2. İstanbul 02.07.2006 Emirgan Organizasyonu

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında Cadayl tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..

Ekip görev başında:)

Sennur un ablası ve kendi başına tuttuğu ilk balık. İzmarit:)

Midye kardeşim:D

2. Tebrikler arkadaşlar ..

3. EEEEE balıklar nerede??? ÇOK GÜZEL BİR GÜN GECİRDİĞİNİZ ORTADA :) , şöyle ayrı bir konuda derleyip toplanız diyorum ;) :D

4. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    ben 1 saat kadar kalabildim. 4 tane izmarit aldım. sağolsun Kral balıkçı bana takım hazırladı. Midye ile yemledik:D sonra gelsin balıklar:)

5. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Nihayet ilk balığımı ve ondan sonra gelenleri tuttum.Tabii ki çok mutluyum.İlk balığımı tuttuktan sonraki heyecanımı görmenizi isterdim.Bu muhteşem bir duygu.Aylin ' ciğime ve arkadaşı sevgili Utkuya 'da bu anı ölümsüzleştirdikleri ve sizlerle paylaşmamı sağladıkları için teşekkür ederim.Bu arada sevgili Kral Balıkçı 'ya da takımları hazırladığı için çok çok teşekkür ederim.Bundan sonraki avlarımda daha başarılı ve eziyetsiz olacağımı umuyorum.Organizasyona katılan arkadaşlar ne demek istediğimi anlamışlardır.Hepsine sabırları ve yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler.

6. Ucevahir

Ucevahir

Favori Kamış:
    Olta , Zıpkın
    En İyi Avı:
    Yayın - 5.3 Kg.
    çok güzeL ßir gün oLmu$ TebrikLer $ize Ke$ke Bende Orda Olsaydım Diyesim Geliyo ... in$ Bi Dahaki Organizasyonlarda Görüşürüz ... SAYGILAR

7. ertugrul

ertugrul ertugrul

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1,5 kg sazan
    arkadaşlar pazar gününden beri dolasıyorum sıtede bu konu için ne yaptılar acaba diye hah sonunda buldum derken hayal kırıklıgına ugradım. balıkları göremedim. bu konuyu başka bir başlıktamı incelediniz ? soylersenız sevinirim.

yeni üye olmama rahmen çok çabuk sekılde kanım ısındı herkese hatta uye oldugum gun bu organızasyon hakkında bilgi aldım. sizlerle birlikte olmayı cok istedim fakat olmadı bidahaki sefere inşallah.

ama biraz acemiyim bende yük olabilirim size :(

Son düzenleme: 4 Temmuz 2006
  8. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Sevgili Ertuğrul sanırım arkadaşlar bugün yoğunlar.Ayrıca dün güzel balık vardı. Onun yorgunluğuda eklenince herhalde üzerlerine rehavet çöktü.Bekle yavaş yavaş açılırlar.İnşallah bir dahaki org da seni de aramızda görürüz.Yardım konusuna gelince hiç merak etme yalnız kalmıyorsun.Dün yardımlar olmasa olta bile atamazdım.Bana hayatımın ilk balığını tutturdular.

9. Ucevahir

Ucevahir

Favori Kamış:
    Olta , Zıpkın
    En İyi Avı:
    Yayın - 5.3 Kg.
    Gerçekten Süper Bir Site ... Bu Siteyi Bulduğum İçin Çok Şanslıyım ... Her Konuda Yardım Ediyolar Saolsun Büyüklerim ... Hepinizin Ellerinden Öpüyorum ... SAYGILAR ...

10. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Aylin ve Utku için size yardımcı olmak ve ilk balığımnızda yanınızda olmak keyif vericiydi:).. Bugün diğer resimleride ekleyeceğim.. dün vakitsizlikten yapamadım ne yazık ki..

Bizden sonra çok balık aldınız mı?.. Eve erken dönmüşüz. Gidince keşke daha kalsaydık dedim yani:)

11. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Sağol aylin'ciğim.Evet, iyi balık aldık.Keşke kalsaydınız,çok keyifliydi.Boğazda balık keyfine doyamadan gittiniz.Biz saat 8.00 gibi ayrıldık.Kral balıkçı günün kralıydı.İzmaritten sonra istavrite attık akşam üzeri.Eşim ve mustafa istavrit aldılar.Mustafada resimleri koyar herhalde bu gün siteye. Sabırsızlıkla diğer resimleride bekliyorum.Biliyorsun bu benim ilk av günüm.Onun için dönüp dolaşıp attığın resimlere yeniden bakıyorum.İnşallah birlikte daha çok balık avlarız.

12. CHEF__

CHEF__ idris ÖZDEMİR

Favori Kamış:
    olta
    Tebrikler güzel bir gün geçirdiğiniz belli eski bir istanbullu olarak sizleri kıskanmadım değil umarım devamı gelir

13. hezekiel

hezekiel

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Palamut 700-800 gr
    arkadaslar sizlerle tanıstıgıma gercekten cok cok ama en onemlısı cok mutlu oldum her bırınız bırbırınden daha ıyı ınsanlarsınız mustafa kardesımde bır tane :) o yardımcılıgı balıgın nerde nasıl hareket edecegını sezmesı hıc bılmedıgı bır avlakta bıle cok basarılı bır ıs cıkarması takdıre sayandı ben gruba sabah gec katıldım aslında avlakta erken oldum ama herzaman durdugum yere kımse gelmedı dedım var bu ıste bır ıs saat 8 gıbı etrafı kolacan ederken benım yaklasık 100 mt ılerımde bızım grup vardı basladık ordan takılmaya ama uzun sure kalamadım malesef cumartesı gunu aynı yerde uzun sure avlanmıstım ve butun gun kafama gunes gectı sanırım pazar gunu felaket bır bas agrısı vardı o yuzden yaklasık ıkı saat kalabıldım arkadaslarla ama yettı ınanın cok zevklıydı o arkadaslık yeter acıkcası ben en son ayrılırken ızmarıtler kovada baya yer ıskal etmeye baslamıstı bende sabırsızlıkla gunun devamını beklıyorum hadı arkadaslar catlatmayın adamı

14. simendifer

simendifer Sennur

Sindire sindire bir haftaya yayacağız konuyu Ertuğrul :D:D O yüzden yavaştan geliyoruz :D Şaka bir yana, herkes inanılmaz derecede yoğun arkadaşlar o nedenle bir türlü harika günümüzü anlatamadık :eek: Msnde bile herkes yoğun olduğunu yazmış.. o nedenle sanırım biraz sürecek günün anlatımı :eek: Aslında dediğin gibi başka bir konu açılacaktı bunun için, hatta ben açıp fotoları da oraya taşıyayım dedim ama vakit yok, çok işim var... Şu anda bunları yazıyor olmam bile mucize arkadaşlar inanın.. başımı kaldıramıyorum.

15. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    İşte beklenilen resimler:)

Bu karede muhteşem dip takımı ile - ki hazırlanmasında değerli arkadaşımız Kral balıkçının çoookkk emeği vardır - balığı iğneden çıkartma mücadelemiz görünmekte:D...

Bu benim ilk izmaritim idi. ne komik çıkmışız ama:D

Analar ne balıkçılar doğuruyor ama, değil mi?....

16. Bukadarcık mı?

eee arkadaşlar bukadarcık mı? ağzımıza bir parmak bal çaldınız... hani gerisi nerde özellikle yazılarınızı merakla bekliyoruz...

17. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Ya arkadaşlar ben kovadaki balıkları çekmeyi unutmuşum:D Zaten ben erken gittim ve az vardı. benden sonra tüm gün oradaydı arkadaşlarım. onlar doldurmuştur. ben 4 balık ile katkıda bulunabildim sadece:D

18. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar anlatıyoruuummmmm :D

Sabah 05,30 itibari ile Selim78, İst. balıkçısı ve eşi, kral balıkçı ve bendeniz avlağımızda yerimizi aldık... Erdem sabahın köründe oraya gitmiş, saat 4,30 da beni aradı nerdesiniz diye, el insaf dedim, dur daha gözümüzün çapağı üstünde, geliyoruz birazdan :D Neyse efendim, gittik baktık Erdem çoktan olta atmış :p Başladık çapariye, birkaç parça istavrit aldık (aldılar daha doğrusu ben de iş yok)... Sonra yavaş yavaş, Özkan, Bektasm, Cadayl, Smyrna ve Hezekiel geldi sırayla... İzmarite atmaya başladık tabi... (bu arada benim 3 yeğen de var tabi).. Ufaklıklara kefal için yemli hazırladım ama kefal yok denizde, kandırdım onları oyalansınlar diye :D Sonra bütün gün onların oltaları çözmekle uğraştık tabi ayrı konu :p

İlk izmariti Kral balıkçı Mustafa aldı... O arada Aylin ve Utku geldiler, Mustafa Aylin'e izmarit için takım hazırladı, ben de o arada ufaklıkların oltaları hazırlıyordum... Aylin ilk balığını çektiğinde harika bir dans gösterisiyle birlikte :p muhteşem de bir çığlık attı :) Ablam da onunla birlikte :D (Aynı anda çığlık atma yetisine sahipler :D) Bizler de balık alıyoruz ama bizimki önemli değil... Çünkü Aylin'in uzun süreden beri yaşamadığı bir şey, ablamınsa hayatının ilk avı ve ilk av organizasyonu... Neyse efendim, biraz sonra ablam ilk balığını çekti, o da bir çığlık (aslında Hollywood'a seslendirmeci olurmuş bizim kızlardan harcanıyorlar :D) e tabi Aylin durur mu ondan da bir çığlık (aynı anda dedik ya )

Son düzenleme: 6 Haziran 2011
  19. simendifer

simendifer Sennur

Sonra bir çığlık daha duyduk, bu defa çocuklardan... Abimin kızı olan Tuğçe ve Özge horozbina almışlar kefal yemlisine ama Tuğçeninki kurdele ve horozbinalar koskocaman... Özge'nin (ablamın büyük kızı) oltada da bir tane... (Aylin onların resmini koymazsan seni ömür billah affetmezler haberin ola :D) Biz birşey tuutttuuukkkk diye bağırıyorlar :) Tabi hepsi aynen suya iade :p

O gün orada olan arkadaşlarımız ;

Cadayl, Smyrna, Hezekiel, Özkan, Bektasm, İst. balıkçısı, kral balıkçı, Erdemyılmaz ve Selim 78...

Sırayla gelen arkadaşlarımız, sırayla da yanımızdan ayrıldılar... Önce Aylin kaçtı (malum nikah), Sonra Selim ( bebek duramadı evde mecburen gitti), Sonra Bektasm ve bir süre sonra da Özkan (arkadaşım nasıl oldun bu arada, o gün biraz kötü oldun)... İst. balıkçısı ve eşi de düğüne gidecekleri için ayrıldılar... Ferhat ise neden ayrıldığını belirtti zaten mesajında ;)

Erdem, Mustafa, Smyrna ve Ben kaldıııkkk.... Ve tabi bütün izmaritleri topladık... Akşama da eniştem geldi ve Mustafa ile birlikte biraz istavrit aldılar... Sonra çöplerimizi de topladık ve evlerimize yollandık... (Yaa kral balıkçı astığım çöp torbası yerinde yoktu sen mi attın çöpleri ?)

Yer güzeldi, balık da vardı ama yüzenlerden içimize fenalık geldi :eek: Hatta ben birisiyle tartıştım, niye oltaların üzerine doğru yüzüyorsunuz diye... Göz göre göre oltaların üzerine yüzüyorlar, bu kadar olur...

Bu arada hepimiz felaket yandık güneşten :p

Arkadaşlarımızla tanışma fırsatı bulduk ve kendi adıma gerçekten çok güzel bir gün geçirdiğimi söyleyebilirim... Hepsi o kadar şeker insanlar ki (daha önce tanışmadıklarımızdan bahsediyorum, diğerleri malum zaten :p) anlatamam, iyi ki toplanmışız... Hepinize geldiğiniz için tek tek teşekkür ederim arkadaşlar, hepiniz çok canayakınsınız... Dilerim tekrar bir araya gelebiliriz...

Benden bu kadar arkadaşlar, atladığım, unuttuğum bir şey varsa sizler tamamlayın :p

Hepinize sevgiler,

(diğer fotoları da istiyoruzzzz :D )

Son düzenleme: 6 Haziran 2011
  20. simendifer

simendifer Sennur

biz de unuttuk :D Ya balık vardı ya, aklımıza bile gelmedi çekmek... Balık olmasa "tüh ya tutsaydık foto çekerdik şimdi" diye hayıflanırdık :D Tutunca da unutuyoruz :) Aslında suçlu Mustafa :p O alışkın, çekelim demesi lazımdı (ohh üstümden attım yükü, Mustafa'ya attım topu :D Top sende Mustafa :p)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.