26.06.2007 Altınapada durum

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında nevzat42 tarafından paylaşıldı.

1. nevzat42

nevzat42

Saat 17:00 gibi canlı yemimi alıp altınapaya vardım.Oltalara yemleri takıp attım suya.Yarım saat sonra sağım solum oltalarla dolmuştu.Bir süre vuruş alamadık.Saat 20:00civarı vuruşlar gelmeye başladı.Hem de ne vuruş.Oltanın zili çalmaya başlayınca benim olta diye fırladım.O sırada benim oltanın yanında oltası bulunan arkadaşta kendi oltasın çekiyor.O da ne iğnenin ucunda bir balina sanki.Ama hangimizin iğnesinde.Çünkü ikimizin iğneler birbirine girmiş.Sonra silikon denemeye karar verdim.İlk atışta ilk balık.Daha sonra kıyıya kadar getirdiğim balinayı da kaçırdım.Saat 24:00 gibi döndüm.Levrekler yavru balık çok olduğu için nazlıydı.Ama bu sene anlaşılan baya balina(senatör)yakalayacağız.

2. flazer

flazer mehmet ali filizer

Favori Kamış:
    YILMAZ 90 LIK ZIPKIN SHEAKPER MAKARALI OLTA VEDE ALBA NIN KAMIŞLARI
    En İyi Avı:
    TATLI SUDA 43 KG AYNALI SAZAN(rüyamda)5,5kg aynalı sazan,6KG DÜZ SAZAN, DENİZDE 2KG MIGRI
    hani resim resimsiz tadı olmaz hikayenin biz resim isteriz yinede tebriikler bi dahaki sefere resim de koyuver slmlar:D

3. loflaz

loflaz

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sudak ,52cm ,1.450 kg
    Nevzat abi tebrikler.Benim av boş geçti bu hafta hava muhalefetinden.Seninki neşeliymiş sanırım.İyi avlar dilerim...

4. nevzat42

nevzat42

Arkadaşlar sağolun.Benim kameralı telefon yok.Daha önce kayınla gittik onun kameralı telefon vardı.Ama o gün balık tutamadık.Levent 10-15 gün sonra canlı balıkla iyi balık alırız.Oltalarınız boş kalmasın.

5. prof_turna

prof_turna

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    turna 4,5 kg.
    nevzat abi tebrikler ben bu hafta ava gidemedim böyle av hikayeleriyle kendimi avutuyorum birde resim olsaydı tam süper olacaktı :)

6. loflaz

loflaz

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sudak ,52cm ,1.450 kg
    Nevzat abi sen bana uğra ben sana av için küçük bir makina satayım :D Yada bundan sonra benide götür ,resimlemeyi ben yaparım:D

7. nevzat42

nevzat42

Yakup kardeş sağol.Olayı çözdük bundan sonra resimleri Levent kardeşim çekecek.İnşallah yarın Leventle gideceğiz.Bol balina(senatör) yakalar resimleri göndeririz.