2005 Agustos - Istanbul Arnavutkoy'den kefaller

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında farcel tarafından paylaşıldı.

1. farcel

farcel

Favori Kamış:
    kamış
    En İyi Avı:
    Kefal 1,5-2 kg
    Abimle Arnavutkoy'de tuttugumuz kefaller asagida. Tabi yine meshur "kalem pil" yaninda :)

Bayagi bir suredir yoklar, olanlar da cok ufak tefek. Nereye gittiler cozemedik ...

Son düzenleme: 3 Ocak 2007
  2. sazancı

sazancı ibrahim

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    2.5 kilo sazan
    faruk abi kefaller güzelmiş...bende bu yaz tuttuğum kefal fotosu ekliyeyim bari.artık ben yaza kadar böyle fotolarla idare edicem.varsa daha foto eklede gözümüz gönlümüz açılsın:)

Son düzenleme: 3 Ocak 2007
  3. simendifer

simendifer Sennur

Faruk kefaller güzelmiş gerçekten tebrikler :) Ama şu evyenin kıyısında duran pili anlamadım ben :) O pilin ne işi var orda ? Ölçü mü ? :p

4. farcel

farcel

Favori Kamış:
    kamış
    En İyi Avı:
    Kefal 1,5-2 kg
    sazanci,
    senin kefaller de gayet guzel gorunuyor , nereden tuttun merak ettim :)

5. farcel

farcel

Favori Kamış:
    kamış
    En İyi Avı:
    Kefal 1,5-2 kg
    simendifer, aynen dedigin gibi pil olcu babinda duruyor tabi ki :)

6. sazancı

sazancı ibrahim

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    2.5 kilo sazan
    altınoluğa gelmeden önce küçük bir kasaba var güre her yaz ordayım ben.10-15 gün tatil için gidiyorum.kaldığım yere yakın denizle birleşen küçük bir dere var orda denizden yakaladım.ama kıbrısla değil.normal şamandıralı oltayla ekmek içini hamur yapmadan taktım 35-40 dak.8 tane yakaladım bende şaşırdım şans işte. birde kaç defa levreğin yavru kefalleri zıplattığını gördüm ama şu levreği yakalamak nasip olmadı.canlı bırakma falan yaptım ama tutamadım.bu yaz at-çek deniyecem bakalım belki yakalarız.abi sen nasıl yakaladın kefalleri varsa bilinmeyen tekniklerin anlatırmısın:) :)