14. İstanbul Organizasyonu Mürefte

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında 56561 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Suatreis

Suatreis

Demem ki...o da demez..Birbirimiz olmazsak olmaz ki...:)

2. arzu_ipek

arzu_ipek Arzu

Favori Kamış:
    BEYNİM
    En İyi Avı:
    TASUCU
    siz birde bu taraflara gelin ayda 1500 ytl ile padisahlar gibi yasarsınız valla

3. ayastafanos Balıkçısı

ayastafanos Balıkçısı İbrahim Şevki Karanlık

Favori Kamış:
    Kamış ve makina
    En İyi Avı:
    İskorpit(20cm)-sarıkanat(22cm)-gelincik(27cm)-zargana (52cm). istavrit,ispari,izmarit,kupes,kalamar.
    Arzu,ayda 1500 ytlem olsa burda da kral diil imparator olurum :D . biz bi emekli maaşıyla kral olacağımız yer arıyoruz :D :D :D ...

4. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    ibrahim abi bir silifkeli olarak silifke veya taş ucunu tavsiye edebilirim en azında kışın yakacak sorunun yok gibi, gıda desen ucuz denizi balık dolu daha ne olsun:) :)

5. ayastafanos Balıkçısı

Favori Kamış:
    Kamış ve makina
    En İyi Avı:
    İskorpit(20cm)-sarıkanat(22cm)-gelincik(27cm)-zargana (52cm). istavrit,ispari,izmarit,kupes,kalamar.
    Heheheheheeeeeeeee. yolu uzak orglara gelemem sonra. biz (Sennur/suat-Alper-ben ) Mürefteye yerleşecez... Karpuz sergisi açıçaz orda...:D :D :D

6. Suatreis

Suatreis

Hı hı ...sergiler sergiler seyrederiz....iyiki bi emekli maaşın var, valla biz karışmayız Sennur la...

Misafir oluruz arasıra...yaz vakti...:D

7. ayastafanos Balıkçısı

Favori Kamış:
    Kamış ve makina
    En İyi Avı:
    başımızın üstünde yeriniz var. Alperle ben ordayız. Kutman ın önündeki yeşilliğe kuracağız sergiyi :D :D :D :D

8. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Sevil ciğim, Adana dan dönüşte bol bol sebza meyve alıp geldim. Çünkü Ankara da 2 bağ ıspanağa 6 YTL verince aklım uçtu. Karar verdim her dönüşte alışveriş yapacağım. Hemde son derece taze alıyorsun ordan. Ankara ya gelene kadar bayatlıyor ne varsa..

9. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Şaka gibi geliyor insana yavvvv :confused: :p

10. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Ben İzmir' e her gidişimde özellikle bir kaç sebze var, alıp geliyorum, atıyorum buzluğa, bedavaya karın doyuruyoruz bir süre :D:D

11. SedatMert

SedatMert Sedat

En İyi Avı:
    O balığın hala peşindeyim.
    Aha, organizasyon alanına pazar kurulmuş:eek: :D :D
    Koşun koşun yetişen alıyor, çok ucuz bunlar:D :D :D

Sennur, arkadaşlarımız bizim karasularımıza girer de biz buna kayıtsız mı kalırız zannettiniz.:)

Bu organizasyona katılmayı çok istememize rağmen elde olmayan nedenlerden dolayı maalesef katılamadık. Ancak benim kafamda ne yapsam da sizlerle birlikte olsam düşüncesi devamlı dolanıp durdu. Pazargünkü ailecek gezimizin rotasını bilerek Kumbağ'a çevirdim. Kumbağ'da biraz vakit geçirdikten sonra araçtakileri ikna ederek Mürefte'ye doğru yol almaya başladık. Sizler gibi yolun durumunu bilmediğimden yol uzadıkça uzadı. Belirli bir süreden sonra azalan benzin ve sizlerin o saatte geri dönmüş olaması ihtimali beni bayağı bir huzursuz etti. Stres içinde geçen bir yolculuktan sonra nihayet Mürefte'ye ulaştık. Rıhtım üzerindeki arkadaşları görünce rahatladım.

Yolculuklarının uzun ve yorucu geçmesine rağmen rıhtımda gördüğüm arkadaşların yüzünde yorgunluk değil sevinç okunuyordu.

Azalan benzin, yanmayan far ve virajlı yollardan dolayı çocukları araba tutmuş olması nedeniyle sizlere veda edemeden hemen geri dönmek zorunda kaldık.

Balık yönünden verimsiz bir organizasyon olsa da (hangi organizasyonda bolca balık tutulmuş merak ediyorum:D ) dosluk ve arkadaşlık adına amacına ulaşmış bir organizasyon olmuş. Emeği geçen ve katılan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim.

12. simendifer

simendifer Sennur

Ne iyi ettin de geldin Sedat ağabey, hepimizi sevindirdin. Seni orada görmek çok güzeldi gerçekten. Tekrar teşekkürler. İnşallah başka bir organizasyonda, daha uzun vakitte görüşmek nasip olur yeniden. :) Tüm ağabeylerimize selamlar. :)

13. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    Madem sebze almak istiyorsunuz en kısa zamanda Samsunda bir organizasyon ayarlayın:D
    Burda sebzeler daha ucuz,siz gelene kadar yerlileri çıkar o zaman bedava.Ben gelemiyorum bari siz gelin,korkmayın burda sizi taksim edip rahatlatırız.:p

14. kurtuluş

kurtuluş kurtuluş

Favori Kamış:
    turna fresh surf carbon 4.20 250 atar kamış + okuma 5 bilyalı makine
    abi kısmetse 8.ayda ünyedeyim emin ol samsunda bir organizasyon yaparız beraberce ufak çaplı.
    sonrada ballandırak anlatırız burda :rolleyes:
    sevgiyle kal

15. arzu_ipek

arzu_ipek Arzu

Favori Kamış:
    BEYNİM
    En İyi Avı:
    TASUCU
    saka diil gerçekkkkkk:p :p :p

16. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Boşuna dememişler "İstanbul' un taşı toprağı altın" diye :D:D Millet de yanlış anlayıp buraya göç ediyor, halbuki taşı bile altın fiatına satılıyor, anlaşılamadı yıllardır şu söz :D:D Gelen telef olup gidiyor :D

17. arzu_ipek

arzu_ipek Arzu

Favori Kamış:
    BEYNİM
    En İyi Avı:
    TASUCU
    valla telef oluyonuz:D :D :D

18. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    İnşallah o zaman balık olurda elimizde boş dönmeyiz.:)
    Sen yeterki gel burda organizasyon çok kolay.

19. ayastafanos Balıkçısı

Favori Kamış:
    Kamış ve makina
    En İyi Avı:
    Gürol reis,temmuzun son haftası bi sürpriz olabilir. benim geleceğim kesin de yanımda bazı dostlarda olabilir...

20. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    Başımın üstünde yeriniz var,çok kalabalık olursanız burdaki arkadaşlarımla paylaşırız sizi.:)
    Ama inşallah ayın sonuna doğru gelirsiniz,çünkü ayın 20 sindeki organizasyona benimde katılma ihtimalim yüksek,belkide hep beraber döneriz.Beni muhakkak haberdar edin.Özelden cebimi yazıyorum,yola çıkarken haber verinki bir yere gitmiş olmayım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.