakalım nasıl bir katılım olacak. Görünüşe göre yalnız takılacagım :)

Yem cidden kafamda bir sorun oluşturuyor. Yemi geçerken aydındaki benzinciden almayı düşünüyorum lakin akşam saatine yem kalırsa iyi. Denizlide taze bir yem bulmam çok zor. Mümkünse boru kurdu ile avlanacagım ama kırmızı kurt bulursam onada hayır demeyecegim. Ayrıca Yem bittiginde umutsuzca denize bakmayayım diye birazda tavuk göğsü ve tavuk cigeri götürecegim.

6. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    benzinlikte yem satan kardeşimiz benim arkadaşım cumartesi akşam 7 de yem anca gelir zaten siz gitmek istediğiniz zaman haber verirseniz ben size yem işi için yardımcı olurum gerçi kırmızı kurt veya patlak alabilirsiniz sanırım,boru kurdu ve yengeç şu aralar gelmiyor biz bu hafta sonu didim kazıklı tarafına gittik malesefte her hafta sonu gidemiyoruz ayda bir kez o nedenle size avda katılamayacağım yoksa beraber çıkabilirdik ama şunuda belirtmek isterimki kıyıda pek balık kalmadı tekne ile daha şanslı olursunuz pazar sabahı saat 8 gibi marinadan tekneler kalkar aklınızda bulunsun derim ben:)

7. çipuracı

çipuracı

Favori Kamış:
    olta madya sülünez boru kurdu
    En İyi Avı:
    levrek 2 kg çipura 1,36 kg
    Erdem Merhaba Nereden Avlanmayi Düşünüyorsun? Milli Park Içindenmi Yoksa Güzel çamlidanmi?

8. sgntch

sgntch

Mehmet arkadaşım verdigin bilgiler için teşekkür ederim. Aydında garajın orada benzincide mehmet isminde bir şahıs varmış oınu bulup ondan alacagım. O sensindir belki :) . Artık ne varsa alacagım.

Çipuracı arkadaşım bir abimin tavsiyesiyle milli park içinde avlanmayı düşünüyorum. Çok umutlu degilim ancak "avlanma hasretime son versin yeter" parolasıyla hereket ediyorum.

9. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    evet o arkadaşımızın adıda mehmet ama ben eczacı olan Mehmet'İm karışmasın:D birde milli parktan gece avlanamazsınız sanırım giriş çıkış saatleri vardır parkın aklınızda bulunsun sakın akşam üstü giripde gece kalma planları yapmayın başınız yanar, yanlızsanız gece avını tavsiye etmem kimseye 3-4 kişilik gruplar halinde avlanın arkadaşlar bu size bir ağbi tavsiyesi..

10. çipuracı

çipuracı

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    çarşamba öğleyin Büyük Bir Ihtimalle Sevgi Plaji Yakinlarinda Olcağim Gündüz çok Verimli Olumuyor Gece Daha Verimli Oluyor Biraz Siki Giyinmek Gerekiyor...

11. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    sevgi plajının yanından akan dereyi gecen sene ıslah ettiler ve tekneler için liman yaptılar kıyıyada dalga kıran yapıldı ordan levrek isparoz mırmır çıkıyor deneyin bence şansınızı..

12. çipuracı

çipuracı

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    MEHMET ARKADAŞIM MERHABA BENİM İŞYERİM ORADA MERSİN OTELİNİN YAKININDA GEÇEN AY SABAHA KARŞI ÇOK YÜZEL MIRMIRLAR ALDIM TABİKİDE YILAN BALIĞIDA YAPIYOR NASİP OLURSA SALI GÜNÜNE KADAR ORADAYIM...

13. sgntch

sgntch

Ben gecen yaz bahsettiginiz yerde defalarca avlandım . Çok iyi bir sonuc alamasamda iyi bir mekandı. Ekim deki bayramda gezmek icin gittigim zaman görmüş oldugum levrek sürüsünden oluşan karabulut beni cezbetmişti.

Evet Mehmet abi milliparkın giriş cıkış saatlerinden haberim var. Eger cumartesi gecesinden gidersem gece boyunca güzelçamlı limanından avlanmayı düşünüyorum yada davutlar limanıda olabilir. Artık ağı nereye germedilerse oraya atacagız oltayı. Ama sabahtan direk millipark'a girecegim.

14. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    bizimde yazlığımız ege yavuz kent var onu yanında Aykent de hocam,sizin iş ne ile ilgili benim bildiğim yerler orası belki tanışmışlığımızda vardır :)

15. çipuracı

çipuracı

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    SAHİLDEKİ OTELLERDE YANİ MERSİN EĞERİA BEACH CLUB OTELLERİN BAY BAYAN KUAFÖR SALONUNU İŞLETİYORDUM BEŞ SENEDİR GEÇEN SENEDE DIŞARDA AYDINLIK EVLER GİRİŞİNDE AÇTIK BAY BAYAN KUAFÖR SALONU...

16. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    biz otelin havuzuna yazları geliriz bazen,bilirsiniz deniz pek keyifli olmuyor bu yazda çoğu hafta sonu dalga oldu 3-5 kere geldik sanırım,umarım tanışma fırsatımızda olur :)

17. çipuracı

çipuracı

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    TABİKİ DE TANIŞMA FIRSATIMIZ OLUR.NİSAN-KASIM AYLARI ARASINDA DAVUTLARDA BULUNUYORUM.BİZİM YAZIN DENİZİ GÖRME FIRSATIMIZ OLMUYOR KIŞIN DAHA RAHAT AVLANA BİLİYORUM...

18. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    hafta sonu milli parkta olmak için planlamaya başladık.Orada olacak olanlara duyurulur.Netleştirince yine görüşürüz.

19. mzfozt

mzfozt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    balık kaçtıkça büyür
    herkese merhaba.

yalçın abi memleketteyim (silifke) yarın orda olacam inşallah. mesajını okudum. ufuk ile de konuştuk. seni arayacak. hafta sonu için netleştirelim...

saygılarımla

20. sgntch

sgntch

Çalıştıgım iş yerinden 1 usta, 1 eleman ve 1 de mühendis arkadaşımı kafaladım. Balıgın b sinden anlamasalarda bana yoldaş olmak için geliyorlar bir aksilik cıkmazsa.

Cumartesi akşamdan cıkacagız yola. Gece avı için tavsiye edebileceginiz avlak bölge varmı ? (Güzelçamlı limanı ve davutlar limanı dışında)