25/12/2006 Pazartesi Beşiktaş

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında bekarbey tarafından paylaşıldı.

1. bekarbey

bekarbey

Favori Kamış:
    Olta:)
    En İyi Avı:
    Aşkına Eşkina, Lüfer
    selamlar arkadaşlar...
    İşyerinden öğlen 13:00 da çıktım. Ne yapsam diye düşünürken kendimi birden beşiktaş iskelenin yan tarafında dentur avrasya motorlarının olduğu yerde oltamla birlikte herşeyim hazır ve nazır bir vaziyette buldum:D Oraya nasıl gittim hatırlamıyorum. Transa geçmiş gibiydim:D
    Buda kısa günün getirdiği. Saat 15:00 gibi oltayı saldım denize. Geç gittiğim için 2 saat kadar kalabildim ve 1,5-2 kg kadar istavrit aldım.

2. Kilosu kaç paraydı istavritin?

3. ömer65

ömer65

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 2 kg
    vallaha şanslısınız orhan kardeşim bende yarın balıga gideyim diyorum ama avlanacagım en yakın yer 80 km re civarı:eek: :)
    allahtan sizi seyrediyozda beleşten keyifleniyoruz rastgele:)

4. paramecium

paramecium

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Levrek 2 kg
    Eline sağlık kardeş balıklar güzel görünüyor

5. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    orhan abi ellerine sağlık istavritler harika :)

6. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    tebrikler çıtır çıtır yerim onları

7. izmirli35

izmirli35

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    KIZIM ŞU ANDA 17 KİLO
    Güzel balıklar, her zaman demişimdir bir sıfırdan daha iyidir diye.:D

8. NoFe@R!!!

NoFe@R!!!

Favori Kamış:
    TÜRK İCATLARI
    En İyi Avı:
    Kofana Tartmadım :)
    Baba İyi güzel tutmuşsunda bu :) kadar iri balıklar bende pazar gunü ordaydım arada tek tek geliyodu iriler ozaman digerlerini attın denize valla bu kadar balık hepside kocaman şaşırdım kaldım Çok güzel hepsi afiyet olsun

9. bekarbey

bekarbey

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Aşkına Eşkina, Lüfer

CANAZORUS ANLAMADIM SENİ:) BENİM CEP TLF ANTİK ÇAĞLARDAN KALMA OLDUĞU İÇİN KAMERASI YOK BENDE EVE GELİNCE KARDEŞİMİN TLF DAN ÇEKİP PC'YE ATTIM. PARAYLAMI ALDIN DEMEK İSTİYORSAN... BEN EVE ELİM BOŞ ÇOK DÖNDÜM VE HİÇBİRİNDE DE KALKIP PARA İLE BALIK ALMAK GİBİ BİRŞEY YAPMADIM. SEN BUNU KASTEDİYORSAN EĞER DERİM Kİ; DEMEKKİ SEN PARA İLE BALIK ALIYORSUN TUTAMADIĞIN ZAMAN :) MİLLETİDE KENDİN GİBİ BİLİYORSUN GİBİ BİRŞEY OLUYOR BU:)
    (YANLIŞ ANLADI İSEM ÖZÜR DİLERİM ÜSTAD)

GENELDE RESİM GÖNDERMEM FORUMA...BAŞLAYALIM DEDİM YAVAŞ YAVAŞ AMA TADIM KAÇTI NEDENSE... İLK VE SON RESİM GÖNDERİŞİM OLACAK GALİBA BU...:)

10. bekarbey

bekarbey

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Aşkına Eşkina, Lüfer
    Üstadım resimde gördüğün balık kadarınıda aynen iade ettim. aralarında yine bir kaç kıraça var onlarda kafadan gözden karından vs yakalanıpta hayatından umudu kestiğim balıklar. mecburen almak zorunda kaldım. balık vardı var olmasınada irili ufaklı. ama millet maşallah kıraça falan dinlemiyor sanki lüfer tutmuş gibi sevinipte kıraçaları kovalara dolduranları görünce denize atasım geldi hepsinide gücüm yetmezdi:)

Hele birde adamın tekinin yaptığı bir çaparı vardı 25 mi desem 30 mu desem o kadar bir iğne vardı ve her attığıda en az 15/20/25 arası balık geliyordu. küçük büyük demiyordu dolduruyordu kovaya. şeytan dedi git kovayı geçir kafasına:mad: o derece sinir oldum herife.

11. NoFe@R!!!

NoFe@R!!!

Favori Kamış:
    TÜRK İCATLARI
    En İyi Avı:
    Kofana Tartmadım :)
    Bak bızım kızmamız la olmaz kı elden ne gelır yanlız ca uzulen sen sın benım attıgım yaprakları gorunce adam bana kızdı ya bıde benım semtım bana dıo kı madem almıcan ne atıosun denıze :D adam dızmız 25 ıgne kostek mesafesı nerdeyse yok doldur gelsın kova artık tastı adamın dedım kı yahu sen bunları nasıl yıcen yeter artık ben ole dedıkce adam bana bakarak ınatla atmaya basladı tabı kı yasına hurmet edıp saygısızlık yapmadm ama bı omuzda denıze atasımda gelmedı degıl bende ınadına ustune atıp karıstırmaya calısıyordum ama ıkı sefer başardım :) tabı buda tasvıf edılen bı sey deıl ama ben o ankı sınırle yaptım