3 Şubat 2008 Mersin-Adana Buluşması

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında ufukkula tarafından paylaşıldı.

1. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Haftaya?? Ayarladık ayarladık merak etme:):) Şaka bir yana imanlar zamanlar olsa da her hafta birlikte olabilsek tabi..Tadını çıkartabilsek hepbareber denizin..maviliğin..

Kovanın içindeki balık konusunda yakalandığımnda da benzer yorumlar yapıldı.Nedir diye..

Bu balığı yerel halktan kime sorsanız ''kaya barbunu'' diyecektir.Ben de dünden beri araştırıyorum. ''Parupeneus'' lardan olduğunu düşünüyorum şu ana kadar öğrendiklerimden fakat burada tartışmaya açmak gerek,önemli olan öğrenmek tabiki.Bilinmeyen balıklar bölümünde bir başlık açıp konuyu açıklığa kavuşturmalı..

2. akadam

akadam Haluk

Favori Kamış:
    2 iğneli Sarkıtma Olta ve hırsızlı Zoka
    En İyi Avı:
    hala denizde olduğu için bi şey söyleyemiyorum.
    güzel av, güzel hava, güzel dostluklar, tebrikler...

3. avozer

avozer av.özer zayim

Favori Kamış:
    5 litrelik bidona sarılı 90lık misina
    En İyi Avı:
    avcı 16,5 kg
    umarım benzer ve dahada güzel organizasyonlarda birlikte oluruz arkadaşlar...

4. Nightwalker

Nightwalker Kagan

Katilan butun insanlar, hava, deniz, gunes hersey cok ama cok guzeldi. Deniz o kadar maviydi ki bi ara ciddi ciddi kendimi sulara atasim geldi. Belki zugurt tesellisi olacak ama baliktaki bereketsizligi kapatti bu guzellikler :)

Benim fotograflari da bugun yarin ekleyecem isallah arkadaslar...

5. Nightwalker

Nightwalker Kagan

Tam net goremedim ustten ama sanirim buralarda "sogan baligi" diye adlandirilan tur o balik. Bol etli ve eti bembeyaz ama lezzeti pek yok maalesef :)

6. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Hayallerim, aşkım ve çipuram.
    Tüm Mersinli ve Adanalı (Adanalıları biraz daha fazla, ne de olsa baba toprağı :D) arkadaşlarımızı kutlarım.
    Balık az diye hiç hayıflanmayın arkadaşlar, o yam yam balonların elinden bir-iki karagözü parçalanmamış olarak tutmak bile büyük başarı. :) Balık bir yana o güzelim kıyılardan günün doğuşunu karşılamak bile başlı başına bir güzellik...
    Dilerim bu cennet kıyılar, gerekli/gereksiz, hibeli/hibesiz termik santral, nükleer santral, petrol dolum üniteleri gibi vatana millete hayırlı yatırımlara kurban edilmez... :(

Nice organizasyonlarınızın haberlerini almak dileğiyle, hepinize rast gele... :)

7. ozkan01

ozkan01 Nurettin

Favori Kamış:
    DAM
    Favori Makine:
    shimano catana
    En İyi Avı:
    levrek 1.5 civarı
    arkadaşlar ben adana temsilcisi olarak çok keyif aldım.havanın güneşin denizin güzelliği yetti bana.zaten amatör balıkçılığın gizli zevkidir bunlar.balık bahane.ufuk ve diğer katılan emeği geçen arkadaşlar herşey için teşekkürler.artık çukurovanında organizasyonları vaar.

bişey diicem belki bana kızanlar olacaktır ama 5 kişi balon balığının üzerine karagözleri yiyince karagözler saman gibi geldi. :)

Son düzenleme: 4 Şubat 2008
  8. akrep07

akrep07 hakan KURT

vaaaayyyy.. güzel av olmuş :) aranızda bende olsaydım.. hocama ve teyzemin cülüne sevgiler:).... diğer arkadaşları tanımadığım için onlarada saygı ve sevgilerimi gönderiyorum

9. ozkan01

ozkan01 Nurettin

Favori Kamış:
    DAM
    Favori Makine:
    shimano catana
    En İyi Avı:
    levrek 1.5 civarı
    way akrep hocam sen antalya av organizasyonunu tertip et ben bu ekibi komple getiririm oraya.artık senide aramızda görmek istiyoruz artık en yakın zamanda...

10. komutan_01

komutan_01 onur polat

yaşasın bugünleride gördük :)

arkadaşlar emeğinize sağlık harika bir av yaşamışsınız fazla balık tutamazsanız da o ortamın sıcaklığı yeter insana tebrik ederim inş bir daha ki organizasyon da eğer aranıza kabul ederseniz bend egelebilirim tekrar trbkrlr ): :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Mart 2008
  11. akrep07

akrep07 hakan KURT

:)

İNŞALLAH kuzen, antalyada da güzel bir av yaparız. kısmet olursa yakında yanınıza geleceğim:):) :rolleyes:

12. mallaca

mallaca Halil Barış Şengül

Favori Kamış:
    Makinalı kamış olta,her türlü el oltası,rapala
    En İyi Avı:
    Kiloluk mırmır,Kiloluk iskorpit
    Balık bahane muhabbet şahane.En kötü gününüz böyle oldun.

13. Poseidon33

Poseidon33 Mustafa

Araniza katilabilir miyim?

Arkadaslar kiyida ben de oltayla cok amatorce balık tutmayı seviyorum ama yeni rat aldım ve bu işi seven, organizasyonlar yapan,hem eglenmeyi hem balık tutmayı seven arkadaşların arasına katılmak istiyorum...bana da yer var mı aranızda?:) 30 yasındayım, tercumanım. Yardımlarınızı bekliyorum, tesekkurler...

14. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Mustafa Bey Merhaba,

Hoşgeldiniz öncelikle.Balık sevdası hepimizi bir araya getıren nokta zaten.Bir dahaki organizasyona elbette sizin de olmanız sevındirecektır herkesi.Siteyi takip ettiğiniz takdirde yapılacak organizasyonlardan zaten heberdar olursunuz.Ayrıca profil bilgilerinde veya özel msj ile bulunduğunuz cevredki arkadaşkara ulaşabilirsiniz yeni avlar için.Rastgele!!

15. adanalı

adanalı

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    7 kg sazan
    Öncelikle herkese Merhaba

Üyesi oldugum bu güzel platformu,üye olduktan sonra bilgisayarimdaki problemlerden ve yeniden yükleme,dolayisiyla uzun süre bu foruma takilamadim.
    Nihayet tesadüf yeniden sizlere erisebildim.
    Platformda gezerken bu bölüm güzüme carpti ve cok mutlu oldum.
    Ben yurt disinda yasiyorum,yaz sezonunda Erdemliye geliyorum ve ancak kiyidan,arada siradada erdemlideki balikci barinagindaki arkadaslarla beraber cikiyorum ava.
    Böyle bir organizasyona katilmayi cok isterdim !
    Kismet belki gelecek seneye beraber oluruz.
    Bu arada ayin 20 sinde erdemlide olacagim bu sene erken geliyorum.
    Asagi yukari iki ay kadar kalacagim erdemlide.
    Eger bu tarihler arasinda benimle beraber balik avi yapmak isteyen arkadaslar olursa buraya yazsinlar veya özelden mesajlasalim.

Gelelim sizin organizasyonunuza harika olmus,önemli olan kaynasmak,cuval dolusu baligi eve getirmek degil !
    Sanirim simdilik bu kadar yeterli.
    Görüsmek üzere...

16. rehbernet

rehbernet Gökhan Bayrak

Ne mutlu o günü yaşayanlara.
    Güzel bir gün:)

17. ozkan01

ozkan01 Nurettin

Favori Kamış:
    DAM
    Favori Makine:
    shimano catana
    En İyi Avı:
    levrek 1.5 civarı
    heyy millet!!!
    3 şubat 2009 yaklaşıyor.Çukurovalı balıkçıların organizasyon yıldönümü :D

18. Ufuk33

Ufuk33 Ufuk

Favori Kamış:
    1.20 Remixon Hero Beyaz Kamış Ecusima 4000vi
    En İyi Avı:
    kaçan balık :P
    evet bişey kalmadı 3 şubata... inşallah tekrarlanır !!!

19. Bunu şöyle anlatalım muhabbetle aranız koyu balıkla aranız açık tamam mı doğru bir yaklaşı sanırım :D:D

20. çipuracı

çipuracı

Favori Kamış:
    olta madya sülünez boru kurdu
    En İyi Avı:
    levrek 2 kg çipura 1,36 kg
    ufuk balıklar nerde göremedim?