24 Haziran 2007 Altınoluk Balık Avı Organizasyonu-I Gerçekleşti

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında ufukkula tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Bir dahaki sefere inşaalah abi,büyük buluşmada geliyorsun o zaman;)

2. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    et

Mehmet Abi,seni de görmek istiyorduk aramızda,kısmet değilmiş.Nasıl olsa sen de düşeceksin elimize,o mangalın başına geçirmezmiyiz seniii:D

3. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:

Aslan Abi keşke bakabilseydin foruma.Çok da yakınmış olduğun yer.Ama birşey kaçmış değil tabi,büyük buluşma da sana çok uzakta değil:)

4. flazer

flazer mehmet ali filizer

Favori Kamış:
    YILMAZ 90 LIK ZIPKIN SHEAKPER MAKARALI OLTA VEDE ALBA NIN KAMIŞLARI
    En İyi Avı:
    TATLI SUDA 43 KG AYNALI SAZAN(rüyamda)5,5kg aynalı sazan,6KG DÜZ SAZAN, DENİZDE 2KG MIGRI
    :Dallah mustahakınızı vermesin be ben de balık resmi arıyom :D güldürdünüz beni:D

5. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:

Burak Abi seni affettik şimdilik,ne de olsa Murat Abi'nin Hatırı var:) siz de güzel bir gün geçirmişsiniz,yine de boş geçmemiş.Nasıl olsa beraberiz daha çoook organizasyon var:)

6. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:

Biz de çok güldük:D :D

7. simendifer

simendifer Sennur

Ufff süper olmuş... :) Arkadaşlar harikasınız, içim bir gitti pir gitti... Engin'in eşinin ellerine sağık bu arada ama resim yetmez tatmak lazım. Ağustos'da İzmir'e de bekleriz Engin. :p Çok güzel bir organizasyon olmuş, elinize, yüreğinize sağlık arkadaşlar. Tavla turnuvası da güzel olmuş. :) Serdar kardeşim de bulmuş gölgeyi, bilmiş bulmuş sağolsun. Organizasyonda bulmaca mı çözülür kardeşim, git tutsana balıklarını :D Hepiniz harika görünüyorsunuz, çok neşeli geçtiği belli... Bir dahakine ben de olacağım işte ben de ben deeeee.......... Gel Ağustos geeel... :D

8. flazer

flazer mehmet ali filizer

Favori Kamış:
    YILMAZ 90 LIK ZIPKIN SHEAKPER MAKARALI OLTA VEDE ALBA NIN KAMIŞLARI
    En İyi Avı:
    TATLI SUDA 43 KG AYNALI SAZAN(rüyamda)5,5kg aynalı sazan,6KG DÜZ SAZAN, DENİZDE 2KG MIGRI
    bu organizasyonun başlığını değiştirin arkadaşlar:D altınoluk besicilik platformu:D

9. O kadar niyetli ve istekli olmamıza rağmen,sizinle birlikte olamadık:eek:

Organizasyon gününün, benim kızın mezuniyet tören gününe denk gelmesi çok kötü oldu be:( Bir dahaki sefere inşallah:(

Allah içinize sindirsin ,mükemmel olmuş vallahi:)

10. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Ahhhh o sörrüüüm fişşiiingim varyaa fişşinngiiiimmm

sömürecem o sörümü fişşinigimi
    hele bi gelsin de....:mad: :mad: :mad:

11. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Shot with .

Tüm katılımcı arkadaşlara teşekkürler :)

İyiki varsınız, iyiki geldiniz.

Diren kardeşimede ayrıyetten teşekkür etmek istiyorum çok nazik bir evsahipliği yaptı :)

Tabi mangalda kendini feda eden Engin'i unutamayız :D:D:D

Ve tabiki yengemizin ellerine sağlık sarmalar harika idi :)

12. passion

passion

Favori Kamış:
    olta
    ne demek mehmet abi tabii ki....ama bu sefer bizler mangalcı başı değil....mangalın sefasını süreceğiz inşallah.....:)

13. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Organizasyon da büyük emeği geçen ve bizi en iyi şekilde ağırlayan kardeşliğimizin perçinleştiği daha da sağlamlaştığı bir organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarıma buradan bir kez daha teşekkür etmek isterim

Diren kardeşim;

Öncelikle sana, bizi gecenin bir saati yollarda karşıladığın,
    Altınoluk'ta adını mültecici olarak çıkartmayı göze alarak :D ikinci bir tekneyi o zor şartlarda ayarladığın,
    tekne gezimizde:D bize ortak olduğun ve yalnız bırakmadığın,
    bizler le birlikte kendini de uykusuz bıraktığın ve bizleri yalnız bırakmayarak, tüm sıcak kanlılığın ve misafirperverliğinle yanımızda olduğun için çok ama çok teşekkür ederim kardeşim...

Müjdat abi Turgay abi, Levent abi, Ufuk ve Ali

Gece geri dönüş yolunda öncelikle çeneme katlandığınız:D espirilerimi kaldırabildiğiniz için size de çok teşekkürler. Ekip çok sağlamdı Her organizasyonda aynı ekiple birlikte olmak bana büyük keyif verecek emin olun:D
    Levent abi dizel almak emin ol km yapmıyorsan faydasız:p

Engin abi ve eşi;

Yanımızda olduğunuz, o sıcağın üzerine birde mangalın sıcağına katlandığın, (( her türlü yardım teklifimi geri çevirdiğin için çok teşekkür ederim Engin abi:) ))mükemmel anlar yaşadığımız yeri organize ederek emek sarfettiğiniz, sarmaları bizimle paylaştığınız için sizlere de teşekkürler...
    Yengecim sarmalar harikaydı ellerine sağlık büyük organizasyonda da sarmaları bekliyoruz ayıptır söylemesi...
    Katarakt ı ben satmıyorum ki perdenin göz perdesi olduğunu bileyim Engin abi:D
    Ayrıca arabanın plakası 45 gördüm yani :D

Hayati amca ve oğlu

Aramızda olmanız anılarınızı dinlemek gerçekten çok güzeldi. Kaymakamdan aldığınız yardımı hatırladıkça gülüyorum:D İşlerinizi ayarlayabilirseniz inşallah büyük organizasyona da bekliyoruz...

Sevgili Erim kardeşim
    Arkadaşların ile birlikte yanımızda olman beni çok sevindirdi. Mırmırları denizde arayıp Mırmır boyutları ve yerleri hakkında bilgiler için teşekkürler.İnşallah İzmir'ede gelirsiniz aynı anları yine paylaşırız sizlerle...

Yanımızda olamayanlar gerçekten çok fazla şey kaçırdınız balık haricinde:) Ama inanın önemli olan orada olmak o anları paylaşabilmekti...

Kesinlikle büyük organizasyonda hepinizi İzmir'e bekliyoruz. Ayrıca Büyük Organizasyon ile ilgili yeni açıklamalarımız yakında gelecek.....

14. derya__kuzusu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    De get lo :p :D

İyiki 6 kilo kanat pişirdin :p :D

Öğrenmen lazım daha kuzu pişirecen :p :D

15. passion

passion

Favori Kamış:
    olta
    ne demek kardeşim ağostosta senin içinde yaparız sarma siz yeterki gelin...:)

16. passion

passion

Favori Kamış:
    olta
    şimdi ağostos ayında dana cevireceğiz abi...senden onuda öğrenelim...sonra ben kuzu ceviririm...:D :D

17. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Can abi büyük organizasyonda olacaksın nasıl nasıl olsa Kuzu larda hazır sayılır haberin olsun
    Kuzu işine sen bakyormuşsun ya ondan dedim :D:D

18. oltam_ve_ben_2

oltam_ve_ben_2

Favori Kamış:
    El Oltası
    En İyi Avı:
    22kg aynalı sazan
    Gerçekten Çok Güzel Olmuş.Eğlendiğiniz Yüzlerinizdeki Mimiklerden Belli :D Denizler Bana Göre Değil Ama İnşallah Bir gÜN bİr gölde Hep birlikte Mangalı Yakarız,semaveride..Biryadanda Oltaları sallarız..gecenin ilerleyen saatlerinden yatmak isteyenler yatar.uykusu olmayanlar anılarını anlatır..tanışırız..ne bileyim işte bişeyler yaparız :D:D:D

Bu arada müjdat abi ile serdar abiyi bulamadım resimlerde..:rolleyes:

19. carpe

carpe

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    3.7kg levrek 8kg sazan
    Cok guzel olmus .Benim pederler geldi istanbuldan,cok istememize ragmen (esim ve ben)katılamadık.Olsun goruntuler de super olmus.Organize edenleri tebrik ederim..

20. derya__kuzusu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Soldan sağa;Levent, Serdar,Müjdat,Tugay,Ali..Gece Manisa-Altınoluk arası mola
    Shot with COOLPIX S200

Kırmızı t-şort'lü olanlar yukardada yazıyor kimin kim olduğu ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.