18 Şubat Yat Limanı

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında tatlisoy tarafından paylaşıldı.

1. tatlisoy

tatlisoy

Favori Kamış:
    Olta, Kamış, Rapala
    En İyi Avı:
    4 kilo Palamut, Birde bir zamanlar 2 kiloluk sazan
    Arkadaşlar herkese merhaba. Cumartesi günü sürekli bilgisayar başında meteor.gov.tr ile zaman geçirdim. Cumartesi hava Antalya'da yağmulu ama pazar günü hava güneşli ve rüzgar olmayacağını gördüm Nasıl sevindim bilemezsiniz. Sabah saat 04.45 te uyanmak için saatimi kurdum ama uyumak ne mümkün. Uyumakla uyumamak arasında gidip gelerek Pazar sabah saat 04.30 da uyandım. Akşam yaptığım çorbayı ısıtıp 2 tas içtimm :D Bizim ekip Fatih Hoca, Teoman ve Ben Ayrıca Benim çocukluk arkadaşım Fatih' te katılacaktı bu balığa , balığa hazır bir şekilde telefonlaştık ve Fatih Hoca beni aldı. Teomanı ve Fatih'i aldık. Fırından Poğaçalarımızı da aldık. Kaptanı aradık biz geliyoruz sen geldin mi diye. Oda limanda olduğunu söyledi. Neyse Heyecanla Yat Limanındaydık. AAAAA oda ne Bgün Ölü dalga var. Benim çocukluk arkadaşım Fatih ilk defa geliyor tekneyle balığa. Dalgalar 1.5, 2 m civarı. "Beni deniz tutmaz dimi" diye birkaç kez sordu. Bizde bişey olmaz dedik ama benim bile başım hala dönüyor şu anda. Neyse açıldık denizeeee. AAA bizim Fatih dediki benim midem bulanıyor demeye başladı. Veee Fatih' e olan oldu. Buraya yazamayacağım. Adamı ilk defa balığa getirdim. Haftalardırda ne reklamlar yaptım anlatamam. Artık bir daha zor gelir gibi balığa. Ben Kaptana Fatihi bırakalım dedim. Çünkü Bembeyaz oldu Fatih:( . Onu bırakıp geri döndük kaptanın tespit ettiği avlağa. Ama dalga acayip. Teoman ve Benimde midem bulanmaya başladı. Biz hemen teknenin önüne geçip yataray attık oltaları yatınca düzeliyor. Balık tutunca oturuyoruz oturunca yine dönüyor başımız. Bu arada Teoman "Hocam sakın foruma yazma bunu yoksa gülerler bize aman ha :D " dedi. Lanet ölü dalga nasıl etti bizi bir bilseniz. Yata yata balık avladık. Ama açıkçası pek keyifli olmadı. Belimiz ağrıdı. rahat rahat konsantre olamadık Teomanla. Haa bu arada Bizim Fatih Hoca hem bize gülüyor hemde kovayı doldurmaya devam ediyordu. Onun keyfi yerindeydi yanii ... Evett sonunda dönme kararı aldık öğleyin saat 3 civarı. Benim hesabıma düşen av ekte fotolarda dır. Web Kamera ile bu kadar kusura bakmayın artık. Bol miktarda İzmarit, birkaç tane barbun, bir tane lokum. Yem Tavuk göğsü, 4 lü köstekli takım 9 numara iğne.
    Kalın sağlıcakla. Haaa Hala teknede gibi inip kalkıyorum şu an :D

2. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    hocam geçmş olsun demek en doğrusu galiba :)

3. celen.mustaf

celen.mustaf

Favori Kamış:
    kamış el oltası
    En İyi Avı:
    akya+çipura,1400,1100gr
    deniz beni çağırıyor

Geçmiş olsun Savaş kardeş,kendin kullanmasanda tekne ile balığa çıkarken, küçük bir bez kese içinde varsa! taze,yoksada kuru naneyi yanından eksik etmemeni öneriyorum.Herşeye rağmen güzel balıklar tutmuşsunuz daha iyileri nasip olsun,hoş kal.:)

4. Eczacı

Eczacı

Favori Kamış:
    olta
    Her şeye rağmen güzel av olmuş,benim size bir önerim daha olacak tekneye çıkmadan yarım saat önce metpamit tablet adlı ilaçtan 1 tane alırsanız rahat edersiniz arkadaşlar birde teknede fazla sıvı tüketimi yapmayın:D

5. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Bayağı zorlu bir av denemesi olmuş sizinki :) Ama eliniz boş dönmemişsiniz .Çektiğiniz eziyeti deniz ödüllendirmiş ne güzel :) Ellerinize kollarınıza sağlık :) Paylaşım için teşekkürler :)

6. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    geçmiş olsun...yinede güzel av olmuş tebrikler...

7. izmirli35

izmirli35

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    KIZIM ŞU ANDA 17 KİLO
    Hem geçmiş olsun hem de elleirnizze sağlık. Adınıza üzüldüm, ama izmaritleri götürürken herşey unutulmuştur herhalde;)

8. mcelikkaya

mcelikkaya murat çelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
    elinize dilinize sağlık :)

9. mehmetozbodur

mehmetozbodur mehmet

Favori Kamış:
    olta, bot
    En İyi Avı:
    700gr çupra. 1 kg levrek
    Savaşcim Uzun Zamandir Baliğa çikamiyorum. Son çiktiğimda Senin Olayin Hemen Hemen Ayni Olay Geçmişti. Sanki Bende Ordaymişim Gibi Gözümde Canlandi Hepsi. çok Güzel Bir Av Olmuş Yinede. Teşekkürler Paylaşim Için.

10. ozan

ozan Ozan

ölü dalga iyi balık yapar barbun arasaydınız keyfinizde yerine gelirdi

11. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    oncelikle geçmiş olsun benide tutar zaman zaman kayık bilirim ne aç ne tok çıkmak lasım birde antiem adlı ilacı alrım birsey olmaz balıklara gelince gayet güsel olmuş elinize sağlık afiyet olsun

12. AKIN74

AKIN74

Bir de denize çıkmadan önce yağlı yiyeceklerden kaçınmamız gerekiyor....;)

13. tatlisoy

tatlisoy

Favori Kamış:
    Olta, Kamış, Rapala
    En İyi Avı:
    Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Tavsiyelerede uyacağım. Dün inanın balık güzeldi. Ama durum malum. O durumda adamın gözünde hiçbirşey olmuyor.:(

14. tatlisoy

tatlisoy

Favori Kamış:
    Olta, Kamış, Rapala
    En İyi Avı:
    Doğru söylüyorsun dostum ama zaten yağlı bişeyler yemedik. O gün deniz hakikaten kötüydü.

15. tatlisoy

tatlisoy

Favori Kamış:
    Olta, Kamış, Rapala
    En İyi Avı:
    Evet akşamına yaptım izmaritleri. Çok güzeldi herşeyi unuttum:D :D ;) ;)

16. specials

specials

Favori Kamış:
    Kamış, Misina, Olta, Yem ve BEN
    En İyi Avı:
    Kalkan 5,5 Kg
    ben gözmü bi açsaydım o balıkların hepsini yakalrdım ama olmadı hiç böyle olmamıştım ilk deva oldu, ama herşeyin bi ilki vardır :) yinede güzel bir gündü dostlarla olmak güzel birde kalamar kaçırdık bir tek ona üzüldüm.. ama karar aldık nisana kadar tatlısu avcılığı yapıcaz... :D

17. tatlisoy

tatlisoy

Favori Kamış:
    Olta, Kamış, Rapala
    En İyi Avı:
    Evet sen daha kötü oldun. Ama şu kalamarı alabilseydin gerçekten iyi olacaktı.

18. beta izmir

beta izmir

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Kolyoz,Gopez,Mercan ve DOSTLUK
    Tebrikler güzel bir av olmuş....
    Devamını dilerim,darısı başımıza....;) :)

19. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    savaş abi öncelik ile arkadaşınız fatih beye geçmiş olsun eğer devamlı size eşlik ederse zaten bişeyi kalmaz alışır
    ve avınızdan ötürü tebrikler ellerinize sağlık:)

20. ogultekinler

ogultekinler

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    tral 2kg
    Savaş kardeş!
    Çektiğiniz eziyetten dolayı geçmiş olsun dikeklerimi sunarım. Ancak seni o kadar tanıyorum ki balıkları çıtır çıtır yerken keyiften herşeyi unutmuşsundur. Şen kahkahanı özledim... Finike'den sevgiler