25 yıllık shakespeare makine 20 tl...

Konu, 'Makineler' kısmında kALaMa tarafından paylaşıldı.

1. cevat göven

cevat göven cevat

Favori Kamış:
    shekpeare
    Favori Makine:
    okuma poverliner 65
    En İyi Avı:
    ispari 100gr
    bende de var aynısından bir kere kullandım kolu yatarlı olmadığı için sevmedim, vidasını gevşetipte kol yatıyor,diğer kullandığım makinaların hepsinin kolu sustalı yatarlı,ağırlığı beklemeli avlar için problem değil,arkadaş tekneden kullanmak için istedi 100tl verdi vermeye kıyamadım sıfırdan farksız kutuda duruyor,bunun gibi kulanmadığım birsürü sıfır ayarında makinalarım var arada çıkarıp oyuncaklarımı sevip seyrediyorum,çıkrık makinalarımıda egede büyük balık hayaliyle almıştım ama kullanmak kısmet olmadı,egede 1 hafta kaldım hava birtürlü düzelmedi,bahtsız bedevi şansı,bende arada çıkarıp çıkrıklarla evde 5 litrelık subidonlarını bağlayıp deneme yapıyorum,inşallah birgün kullanmak kısmet olur,bazen alışveriş hastalığıma yakalanıyor insan,ev malzeme dolu,20kutu iğne 2 ,3 kilo kurşun 15 civarı makina kamış ama hala gözümüz aç,torunlara miras kalacaklar

2. karadvt

karadvt Bilal

Merhaba. Yeni üye oldum. Konuyu görünce sormak istedim sizlere.

bir saticiya denk geldim. daiwa ar4000, shakespeare firebird 36, 70 falan var. Merak ettim nasil acaba bu makineler? Tatli su beklemeli avda saglam olur diye düşünüyorum.