17/11/2006 E.Foça Hüsran'ı

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında lojistik45 tarafından paylaşıldı.

1. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    Ben bu hafta rapor yayınlamadım, çünki yayınlacak bir şeyde bulamadım.:) Ama yinede bir şey yazayım, belki yaplaşırız diye düşündüm.
    16/11/2006 günü Öğle'den sonra Cem Demirdöven ile birlikte E.Foça'ya gittik. Pazar günü yapmayı düşündüğümüz sırtı ile ilgili bütün hazırlıkları yaptık, artık her şey hazırdı. Pazar günü sabah erken avlanmaya çıkacaktık.Bu arada Yahya Kaptanı aradık, çiğ köfte yapmasını rica ettik, ellerine sağlık, sayesinde afiyetle güzel bir çiğ köfte yedik.;)
    Derken Sabah erken kaldık, neco'nun orada çay'ları yudumladıktan sonra sırtı'ya başladık, 3 saat kadar dolaştık,birşeyler bulamadık. Saat 09.00 cıvarında Yahya Kaptanın yanına giderek olta ile avlanmaya başladık, küçük mercan'dan başka birşey çıkmıyordu.Yahya Kapta'nın teknesinde bizim Serdar'lar da eşleri ile birlikte av yapıyorlardı, onlarda da bi şey yoktu. Bu arada İzmir tanışma toplantısında tanıştığım Sn. Okan Bayraktar'da orada avlanıyordu, sanıyorum onlarda da bişey yoktu, zaten bulunduğumuz yerden ayrılırlarken, yüzleri gülmiyordu demi okan hocam:mad:
    Yine etrafımızda Zeybeğin asıl adı Tolga'nın baba'larıda Adil abilerde avlanıyordu, onlarda da bişey yoktu. 2 hafta'dır neden av yok diye düşünmeye başladım acaba biz kuruttukmu bu çipura'ları.:)
    Sonuç mu? Resimimde belli değilmi?

2. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    1988 Dalyanköy Levrek 4.7 kg
    Hüseyin sağlık olsun.. Her çıkışın bir de inişi vardır..Şimdi iniş safhasındayız demek ki. :):)
    Bu pazar yüz yüze avlanmak ve güzel muhabbetlerde bulunmak dileği ile..:):)

Son düzenleme: 12 Aralık 2006
  3. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    Teşekkürler cihangir abi, pazar günü beraber avlanmak üzere iyi akşamlar:)

4. ömer65

ömer65

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 2 kg
    hüseyin birader senin şu muhabbetin her şeye bedel:)
    balıksız dönmeye razıyım ustacım bi müsait zamanda seninle gidelim derim balıga
    sevgiler:)

5. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    Yine etrafımızda Zeybeğin asıl adı Tolga'nın baba'larıda Adil abilerde avlanıyordu, onlarda da bişey yoktu. 2 hafta'dır neden av yok diye düşünmeye başladım acaba biz kuruttukmu bu çipura'ları.:)

hüseyin abi 2 haftadır kararesiten acılıyoruz hele bu hafta mercan bogazının onunen denedik olmadı bogazın dısına cıktık nafile biraz daha gitsek 10 dk kadar uluslararası sulara giricektik balık cok cok az :( umarım bu hafta iyi olur adada

6. Zeybeğin asıl adı

Zeybeğin asıl adı

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    çekerken 3-4 kiloluk çipura sandığım vatoz :)
    Eh be Hüseyin abi ben sana söylüyorum bensiz balığa çıkma diye:) Bak bereket yok senin mırmırın benim abi benimle çıktığında hiç boş döndünmü?:)

7. nerdeyse 1 ay olmuş hüseyin hocam konu açılalı ..yahudi parasız kalınca eski defterleri açarmış..:) ama muhabbetinize çok özendim..

8. Zeybeğin asıl adı

Zeybeğin asıl adı

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    çekerken 3-4 kiloluk çipura sandığım vatoz :)
    Bülent abi amma dikkatlisin valla ben hiç çakmadım olayı bu hafta sonu olduğundan emin olduğum için muhabbeti biliyorum çünkü yanlış yazmış Hüseyin abim Hüsrandan olsa gerek:)

9. Salihreis

Salihreis Salih Günerergin

Favori Kamış:
    sadece olta
    Favori Makine:
    okuma salina SA-65
    En İyi Avı:
    kaçan balık :-)
    Sevgili Hüseyin,
    artık önümüzdeki haftalar telafi edirsin diye düşünüyorum.

bu arada canlı zargana ile sırtı konusunda Cem ve size önerim olmuştu, çiftlikler civarında denemenizi tavsiye ederim. zargana tutarkende ipek ip kullanıyoruz,
    hersey gönlünüzce olsun...;)

10. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Benceav eski değil. Hüseyin Abi yanlış yazmış sanırım tarihi. Çünkü Onur'dan falan bahsediyor. Geçen günkü tanışma toplantısında tanıdığım diyor. Kesinlikle tarihi yanlış yazmış.

Hüsayin abi boşverin bu seferlik daha önce tuttuklarınıza sayın. Çiğ köfteyi sabahın köründe mi yediniz abi. Eğer öyleyse yuh diyeceğim. Yani benim bile aklıma gelmezdi bu:D :D :D

11. DERİN DARBE

DERİN DARBE

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    SAZAN 3 KG.
    SLM Hüseyin abi balık işi nasip işi.balık bulamamışsın ama birçok dostun ile görüşe bilmişsin.Cumartesi biz YAHYA kaptan ile avlanırken sen çiğ köfte siparişlerini veriyodun bizimde ağzımızın suyu aktı vallahi.Saygılar sevgiler...

12. Albatros1

Albatros1

Favori Kamış:
    Olta,Zıpkın
    En İyi Avı:
    Papagan 2.5 Kg
    Hüseyin kardeşim günaydın,
    Allah işlerinizde kolaylıklar versin pazar günü için hüsran demiyelim yinede allah bereket versin fena bir gün olmadı ama en azından haftanın iş sitresini atabilmek açısından güzel bir gün oldu deniz müthiş hava çok güzel ortam çok iyi daha ne isteyelim görüşebilmek umuduyla.

13. AKIN74

AKIN74

Her şeyi ile denizde olmak çok güzel, Tebrikler Hüseyin Abi...:)

14. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    İnşallah Dostum,

Sevgili ömer, teşekkür ederim ,inşallah birgün beraber avlanma imkanını buluruz.:)

15. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    Mutlu katılıyorum sana, inşallah bu hafta bişeyler yaparız, olmasada çok önemli değil, balıkçı arkadaşlarımızla birlikte olmak'ta çok güzel olacak, umuyorum eğlenceli bir hafta sonu geçiririz.:)

16. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    Sevgili dostum tolga, sen gelmek istedinde biz sana hayır mı dedik, şakaydı, senin ile birlikte avlanmak benim için bir zevktir.:)

17. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    Ah be bülent abi, bida sefere ay'ları rakam olarak kullanmıyacağım. Her halde bu yıl'ın geçmesini istemiyorum, hep geriden gitmeye çalışıyorum, az kaldı 1 yaş daha gidiyor.:)

18. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    Teşekkürler Bülent Bey, Niyetimiz sizin dediğiniz yerdi,"Arslan Burnu" bidaki sefere oraya gideceğiz. Rasgele.:)

19. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    Sevgili Dostum Mehmet, çiğ köfte'yi duyunca, aklın çiğ köfte'de kalmış sanırım.:D Foça'ya geleceğin bir hafta sonu haber ver, hallederiz. Sabah-akşam bizim için farketmiyor, tekne'de de bira ile de iyi gidiyo, tavsiye ederim.:D :D :D

20. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    Metin Merhaba, naber, hatırlıyorum siz yahya kaptanın teknesindeydiniz ogün doğru, madem bu kadar canınız çekti insan bi sinyal çakartı, biraz fazla yapardık, pazartesi günü sana gönderirdim.:D :D