13. İstanbul balık avı organizasyonu - (Tekneden) yapıldı 23 Mart 2008

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında barisozulu tarafından paylaşıldı.

1. seckint

seckint Seçkin

Favori Kamış:
    4.20 surf kamış
    Favori Makine:
    okuma synex
    En İyi Avı:
    3,5 kg Martı
    bende katılmayanları kınıyorum :p

2. önder güdücüler

önder güdücüler önder güdücüler

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    39cm kofana
    alper tırsiyi yemeden önce fotoğrafını çekmişsindir inşallah

3. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Ben cumartesi balıktaydım pazar çalıştım ,hala kınıyormusun :mad:

4. seckint

seckint Seçkin

Favori Kamış:
    4.20 surf kamış
    Favori Makine:
    okuma synex
    En İyi Avı:
    3,5 kg Martı
    kusura bakma ben kınarım benim işim bu :D:D

5. SedatMert

SedatMert Sedat

En İyi Avı:
    O balığın hala peşindeyim.
    Organizasyona katılan ve emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Biz organizasyona katılamasak ta gönlümüz sizinleydi.

6. Conqueror

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    devam et o zaman seço :D

7. ayastafanos Balıkçısı

ayastafanos Balıkçısı İbrahim Şevki Karanlık

Favori Kamış:
    Kamış ve makina
    En İyi Avı:
    İskorpit(20cm)-sarıkanat(22cm)-gelincik(27cm)-zargana (52cm). istavrit,ispari,izmarit,kupes,kalamar.
    Fatih,gözlerimiz seni aradı. Ele ele bizim kızancıklar bi damat oynadı ki ööööööööf şaneydi...

8. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Merhaba İbrahim amca ,Pazar malum nöbet vardı okuldaydım :( o yüzden aranızda olamadım

9. KEYF&KEDER

KEYF&KEDER ORHAN AYDAR

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ÇARŞI EKİBİ.
    bu organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür eder saygılarımı sunarım

Belki balık yok denecek kadar azdı ama dostuk ortam ve arkadaşlıkkar süper idi
    halen o güzel günün sarhoşluğundayım

kısacası balık bahane ortam şahane oldu nice organizasyonlarda buluşmak diğiyle

10. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Deniz organizasyonunun 13 cüsünde tüm dostlarla beraber olmanın sevinci hala içimizde
    Uzun bir yolculuktan sonra sizlerle olabildim.Balık bahane dostluklar yine şahaneydi.
    Hani balıkta yok degildi;)
    Bu organizsasyonumuzda geçen seferki gibi degil
    valla
    12 adet istavrit :eek:
    1 adette tirsi tuttum.:)
    eeeee çeneden vakit kalmadı ki:p
    Emegi geçen tüm dostlarımı canı gönülden kutluyorum.
    Umarım 14 cüsünde de sizlerle beraber yine bu mutluluğu yaşarım.
    Her şeyiyle dört dörtlük bir organizasyona daha,imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
    Teşekkürler balıkavi.net

11. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Merak ettiğim listede adı yazılı olan herkez katıldı mı organizasyonu ,yani rekor kırıldımı :)

12. KEYF&KEDER

KEYF&KEDER ORHAN AYDAR

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ÇARŞI EKİBİ.

rekoru kıramadık sen gelmiş olsaydın rekoru kıracaktık vede tutulan tüm balığı sana verecektik çarşı olarak:D :D :D

13. Conqueror

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Ben balık sevmem bilmiyormusun yoksa :)

14. kurtuluş

kurtuluş kurtuluş

Favori Kamış:
    turna fresh surf carbon 4.20 250 atar kamış + okuma 5 bilyalı makine
    slm.Bu organizasyona katılan gelmek isteyipde gelemeyen .herkeze bu org.için uğraşan ve sonunuda alnının akı ile başaran sevgili sennur abla ya ve suat reise ayrıca teknede tanışma fırsatı bulduğum sevgili necmi abiye isimi unutduğum oltasını kıran arkadaşa . istavrit çaparisi ile tırsi çeken alper abiye bizlere en ii şekilde her konuda yardımcı olan bilgilerini bizlerle paylaşan herkeze sonsuz teşekkür ederim.Umarım bir dahaki org.dahada süper geçecek.ve sizleri tanıdığım için çok mutluyum.iyiki varsın balıkavı.net
    herkese sevgi ve saygılar hee bu arada fotolar bir an önce yayınlansın:p :D ;)

15. feyyaz

feyyaz

Favori Kamış:
    turna fresh 3,90 okuma
    En İyi Avı:
    Lufer
    Arkadaşlar ben kendi açımdan mutluydum.Eski dostlarımla karşılaştım,tam bir hanımefendi olan Sennur kızımın annesi başta olmak üzere yeni dostlar edindim.Balık benim için bahaneydi,farkında olmadan bir tavalıkta ondan bile almışım.Keyif aldım,Damat kardeşimize deyip......arkadaşlar andık.Daha ne olsun?

16. Mavigok

Mavigok Gökhan

Arkadaşlar bende herkese çok teşekkür ederim. Çok güzel bir günde. Bizde hemen hemen 3'ü ilkkez balığa çıkan arkadaşlarla beraber 5 kişi 3 kg çektik. Günün büyük bir kısmını oltaları açmakla geçirdiğimiz için. bir dahakini çok uzatmadan yapalım biz çok eğlendik.:)

17. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar, katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Gerçekten çok keyifli bir gündü. Tabii ki yazacaklarım bu kadar değil ancak, muhasebecimiz burada + teklifler hazırlamam lazım, o nedenle bir süre sitede olamayacağım. Allah'tan çay molası verdi iki cümle yazabildim. Daha sonra ayrıntılı bir şeyler yazacağım. Akşama doğru görüşmek üzere, epey yoğunum... :(:(

Linke bakın bu arada. Yayını ben izleyemedim ama CD si muhtemelen Perşembe elimizde olacak. ;)

http://www.tgrthaber.com.tr/news_view.aspx?guid=e2b89bd7-da22-44be-a9b1-ad9afaa7eedf

18. ACCO

ACCO

Favori Kamış:
    ALBASTAR 4500
    En İyi Avı:
    İLK BALIK AVIM, 5 ADET İRİ PALAMUT
    merhaba

Merhaba arkadaşlar,

dün o kadar yorulmuşum ve tekne tutmuş ki... hala bastığım zemin sallanıyor gibi geliyor.

karışan misinalarımız ayırmakta ve kopan fırdöndümüzü ve bilimum malzemelerimizi tedarik etmekte gösterdiği yakın ilgi için önder arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum.

eskiden balıkçılarla pazarlık yapardım, ama balık tutmaya başladıktan ve zorluklarını gördükten sonra her ne kadar ağ ile tutmuş olduklarını bilsem de pazarlık yapamıyorum. tüm gün boyunca eşimle beraber çift kişilik mesai harcayıp sayısını unuttuğumuz çapari takımlarını hiç edip sadece 1,5 kg istavrit yakalayabildik. akşam kızarttık, yanınada yeşil salata. bir arkadaşımızı davet ettik ... balık ve maç keyfi yaptık " yaşasın cimbom"... tabii balıklar bitmedi ve ben emek verdik ziyan olmasın diye kendimi öyle bir zorlayarak istavrit yemişim ki hala balık kokusu geliyor :(((

kısacası herşey için çok teşekkürler....

19. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    valla resimlere baktım gerisinide bekliyorum :D:D
    azıma bal sürüp bırakmayın takipteyim :D

aranızda olmak isteyipte olamayan bendeniz sizleri tebrik ederim en kötü balık avınız böyle olsun birdahaki organizazyonlarda birlikte olmak ümidi ile emeği geçen herkeze teşekkürler :)

20. KEYF&KEDER

KEYF&KEDER ORHAN AYDAR

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    ÇARŞI EKİBİ.

merhaba koral abi daha bu neki arkadaşlar çekilen resimleri eklesinler o zaman görün

abi inşallah birdahaki sefere aramızda olursunuz
    şunun şurasında nisan ayına ne kaldıki;) :rolleyes: