13 Mayıs Bandırma Limanı

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında Aslıhan TURAN tarafından paylaşıldı.

1. Aslıhan TURAN

Aslıhan TURAN Aslıhan TURAN

Favori Kamış:
    Daiwa Ballistic X 270 cm 14-40 gr. /Fujın Dragon 270cm 8-32 gr
    Favori Makine:
    Daiıwa Fuego 17 LT 3000 DC/Shimano Stradic 4000 XG FK
    En İyi Avı:
    Levrek 2.4 kg
    Çok teşekkür ederim Burak.Aslında bu teşekkürü konuya mesajlarıyla destek olan tüm dostlara borçluyum tabii.Resimlerle ilgili müdahalen çok yerinde oldu nasıl düzeltsem diye bayağı uğraştım bende,eline sağlık.Ne de olsa ilk kez bir siteye resim koyuyorum öğrenicez bizde bunu artık.Balıkçılık bir uğraş ama intrnet kafede bunları yoluna koymak da ayrı bir uğraş.Bu arada ne zaman buraya yolun düşerse beklerim,beraber atarız o meşhur voltaları.:)

2. mitser06

mitser06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    5,5 kilo aynalı
    aslan benim köşeyi kapmışsın.ben genelde bandırmaya geldiğimde hep orda tutarım.çok balık aldım ordan.hadi kolay gele.

3. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    İnşallah Aslan arkadaşım...ama artık volta atmanın pek gereği yok,onun yerine olta atalım biz :D

Sonra da gider Tepe gazinosunda manzaraya karşı çaylarımızı içeriz,hala duruyorsa tabii :)

4. captaincusto

captaincusto

En İyi Avı:
    olta ile 1kg mırmır
    eline, emeğine sağlık. Gerçekten muhteşem bir av olmuş. Darısı başımıza. O çinekoplarda ne lezzetlidir be. Afiyet olsun.

5. Aslıhan TURAN

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Levrek 2.4 kg
    Sonra da gider Tepe gazinosunda manzaraya karşı çaylarımızı içeriz,hala duruyorsa tabii :)[/QUOTE]

Şimdiki belediye başkanı sahilde eski Bandırma silüetinden geriye pek birşey bırakmadı.O eski mekanlardan sadece tepe gazinosu duruyor.Ne eski kristal kafe ne de eski uğrak yerlerinde yoklar hatta meydandaki büfeler de sizlere ömür dümdüz oldular.Tostçu Memet amcayı bilirsin belki artık o da yok.
    Neyse bize bişey olmasın rasgele dostum,hayata rasgele diyelim.Bu arada bu sabah biri 25 parça çinekop ve sarıkanat almış diye duydum şoktayım.Haber henüz doğrulanmadı.

6. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Şimdiki belediye başkanı sahilde eski Bandırma silüetinden geriye pek birşey bırakmadı.O eski mekanlardan sadece tepe gazinosu duruyor.Ne eski kristal kafe ne de eski uğrak yerlerinde yoklar hatta meydandaki büfeler de sizlere ömür dümdüz oldular.Tostçu Memet amcayı bilirsin belki artık o da yok.
    Neyse bize bişey olmasın rasgele dostum,hayata rasgele diyelim.Bu arada bu sabah biri 25 parça çinekop ve sarıkanat almış diye duydum şoktayım.Haber henüz doğrulanmadı.[/QUOTE]

İnanmıyorum:mad: demek bütün sahili değiştirdiler,tostçu Mehmet amca bile yerinden oldu ha... Çok üzüldüm Aslan arkadaşım:(

7. avcımurat

avcımurat murat

Favori Kamış:
    degışık oltalar
    En İyi Avı:
    balıkta geçen butun anılar
    ankaralar da bıze memleketımıze olan hasretımızı gıderdıgınız ıcın teşekkurler.lıse yıllarımda bende az balık avlamadım lımandan.zargana avlamaya bayılırdım oralardan.neyse coktan berı dışarlardayız ama genclıgımın en guzel yılları bandırmada gectı.valla cok ozledım oraları.ama en son geldıgımde sahılın yenı halını bende begenmedım.yazık olmuş.daha nıce avlara bızde haster gıderelım bıraz:D

8. Tebrik ederim .Güzel av.Yanılmıyorsam T iskeleden atmışsınız

9. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Allah bereketinizi artirsin. Cok guzel paylasim...
    Rastgele.

10. Aslıhan TURAN

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    Levrek 2.4 kg
    Teşekkür ederim Erdal Abi ama av yerim T değil L iskele yani kristal kafenin alt tarafındaki eski iskelenin ucu.Selamlar ... Bu arada F-16 güzelmiş:)