13. İstanbul balık avı organizasyonu - (Tekneden) yapıldı 23 Mart 2008

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında barisozulu tarafından paylaşıldı.

1. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    bizde seni seviyoruz da aradık insan bir geri döner valla bozuldum:mad: :( :p :D :D

2. fakirbalıkçı

fakirbalıkçı Necmi Özgül

Favori Kamış:
    mitchell privilage
    Favori Makine:
    shekspire
    En İyi Avı:
    Çarşı dostluğu
    aşk olsun agacım yaa bir gün önce konuşmuştuk seninle valla telefonum çalmadı :(
    tamir takımları yanımda tamir ederiz agacım yaff:)

3. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    makara yapıyorum be agacım ben zaten orhanı aradım seni değil çünkü telin yok :D:D:D

4. Aramis

Aramis

İnsan psikolojisi.Bir çalışanın ücretine %100 zam yapsanızda memnun kalmaz % 10 zam yapsanızda memnun kalmaz (bende maaşlı çalışan bir personelim bu arada) .1.000 YTL lik bir cep telefonu aldığımızın 5.günü 1.500 YTL lik cep telefonu bakmaya başlarız.40 milyar verip araba alırız ikinci senesinde 50 milyarlık araba bakmaya başlarız.Hayatımızda ilk defa 400 gr karagöz tutarız ikinci 400 gramlık karagözü tuttuğumuzda beğenmeyiz.Bunlar gibi onlarca örnek sunulabilir.Bu memnuniyetsizliğin içerisinde de sürekli birilerini yada bişeyleri suçlarız.Ben bu çalışma performansıyla %150 zam almam lazım,Lan hasana bak benim telefonun bir üst modelinden almış,Benim arabada camlar ufak değiştirecem,Aman be ya bu karagözlerdende bıktım artık birazda kuzuya takılacam gibi.Neden çuvaldızı hiç kendimize batırmayız bilemiyorum.Neden mevcut birşeylerden memnun olmanın bir çaresini aramayızda sürekli memnuniyetsizlikle ilgili suçlu ararız.Eleştiri her zaman iyidir.Ama Bir şeyi eleştirirken onun altyapısınıda bilmek gerekir.Bütünüyle eleştirmek gerekir ki verilen emekleri göz ardı etmemek lazım gelir.Memnuniyetsizlik her daim olur özellikle kalabalık ortamlarda mutlaka memnuniyetsizlikler yaşanır.Bunlar yine amme açık platformlarda konuşulur ve tartışılır ancak hiç bir maddi menfaat gözetmeksizin emek sarfeden insanlarıda yargılarken biraz daha dikkat etmemiz gerektiği kanaatindeyim.Organizasyona katılan ve düzenleyen herkesi tebrik ederim.

5. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Adamın biri çok zengin, zamanında bir düğün yapar ,ve düğüne civar köylerde yaşayan herkezi davet eder , öyle bir düğün yapar ki herkeze yarım koyun verir herkez tıka basa doyar ,sonra adam halkın arasına karışır halktan birileri kendi aralarında konuşurken duyar ve neden yarım koyun verdi neden 1 koyun vermedi diye konuşmaları duyar ve halkın memnun olmadığını görür .

Yani anlaşılacağı gibi adam dört dört lük düğün yapamasına karşın yiniede insanları memnun edemez ,bir şekilde kusur bulur insanlar :)

Son düzenleme: 26 Mart 2008
  6. kurtuluş

kurtuluş kurtuluş

Favori Kamış:
    turna fresh surf carbon 4.20 250 atar kamış + okuma 5 bilyalı makine
    slm necmi abi seninle bir gün balığa çıkalım .bu arada seni tanıdığım için çok mutluyum haberin olsun seninle ilk olarak üsküdarda tekneye binmeden önce tanıştık .daha sonra sohbet etme fırsatı bulamadık ama eminim daha nice sohbetler edeceğiz
    bu arada senden öğrenmek istediğim çok şeyler var haberin olsun
    yapılan organizasyonu www.guncelhaber.com da haber olarak geçtim okursun inşallah

7. kurtuluş

kurtuluş kurtuluş

Favori Kamış:
    turna fresh surf carbon 4.20 250 atar kamış + okuma 5 bilyalı makine
    ve aynı şapkadan bende istiyoruuuummmmmm

8. fakirbalıkçı

fakirbalıkçı Necmi Özgül

Favori Kamış:
    mitchell privilage
    Favori Makine:
    shekspire
    En İyi Avı:
    Çarşı dostluğu
    şapkalar için çarşıdan keyfe kedere müracat ediyoruz abicim ama herzaman başım gözüm üzerine yapacağımız herşeyden haberdar olursun senide çağırırız bekleriz :)

9. Suatreis

Suatreis

Necmi Abi, Orhan ın o şapka haricinde diğer şapkalarlada olan bir münasebeti varmı?;)

10. lost_paradise

lost_paradise

Favori Kamış:
    Olta , çapari , zargana topu
    En İyi Avı:
    90 60 90 Manken Balığı :)
    Merhabalar,
    Çok güzel ve zevkli bir organizasyon olmuş. Katılan ve resimleri bizlerle paylaşan herkese teşekkürler. Askerlik dönüşü ilk organizasyonda aranızda olmak dileğiyle

11. Conqueror

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Nazım askere mi gideceksin kardeşim ,kaç tertipsin ,bu dönemde kısa dönemler gidiyor yoksa sende benim gibi poşetmişin :D:D:D askere gittim herkeze 1 gün yol verdiler bana 3 gün neden acaba beni çok sevdiklerinden çenemden bıkmışlardı :D:D:D:D

12. Suatreis

Suatreis

Ben olsam komple yol verirdim..taaa Fizan a kadar....:D

13. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Pasaport lazım oraya gitmeye :) şansızlık keşke sen komutanım olsaydın :D:D

14. KEYF&KEDER

KEYF&KEDER ORHAN AYDAR

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ÇARŞI EKİBİ.

Suat diğer şapkalarla derken

15. Suatreis

Suatreis

Ne komutanı yaaa....:p İnzibat çavuşu olsa sana refakatte dayanamaz..cezasına razı olup kendi eliyle salıverir..:p :p

16. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Abi senin smly ler neden pembe gülüyorlar :D:D:D Bir kez inzibat yakaladı üzüm suyu içerken 3 gün diskoya gittim :) ama orada kraldım gardiyanları falan bağlamıştım ,ne günlerdi be :)

17. Suatreis

Suatreis

Şapka konusunda tanıdığın,nazımızın geçebileceği üretici yada toptancı varmı demek istedim. Malum tişört konumuz var önümüzdeki dönemde, arkadaşlar şapka diye sormaya başladı, imkan dahilinde en azından piyasa araştırması ve numune için yardımcı olabilirmisin demek istedim. daha önce yaptığımız görüşmelerde var ancak bilgi sahibi isen seninde görüşlerini değerlendirmek isterim:)

18. KEYF&KEDER

KEYF&KEDER ORHAN AYDAR

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ÇARŞI EKİBİ.

Evet suat bey o şapkaları çalıştığım ihracat firması üretiyor bizim toptan satışımız 12 usd dir bizim fiyatlar pahalıya kaçıyor ancak kliteden ödün verilmemektedir

diğer piyasa şapkalarından isterseniz eğer yardımcı olmaya çalışırım

19. Suatreis

Suatreis

konular haricine gelsene:)

20. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Bende geleyim mi :) ;)