20 Aralık 09 Pazar Buluşması: Ustaya Saygı - Vedat Abayoğlu

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında kadrikalemci tarafından paylaşıldı.

1. menopiko

menopiko İbrahim GÜÇLÜ

Usta vedat amcanın yüzünde tebessüm oluşturduğunuz için hepiniz harikasınız. Güzel bir gezi yaşamışsınız ercan abiyide yakaladığı levrek için ayrıca tebrik ediyorum. Hep böyle güzel insanlarla güzel geziler ve organizasyonlar yapmanız dileğiyle. Tebrik ederim.

2. GYILMAZ

GYILMAZ GÖKHAN

Favori Kamış:
    Shimano
    Favori Makine:
    Shimano
    En İyi Avı:
    Minakop 3KG
    Sevgili dostlar,Cumartesi daha önceden planlanan yemek organizasyonum olmasaydı bende sizlerle birlikte olacaktım.Davetiniz için ayrıca teşekkür ediyorum.İnşallah birdahaki sefere sizlerle ve ustalarımız ile tanışma fırsatı bulurum.Dostluk,dayanışma ve arkadaşlığın ne olduğunu birkere daha göstermiş oldunuz.Ustalarımızın raporlarından ve yorumlarından birçok şey öğrendim ve öğrenmeyede devam ediyorum,Onlarada ayrıca teşekkür etmek istiyorum.Fakat onlarla muhabbet etme fırsatı bulmak çok ayrı bir mutluluktur eminimki.
    Bütün emeği geçen arkadaşları ayrı ayrı tebrik ederim.
    Saygılar,sevgiler.

3. PEHLİVAN

PEHLİVAN mehmet

Favori Kamış:
    SHIMANO, BROWNİNG, LİNAAFFE, DAİWA, CARMORAN
    Favori Makine:
    Daiwa emblem pro 5000,RYOBİ,spro
    En İyi Avı:
    KIRLANGIÇ 3,5 kg
    Hayatta Ençok Neye Değer Verirsen Onunla Kalirsin,Bu benim lafımdır gördükki bu arkadaşlar dostluğa önem vermiş,asla yalnız kalmazlar,en zor günlerinde birbirinin yardımına koşarlar sağolun arkadaşlar çok ince düşünmüşsünüz,ayaklarınıza sağlık çok harika bir ortam olmuş,ilerleyen günlerde inşallah bende aranıza katılmak isterim, hatta bir mekan seçilse, hafta sonları ve hafta içi akşam saatleri orda toplanılsa,(dernekte olabilir)dostluklar pekişse,bilgiler paylaşılsa,neyse dedimya ayaklarına o sımsıcacık yüreklerinize sağlık kalın sağlıcakla:rolleyes:

4. Süheyl Başak

Süheyl Başak Süheyl Başak

En İyi Avı:
    Torik 3-4 kilo
    Arkadaşlar,
    Sıkıntıda olan bir arkadaşımızı, ustamızı sevindirdiğiniz için hepinize şahsen ben sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bu hareketiniz bile bir üyesi olmaktan her zaman iftihar ettiğim Balıkavı ailesini seçmekle nekadar doğru bir karar verdiğimin en güzel ispatıdır.
    Vedat Bey'e selamlarımı sunar ve sizler bu geziye katılan tüm arkadaşlara saygılarımı sunarım.
    Ercan Bey ise iki arada bir derede yapacağını yapmış ve koca levreği kapıvermiş. Doğrusu bravo.
    Selamlar,
    Süheyl Başak

5. ubujavine23

ubujavine23 mehmet

En İyi Avı:
    220 kg geyik balığı 1150 kodiak balığı,617 kg domuz balığı
    öncelıkle bu guzel zıyaretınıze benı de davet ettıgınız ıcın tesekkur edıyorum...
    herbırınıze ozellıkle bu ınce davranısınızdan verdıgınız sevgı ve saygıdan dolayı ayrıca tesekkur edıyorum...gelmeyı cok ıstedım bende ama bı yakınım amelıyat olacagı ıcın pazar gunune kan bulmam gerekıodu gereklı kanı buldum cok sukur...aklım hep sızdeydı raporu beklıodum acıkcası fotolar anlatım herbırı bırbırınden guzel hersey ıcın teekkurler bır daha kı sefere ınsallah dıyorum artık:D:D:D:D:D:D

6. 56561

56561 Yücel

Favori Kamış:
    Daiwa Sensor Red Surf 4.00, Daiwa Procaster Samfish 2.10
    Favori Makine:
    Shimano Catana 4000FA, Ryobi Ecuisma 8000vi
    En İyi Avı:
    10.5 kg rus kefali, 5.250 Levrek, 1573gr kofana
    O gün malum nedenlerden dolayı aranızda olamamak en çok beni üzmüştür herhalde. Orada olmak ve Vedat Amcanın soluduğu havayı soluyup onunla sohbet etmeyi çok isterdim doğrusu. Kendisine saygılarımı sunuyorum inşallah bir dahaki sefere ben de orada olacağım.

7. LapinCash

LapinCash

Mükemmel bir buluşma olmuş tebrikler.Açıkçası aranızda bende olmak isterdim ama malumunuz hayat şartları :eek:

8. FlyinEagle

FlyinEagle Fatih Güngör

Favori Kamış:
    Lineaeffe Spirit Surf 420Cm
    Favori Makine:
    Remixon Ultra Surf 6500 Surf Makine
    En İyi Avı:
    Hayal - Tartamadım
    Sadece kaçan balık değil kaçan organizasyonda "büyük" oluyormuş...

Resimlere bakarken daldım gittim...İçerik güzel , amaç güzel , mekan güzel , insanlar güzel, levrek güzel :)))

Evdeki herkese tek tek gösterdim resimleri Valla :)

Umarım bu gezide tarih gibi tekerrür eder , içinde ben de varken :D

9. nejat vardar

nejat vardar nejat vardar

Hani benim Karagözlümle resmim:confused: :mad: Aranızdaki en büyük yapı bende ama en küçük (ama en sevimli) balık ta benim oltamda.:confused: :eek: :p :D :D Bir de kırmız giymiştim.:cool: Olmuyor böyle..Kırmızı Balık Kurdu'na bir dahaki organizasyonda herkes balık tutana kadar eline olta almasını engellemek lazım.:cool: ;) :D :D :D

Bu organizasyonu başta Ercan olmak üzere düzenleyenlerden biri olmak benim açımdan çok gurur verici oldu.Allahtan Vedat abi geleni-gideni arayanı-soranı, seveni bol bir ustamız.Yoksa onun şaşkınlığını görünce ''Başkası olsa heyecanını yatıştırmak için dil altı hapını almıştı'' diye düşündüm. Çok anlamlı ve keyifli bir gün oldu.Vedat abi ve Orhan abi sanırım duygularını kendileri aktaracaklardır.

10. istavrit

istavrit Boğaç

Ellerinize sağlık gönlü zengin balıkçı dostlar :)

11. eozsoyeri

eozsoyeri Erdem Özsoyeri

Gerçekten harikasınız...Vedat amcanın mutluluğu her fotoğraftaki halinden anlaşılıyor.Buralardan oralara sadece onu ziyaret etmek, mutlu etmek için gitmeniz,onun ne kadar büyük bir usta,sizlerin de ona ne kadar layık çıraklar olduğunuzu gösteriyor..

12. Bandırmalı

Bandırmalı mustafa

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    karagöz (1,500gr)Kırlangıç (2kg) Minekop(3kg) Levrek (2kg)
    insanların mutlu günlerinde bu mutluluğu paylaşmak bazende böyle kötü günlerinde yanında bulunmak dostluk adına en güzel örneklerden birini sergilediniz bunu düşünen ve hayata geçiren sizlere ne mutlu :) sizlerle aynı forumda olmak gerçekten gurur verici :)

13. erdinc

erdinc erdinç allı

Favori Makine:
    shakespeare
    SevgiliArkadaşlar,
    Gerçekten dostluk ve paylaşım adına bu nazik ziyaretiniz için kutluyorum sizleri. Ben de çok istememe rağmen katılamadım. Hakan Bey'i pazar günü öğlene doğru telefonla aradım , hem hatır sordum, hem de Vedat Abi ile konuştum. Elimden bu kadarı geldi. (Kayınvalide kalp ameliyatı oldu, 3 damarı değiştiği için, hastanedeyiz.) İnşallah başka sefere . Sağlıcakla kalın.

14. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Teşekkürler, hoş getirdiniz. Sağolun dostlar.

Bir sevgi kafilesi düşmüş yollara. El-ele, gönül-gönüle. Yanlarında binlerce yüreği de alıp uçurmuşlar bir başka sevgi beldesine. Bir sıcak yuvaya. İki sevgi denizi karışmış da; cennet kokular, gözlerde ışıyan renk cümbüşü, sıcak-dost merhabalara dönüşmüş yeniden…

Teşekkürler dostlar, binlerce kez. Müstesna tatlar sundunuz. Can gönüller; elbirliği ile sevinçler sundunuz.

Bu gidiş yürek götürüp, yürek getirdi; sıcak, ince, nazik, vefalı. Yüreğimiz sizlerle dostlar. Hoş geldiniz, bize yüreğinizi getirdiniz. Kocaman, sevgi dolu.

Elbet dahası da vardır dedirten bu eşsiz ortamın hissiyatını sevgili dostlardan ayrıntısı ile daha da dinlemek isteriz. Öyle ki, doldukça dolmak isteyen bu yürek sevinçlerle dolsun ve taşsın. Payımıza düşen üç-beş damla daha, ne olur…

Söylenecek ne var ki? “Orada olmak vardı” hasretinin çığlığından başka…

Teşekkürler, her şey için. Selam ve sevgim, sizler için. Dostlarım, kardeşlerim…

:) ;) :)
    .

15. nejat vardar

Biz oraya senin kocaman yüreğini de götürdük Ballicim;) :)

16. isoylu

isoylu ismail soylu

Bu organizasyonda payı olan herkesi tebrik ederim.Biliyorum ki bu güzide insanlar bu organizasyonu takdir toplamak için yapmadılar,insanlık gereği yaptılar.Hepsine teşekkürler bizlere bir kere daha insanlık ölmedi dedirttiler.Hepimize yalnız olmadığımızı hatırlattılar.Gönlü zengin arkadaşlar sağolun var olun sayenizde bir kez daha insan olduğumuzu hatırladık...

17. simendifer

simendifer Sennur

Kadri ağabey sağolsun çok güzel bir dille anlatmış herşeyi ve bize pek bir şey bırakmamış. Ne diyeyim, fırtına ve yağmura rağmen çok ama çok keyifli bir hafta sonuydu. :) Zaten, Kadri ağabeyin de dediği gibi, Vedat ağabeyin yüzünde açan gülleri ve Nevibe hanımın o güler yüzünü görünce, ne rüzgar, ne yağmur, ne kar, herşeyi unutuverdik.

Vedat ağabey, çok misafirperver davrandı ve gider gitmez yarım saat içinde kahvaltı sofrasına oturttu bizleri. Harika bir kahvaltının ardından da balık tutma çabalarımız başladı ama kısmet Ercan'ındı bu defa ve çok güzel bir levrek yakaladı. :)

Havanın daha fazla bozulacağı ortada olduğu için, dönüş saatimizi erkene almaya karar verdik ama yine de son bir saatimizde, Orhan ağabeyi de görme fırsatı bulabildik. İki ustanın yanında hepimizin keyfi yerindeydi haliyle. :)

Neyse, çok uzatmayayım... Dilerim ustalarımızın yüzünde hep böyle gülüşler görmek nasip olur. :)

Buyrun bunlar da benden. ;):)

Son düzenleme: 22 Aralık 2009
  18. nejat vardar

Ne fırtınası Sennur?:confused: :eek: Sen o kadar çok uyudun ki rüyanda gördün sanırım:D :D :D İçimizi ısıtan sımsıçak rüzgarlı bir gündü;) İstanbul'da azıcık yağmur vardı o kadar:p

19. simendifer

simendifer Sennur

Uyumadım, uyuyamadım. :mad: O kadar çok konuştular ki, uyumak ne mümkün. :mad: Uyumaya çalıştım. :eek: Bir ara azcık da uyudum. O kadarcık. :eek:

20. Fishm@n

Fishm@n Şenol Sarıal

Favori Kamış:
    Olta ve Zıpkın
    Favori Makine:
    Var olanlar
    En İyi Avı:
    Hamsi
    İşte samimi gerçek dostluk örneği gerçekten yaptığınız bu ziyaretin bedeli maddi olarak hiç bir şey karşılamaz.Bu yalnızca sevgi ve saygının buluşması.Vedat beyin yüzündeki gülümseme ve şaşkınlık her şeyi açıkça ifade ediyor.Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.:)