2.bursa Organizasyonu Gerçekleşti

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında mallaca tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Kılıçkeser

Hakan Kılıçkeser Hakan Kılıçkeser

En İyi Avı:
    Yengeniz
    Hakikaten yahu, eski avatarından bambaşkasın Barış, iyi olmuş, benim de galiba değiştirmem lazım, Bandırmalı Mustafa Ağabey de beni uzun saçlı zannediyormuş:)

2. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    Değiştir, gözlük şapka, baya karanlık çıkmış tanımakta zorlanıyor insan, :D senin sen olduğuna, düğümlerden ve takım hazırlamaktan falan bahsedince emin oldum, :D sevgiyle kal, mutlu kal....:)

3. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    ÇOOK... güzel bir buluşma günü oldu, :) sanki köftelerin tadı gibi, tadı damağımda kaldı, :D Bize bu lezzeti, tadı tattıran, ağarlıyan, güleryüzlü insanlara tekrar çok teşekkürler, herşey gönlünüzce olsun, yüzünüzden tebessüm, gönlünüzden sevgi eksik olmasın, yine güler yüzlü, insanlarla biryerlerde buluşabilmek dileği ile...:D
    (yalnız sabah erken KAÇANLAR olmuş...!!! veda edemedik, üzücü oldu...) :(

4. Hakan Kılıçkeser

En İyi Avı:
    Yengeniz
    Emrin olur, Erhan Ağabey'im.
    Hemen yakışıklı bir resmimi bulayım.:)

5. er41han

er41han Erhan

En İyi Avı:
    İstavrit, Kefal, Mırmır
    Emir nedemek, sadece senin o gülen yüzünü daha net görebilmek içindi...:D

6. Togay

Togay H.Togay YILMAZ

hiç unutmayacağım bir buluşma idi... öncelikle barış abinin, tanerin, yücel abinin ve katılımcı diğer arkadaşların abilerin ablaların ellerine kollarına sağlık...
    herkesin üstüne düşeni eksiksiz yaptığı, ev sahibinin gerçek bir ev sahibi, misafirlerinde gayet mütevazi ve hoş görülü, bir o kadar da samimi oluşu herşeyin çok ama çok güzel, doğal ve sıcak bir ortamda gerçekleşmesini sağlamış oldu....

şehir dışından gelen tüm katılımcıların sıcak kanlılığı sevecenliği ve samimiyeti inanılmazdı gerçekten.... ayaklarınıza sağlık... iyi ki gelmişsiniz de o güzel ruhlarınızı yakinen tanıma fırsatımız oldu... bu ne ilk nede son... kapımız daima açık bunu canı gönülden söylüyorum ve diğer bursalı ev sahibi arkadaşlarında aynı düşünceleri paylaştıklarına eminim...

yakışıklı ve karizmatik hakan abiyi, şen şakrak diren hanımı, hoş sohbet erhan abiyi ve yakışıklı oğlunu, balık kurdu değilde deniz kurdu olduğunu kanıtlayan ercan abiyi, tüm balıkların eğitimini almış ama eşkina dersinde sınıfta olamayan onuru ve cem yılmazın dublörü olan arkadaşını, 4 metrelik kamış ve 100 lük makineden kombine yapıpta at-çekte yeni bir devir açan barışı, bir mırmır deryalara değer diyen mustafayı, düğüm konusunda master yapan seyiti, mangal ve pişirme üstadı fatihi ve birlikte hizmette seferber olan arkadaşını, gecemize ve sabahımıza neşe katan hasanı ve ekürisini, yeni tanışmış olmamıza rağmen ismini unuttuğum diğer katılımcıları tanıdığıma gördüğüme ve bu güzel günü birlikte geçirdiğime o kadar mutlu oldum ki anlatamam... bandırmalı mustafa abimide unutmadan hepinize o kadar yol kat edip gelerek bizleri şereflendirdiğiniz için canı gönülden teşekkür ediyorum..

ne zaman isterseniz, ne zaman aklınıza eserse kapımız daima açık, hatta bence arayıda fazla uzun tutmayalım derim...

halil abi ve organizasyon ekibine de ayrıca canı gönülden tebrikleri ve teşekkürü bir borç biliyorum... hepiniz sağ olun var olun...

elimde bir kaç resim var, bende onları paylaşayım istiyordum... ama bi türlü siteye direk ekleyemedim.. bende halil abiye gönderdim ve insallah oda elindeki diğer resimler ile birlikte paylaşacak...aslında kendime kızdım neden bu kadar az resim çekindik diye ama aklıma sonradan geldi muhabbetten gırgırdan şamatadan vakit bulupta resim çekinemediğimiz...

herkese tekrardan canı gönülden teşekkürler...

Son düzenleme: 12 Temmuz 2010
  7. Liberty

Liberty Deniz

Herkeze selamlar bu benim ilk mesajım oluyor.
    Organizasyon hakkında söyleyecek pek bişey kalmadı tek kelimeyle kusursuz vakit geçirdim ve herkese çok teşekkür ediyorum.

8. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Lineaeffe baia grande 420
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    serrasalmus nattereri, yani bildiğin kırmızı karınlı amazon Piranhası
    Herkesi yazmışsın ama kendini unutmuşsun, mesela bende senin için '' sabaha karşı çıkan malzemeyle gülmekten altımıza ettiren togay abiyi''
    yazayım.

9. Hakan Kılıçkeser

En İyi Avı:
    Yengeniz
    Deniz hoşgeldin, bir de tanışalım bölümüne bir konu aç, herkes tanısın.:)

10. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    Sende değiştir abi avatarını kim olduğun belli olmuyo,karizman çıksın ortaya, bende bi şapka bi gözlük taktımmıdı elimede balığı aldımmıdı aynısını olmasada biraz daha kütlelisini ve çakmasını çektiririm fotoğrafın ;-)
    (demeye kalmadı değiştirmişsin, demek kalpler birmiş)

11. m-a-v-i

m-a-v-i Yasin

Organizasyon fikri ve düzenleyicisi olarak başta Barış olmak üzere, emeği geçen ve katılan tüm dostları gönülden kutlarım. Ne kadar sıcak ve dost bir ortam olduğu zaten resimlerden de belli, bu sefer işlerimiz nedeni ile aranızda bulunamadık ama umarım 3. Bursa organizasyonunda sizlerle bir arada olup tanışmak ve keyifli sohbetinize ortak olmak nasip olur.

Tüm Bursa'lı dostalara ve katılımcılara selam ve sevgiler.

Bursa'lı dostlara not (bir dost :p) : Ercan ve Diren'in Bursa il sınırından çıktığından emin olmadan evlerinize gitmediniz umarım. :)

12. yucelsavan

yucelsavan yücel savan

Favori Kamış:
    remixon hurricane 270
    Favori Makine:
    okuma boxter bxf 60
    En İyi Avı:
    levrek 1.9 kg
    30 kişi birbirini hiç tanımazken buluşupta, kırk yıllık ahbap gibi olurmu diyenlere inat oldu. Bu kadar güzel kalpli insan birarada olunca anılar da çok güzel oluyor..
    sebep olandanda , katılanlardanda allah razı olsun.

( hakan dostum bu arada lapin ile kilikya arasındaki farka bakayım dedim forumda ama göremedim. sen kafa yapmadın benlen demi?):)

barış dostum bu arada 3. organizasyon için bir tarih belirlesek şimdden :)

13. yucelsavan

yucelsavan yücel savan

Favori Kamış:
    remixon hurricane 270
    Favori Makine:
    okuma boxter bxf 60
    En İyi Avı:
    levrek 1.9 kg
    barış sende arthur gibi sin , dün zor tanıdım seni. yokmu sana benzeyen silahsız bir resmin :)

14. tanertasarim

tanertasarim TANER

Favori Kamış:
    LİNEAEFFE
    Favori Makine:
    OKUMA
    En İyi Avı:
    TURNA, MIRMIR.
    Arkadaşlar merhaba,

İyi eğlendiğim, iyi güldüğüm (özellikle sabah kahvaltısında) ve hoş vakit geçirdiğim 24 saat oldu.
    Yapılması gereken bir iş olduğunda herkesin dört elle sarıldığı iyi bir organizasyon.

Öncelikle Barış abi senin gibi değerli bir insana yardım etmek bir zevkti. Yardım ne demek rica ederim. 3.Bursa Balık Avı organizasyonu kısmet olurda gerçekleşirse mailimde yazdıklarım olmazsa bende katılırım. Her zaman koordinasyon görevine hazırım.

Bu arada;
    -Bilal dostum geldiğin için çok teşekkür ederim. Umarım çok iyi vakit geçirmişsindir.
    -Diren hanım iltifatınız için çok teşekkürler. Birde Ud’um ile birleştiğinde dostlarım bir başka güzel olduğunu söylüyorlar. Kısmet olursa 3.Organizasyonda Ud’umuda getireceğim. O zaman muhteşem olacağını düşünüyorum.
    -Togay dostum hepimizin eline koluna sağlık. Sabah ki Cem Yılmaz’a taş çıkartan şovun süperdi.
    -Hakan abim bu arada makberi güzel söyledin. Bir daha ki sefere kısmetse ben Ud’um ile eşlik edeceğim. Bu arada bir daha ki sefere kısmetse İstanbul tekniği olan olta takımı yapmayı bende öğreneceğim.
    -Engin arkadaşım inşallah gönlüne göre bir iş bulursun.
    -Mustafa olgun dostum inceliğin için teşekkürler. (Siyah bant)

Ve daha yazamadığım diğer 17 arkadaşıma her şey için teşekkürler.

15. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    sen beni bırak abi kendine gel, sen arabada yatarken çok dedikodunu yaptık hakan abiyle beraber, hakkını helal et, hani şu tuzluğu içmek için almışsın ya, baya güldük sayende...

16. Hakan Kılıçkeser

En İyi Avı:
    Yengeniz
    Vay arkadaş yahu, kikla, bak k-i-k-l-a:D , abicim niye kafa yapayım, kafayı akşam yaptık ya, şaka bir yana google' da lapina ve kikla görsellerine bak farkı anlarsın.

17. Hakan Kılıçkeser

En İyi Avı:
    Yengeniz
    Kadife sesli Kardeşim, O senin güzelliğin, udun eşliğinde seni dinlemeyi dört gözle bekliyorum:)

18. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Abi bu linkte senin balığı lapine örnek olarak vermişler.Kikla diye yedin bizi :) :)

19. Hakan Kılıçkeser

En İyi Avı:
    Yengeniz
    Abilerim, Kardeşlerim, "Denizlerimizden güncel av raporları" bölümünde, "Kumburgaz taş avı" konusuna bakınız. Ortadaki büyük balık Kikla'dır.
    Lapinden zaten bol miktarda tuttuk, biliyorsunuz.

20. tanertasarim

tanertasarim TANER

Favori Kamış:
    LİNEAEFFE
    Favori Makine:
    OKUMA
    En İyi Avı:
    TURNA, MIRMIR.
    Abilerim kimsenin kimseyi yediği yok. Bu balık ne Kıkla ne de Lapin. Bu balık KIKLA LAPIN. Saygılar.
    http://www.denizce.com/dbalikgoster.asp?adi=KIKLA LAPIN