30.06.2007 Bafra Derbent Baraji

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında mithat55 tarafından paylaşıldı.

1. mithat55

mithat55

Favori Kamış:
    OLTA (KIYI). KÜSPE MAKARASI
    En İyi Avı:
    1.900.GR SAZAN
    Ben Genelde Sazan Peşinde Olduğum Için O Gün Yanimda Sazan La Alakali Yemler Vardi. Ne Ilginçtir Bir Adet Bile Sazan Tutamiştim. Akşam üzeri Yer Değiştirdim. Birde Ne Göreyim. Millet At çek Yapiyo Göl Alasi Na. Yanimda Ona Uygun Yem Yoktu (siyah Hamur Veya Solucan) Oturdum Izledim Milleti. Ama Aklim Kaldi Baliklarda. Bugün Saat 13.00 Gibi Ayni Yeri Tekrar Ziyaret Yaptim. Akşam üzeri Daha Güzel Balik Tutabileceğimizi Düşünerek Eğlencelik Olsun Diye Attik Oltalari Saat 16.00 Ya Kadar 4 Adet Göl Alasi Tuttuk. Aman Allah Im. Bir Yagmur Bir Firtina Sanki Gökyüzü Delindi.bir Güzel Islandik üşütmeyelim Diye Işimizi Yarim Birakip Saat 17.00 Gibi Ayrildik Avlaktan. Günün En Ilginç Olayi Da Bafra Merkeze Damla Düşmemiş.

2. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Aviniz ve inatciliginiz icin tebrik ederim. Fotograflariniz yok mu. Sizi ve avinizi
    gormeyi cok isterdim. Simdilik dahasina rastgele diyor, devaminda bulusmayi umut ediyorum.
    Bir de lutfen bir daha her kelimeyi buyuk harfle baslayarak yazmayiniz. Hem size hem bize yazik.:D

3. mithat55

mithat55

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    1.900.GR SAZAN
    Düzeltme

Hüseyin Alp Arslan arkadaşım, bir kere öncelikle yazı konusu; yazının tamamını büyük harflarle yazdığıma eminim, nasıl olduysa her kelimenin başı büyük harf olmuş. Göz zevkini bozduğum için özür dilerim. birde fotoğraf konusu var, yanımda fotoğraf makinası yoktu. Telefonu da o yağmurun altında ıslatmak istemedim. İnşallah fotolar bir dahaki sefere. size de bol avlar

4. mithat55

mithat55

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    1.900.GR SAZAN
    özür

Bu arada yaşını geç farkettim abi (Hüseyin Alp Arslan) arkadaşım falan lafıma kızma daha ilk yazışmamızda.

5. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Senin cani sag olsun. Ama unutma bu sitede buyuk harfle yazmakta yasak.Bagirma olarak anlasildigi icin. Turkceye ve bir birimize hitaba gercekten onem veriyoruz. O yuzden lutfen profil bolumune girerek imza ayarlarini bir an once yap.Kal saglicakla dostum.