15.07 güya ilk gece avım

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında svr0607 tarafından paylaşıldı.

1. svr0607

svr0607

Favori Kamış:
    Şu sıralar sadece zıpkın
    En İyi Avı:
    71cm 1.6kg denizturnası,1.2 kg levrek 10 kg civarı bir akya gözlerimin önündeydi....
    15.07 Zipkinla Sabah Avim

Bir gün boyunca önümden geçen irili ufaklı levrekleri izledikten sonra ertesi sabah 4 te kalkıp öbür eve gittim ve alt komşuyla yaptığımız komilk toplama elbiseyi giyindim..Deniz kenarına geldim ve aldığım kafa fenerinide taktım..çoK umutluydum ama evdeki hesap denize uymadı ve fener sadece önümü biraz aydınlatmakla yetindi...Sabah 5 te sudan çıkıp 5.30 gibi hava ağarırken tekrar girdim...Bundan sonra iyi bir pusu yerine gittim ve agaşona başladım...Önümden yine levrekler geçti fakat biraz uzaktı...Derken bir kayalığın orada 2 levrekle 15 dakka kadar hoş bir oyun oynadıktan sonra birini vurup yol arkadaşından ayırdım..BAlığı kıyıya bıraktıktan sonra hemen arkadaşınıda vurmak için suya girdim ve sargoz gözüme ilişti..Onu tereddüt etmeden vurdum...20 dk sonra bir kefal,bir 20 dakka sonra 1 kefal daha vurdum fakat tam merdivenden çıkacakken balık son bir çırpınışla derisini yırtıp kaçtı:(bundan 20 dk sonra 1 kefal daha vurdum..En son bir levrek daha vurdum yaralandı ve kaçtı:(benim için güzel bir gündü herkese keyifli avlar..Resimleri göndermeyi beceremiyorum biraz daha denersem sinirden bilgisayara parçalayacam

2. flazer

flazer mehmet ali filizer

Favori Kamış:
    YILMAZ 90 LIK ZIPKIN SHEAKPER MAKARALI OLTA VEDE ALBA NIN KAMIŞLARI
    En İyi Avı:
    TATLI SUDA 43 KG AYNALI SAZAN(rüyamda)5,5kg aynalı sazan,6KG DÜZ SAZAN, DENİZDE 2KG MIGRI
    tebrikler güzel av olmuş resimleri bekliyorum;)

3. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası

Sevgili Anıl kardeşim

Gece avlanmak ve yapılan avda fener kullanmak, fener ile gece zıpkın avı yapmak kesinlikle yasaktır.
    Bundan sonra umarım ışıksız gündüz avlarını tercih etmeni ister, bol nasipli avlar dilerim...

4. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Deniz turnası 70 cm 900 gr.
    Gece zıpkınla avlanmak ve kafa feneri kullanmak zaten yasaktır Anıl kardeşim gün ağarmasını beklemen doğru olmuş istemesende ;)

5. svr0607

svr0607

Favori Kamış:
    Şu sıralar sadece zıpkın
    En İyi Avı:
    71cm 1.6kg denizturnası,1.2 kg levrek 10 kg civarı bir akya gözlerimin önündeydi....
    İyi olmuş o zaman gündüze kaldığım:)resimleri simendifer ekleyecekti ben beceremedimde:( ii günler

6. mersinli

mersinli Nuri

Favori Kamış:
    speedmaster surf ve spin
    Favori Makine:
    shimano exsence ve ultegra
    En İyi Avı:
    2,8KG BARAKÜDA
    Tebrikler Anıl.Sonunda şeytanın bacağını kırdın.Fotoları bekliyoruz.Bu arada hafta sonu ordayım hazır ol.

7. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Niyeti temiz olanin isi, egri baslasada dogru bitermis. Helal sana Anil.Ancak sozunu aldik.Gece zipkinciligi yok. Hem cok tehlikeli, hem sirkuler disi, hem inan bir espirisi yok. Cunku baliklarda uyur. Ister inan ister inanma. Uyuyan baligi vurmanin ne zorlugu olabilir.Isteyene kanit getiririm.:D

Gunduz de iyi av vermis. Kacirdigin hic bir baliga uzulme. Cunku en buyuk tecrube onlar... Bir daha o hatayi yapmamak icin elinden gelen herseyi yaparsin. Bu yuzden kacan balik misliyle geri doner.

Degerli paylasimin icin cok tesekkur ederim Anil.
    Dahasina rastgele...

8. deePblue

deePblue na

tebrikler anıl :)
    bakalım artık resimleri sabırsızlıkla bekliyoruz..
    avlak yerinde taze taze çekilmiş resimleri unuttuk nerdeyse :rolleyes:
    seninkiler olsun öyledir umarım :)

9. svr0607

svr0607

Favori Kamış:
    Şu sıralar sadece zıpkın
    En İyi Avı:
    Hepinize teşekkürler Nuri abi bekliyorum ama 3 gündür çok sert esen poyraz denizi bulandırdı ve berbat oldu dün sabahda bi ahtapot yakaladım...Başka bişey yok...Resimleri birdaha yollamaya çalışacağım...

10. svr0607

svr0607

Favori Kamış:
    Şu sıralar sadece zıpkın
    En İyi Avı:
    İlk resimdeki kadar tipsiz değilim aslında biraz yakışılıyımdır sadece kendime yeni bir kameraman bulmam gerekiyo:)Elbise yakıştı aslında...Herkese keyifli avlar..

Son düzenleme: 17 Temmuz 2007
  11. simendifer

simendifer Sennur

Anıl, güzel bir av tebrikler. :) Fotoğrafları dün akşam ben işten çıktıktan sonra göndermişsin, ama ben ancak gördüm işe yeni geldiğim için kusura bakma. Bu arada sen zaten halletmişsin, çok da güzel olmuş. :) Bereketli avlar dilerim rast gelsin. :)

12. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Anıl tebrikler güzel iş çıkartmışsın:)

13. svr0607

svr0607

Favori Kamış:
    Şu sıralar sadece zıpkın
    En İyi Avı:
    Çok tşk hepnize daha bereketli avlar dilerim...Fotoları göndermeyi becerdim:) rastgele

14. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Anıl sende, balıklarda yeterince yakışıklısınız kardeşim. :)

15. deePblue

deePblue na

anıl sen resimleri yollamışsın ama bu sefer ben göremiyorum :eek:
    işyerinde filitre olduğu için resimler engelleniyor. :p
    artık akşama evde bakarım inşallah :D

16. svr0607

svr0607

Favori Kamış:
    Şu sıralar sadece zıpkın
    En İyi Avı:
    Tşk Serdar abi...Valla resimlere akşam bakmazsan bozulurum nete yükelyinceye kadar sinirlerim yıprandı:)

17. geneben

geneben Aşkın

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Deniz turnası 70 cm 900 gr.
    Tebrikler balıklarda elbisede sende çok güzel çıkmışsın Anıl kardeşim, bundan sonra senin raporlarını bolca okuruz inşallah;)

18. svr0607

svr0607

Favori Kamış:
    Şu sıralar sadece zıpkın
    En İyi Avı:
    inşallah aşkın abi bol bol vurduğum kadar resim göndermeye çalışacağım...