4.İstanbul Organizasyonu(((kabataş hatırası)))

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selam arkadaşlar siteye yeni geldim valla karışmış konular birbirine resimlerde dağılmış bu başlıktan sonra elindeki resimleri olanlar bu konu altında eklerlerse sevinirim...

evet gelelim iyisiyle kötüsüyle organizasyona arkadaşlar şöyle baştan başlayayım ben sabah 3:30 da kalkıp sahurumu yaptım ve 4:30 da evden çıktım gidip denizi aldım ordan murat uysalı aldım sonra sennuru alıp sarayburnuna vardığımda saat 6 tı olmamıştı daha havada karanlıktı ve orda mustafa(kralbalıkçı) ile hemen çok kolay buluştuk ama malesef olta atmaya yer bulmak imkansızdı orda beklemeye koyulduk sonra selçuk(diafram) geldi biz orda afişi hava kararmadan açtık yoktu diyen arkadaşlar için söylüyorum(resmi aşağıdadır) ve orda yaklaşık 2 saat bekledik sonra biraz daha kalabalıklaşınca arkadaşlarla kayalıklara doğru açılalım dedik ve bizde oraya doğru yürümeye başladık yer yok yer yok:(neyse ileride az kişinin olduğu yere yaklaştık tabi bir kısmımız yavaş yavaş aralara kaynadık bir kısmımız mecburiyetten orda oturuyorduk orda ufak bir gerginlikte yaşandı adamın biri (normal olduğunu sanmıyorum)takımını atarken kopardı bizim arkadaşlara bağırmaya başladı sizin yüzünüzden felan diye tabi biz hep birden seslenince adam çekti gitti sonra ordada beklemeye başladık bir kaç kişi daha geldi ama nafile ortam olta atmaya imkansız ve düşünmeye başladık kabataşa mı gitsek diye ama hep gelen olursa diye biraz biraz beklemeye devam ettik tabi bu arada herkes telefonu olanlara ulaşmaya çalışıyorduk ulaştıklarımız oldu sevindik artık zaman baya geçmişti kabataş nasıldı onuda bilmiyorduk niyazi abi ve deniz kabataşa gitti baktılar orası boştu gelin dedi bizde toplanıp yavaş yavaş ota parka yürüdük biri daha gelir diye sonra oto parka geldik telefonla yine aramalarımız devam etti o sıra öyrendik aladdin abi oralardaymış musatafa bir oraya bir buraya baktı ve sonunda bulduk onuda aldık saat 10a geliyordu ve kadıköy iskelesindende özkan ları alarak kabataşa gittik ve orada başladık avlanmaya yani arkadaşlar detaylı anlatmamın sebebi inanın orda kimseyi bırakmak istemedik ve onun için elimizden geleni yaptık hatta afişi oraya bırakıp kabataşa gelin yazmayı bile düşündük izin vermezler diye bırakmadık sonuç ta biz oraya hep birlikte olmak için geldik sizde haklısınız geç geldiniz ve orada kimse olmayınca aranıp durdunuz şahsen çok üzüldüm ama burda şunu öğrendim telefon rehberi yapmamız lazımmış onla ilgili bir başlık açacağım o sorunuda hallederiz umarım buradan bazı dersler çıkarmışız dır .

birazda organizasyondan bahsedeyim arkadaşlar yine yeni arkadaşlarla tanıştık ilkez gelen arkadaşlarımız vardı onları tanımaktan çok mutlu oldum yardımlaşma her zamanki gibi çok iyi idi malzemeler herkesin açık ortada isteyen istediğinden alabiliyordu alabilirmiyim diye sorunca fırça yiyorduk ben yedim hüseyin abi gökandan:) süper bir arkadaşlık ama herkes orda olsaydı inanıyorum akıllarda soru işaretide olmayacaktı.
    Arif abi basından arkadaşı varmış onada haber verdi oraya geldi orada fikir alış verişinde bulunduk bizlere destek olacak bazı çalışmalarda bulunacağını söyledi şimdiden teşekkür ederiz.

buradan tüm gelen ve gelmeye çalışan gelipte bulamayan arkadaşlara teşekkür ederim gelmeyen arkadaşlarada bir şey demiyorum:(

umarım bir sonraki buluşmamız daha güzel olur orda bazı fikirler ürettik farklı organizasyonlar var kafamızda ama daha organize olmak kaydı ile resimlerler aşağıda :)

not: arkadaşlar resim çekiyor diye fazla çekmedim arif abide ve suatreis tede görüntüler var onlarda ekleyecekler.

2. sabah daha hava aydınlanmamıştı biz afişi açmıştık iskelede

Kayalıklardan görüntüler
    Bizimkilerde nerden olta atsakta kimseye takmasak araştırmasında

Ve bir kısım arkadaşımızda olta yerine manzaranın keyfini çıkarırken
    Otoparkta arkadaşlardan gelen olur diye yarım saat arabada bekledik

Özkanın oltasına gelen izmaritlerden biri

3. Bir ara afişin yanına zabıtalar gelince dedim tamam toplayacaklar

Mustafayı zabıtalar bile yalnız bırakmadı
    Zabıtalardan aldığı taktikle tuttuğu palamut :D

Ayrı bir açıdan arkadaşlarımız
    Öyleden sonra eksik kadro resim(tam kadro resim arif abide)

4. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    ahmet abicim özkanın oltasının ucunda sallanan benim :))

5. DR_BLOoD

DR_BLOoD

tam kadro resimleri sabırsızlıkla bekliyorum ! :D :D :D

6. barakuda

barakuda

Favori Kamış:
    Makinalar:(D.A.M, SHIMANO,DAİWA, Abugarcıa.) Oltalar: Soprtex3.45, Fuji 4.10, Remexon 4.00,
    En İyi Avı:
    Barakuda 1986 Kızıldeniz
    Senin fotoğrafını koymamamyı karar vermişlerrr:D :D :D

7. DR_BLOoD

DR_BLOoD

:D :D :D :D :D :D :D ben fotorafımı isterim abi ! hiç olurmu yaw bensiz kadro :D :D :D

8. barakuda

barakuda

Favori Kamış:
    Makinalar:(D.A.M, SHIMANO,DAİWA, Abugarcıa.) Oltalar: Soprtex3.45, Fuji 4.10, Remexon 4.00,
    En İyi Avı:
    Barakuda 1986 Kızıldeniz
    bonu hamdiye sormak lazım:D

9. Bir işaretle kendini Erdem halen bulamadım...
    Elma dersem çık
    Armut dersem çıkma.....:D :D :D

10. DR_BLOoD

DR_BLOoD

soralım abi olamazki bu bana yapılmazki ben fotoraflarımı isteri :D :D :D :D :D :D

11. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Erdem bütün haftanın yorgunluğunu bizim yanımızda, huzurlu bir şekilde uyuyarak geçirdi :D:D Söylediğine göre, artık bizler olmadan gözüne uyku girmiyormuş ;) :D :D

12. arkadaşlar daha resimler var arif abi ekleyecek...

13. DR_BLOoD

DR_BLOoD

erdem abi özkanın oltasına takılanlardan biri :D :D :D balığın tam arkasındaki erdem abi :D

14. Ethem

Ethem

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    10.6 kg aynali sazan
    ne guzel arkadaslar, iyi vakit gecirmisiniz.....ben sennur'un kirmizi kurdeleli kovasini goremiyorum :) nerde bu kova?

15. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Bu arada sayın modumuz Hamdi' den çok önemli ip uçları alan arkadaşlarımız, Takımları ile vedalaştılar :D:D:D

16. Kimm...
    Bizim Arif'mi....
    Yandınız anam siz unutun fotoları.....
    (Gaza gelirse ekler çaktırmayın birde tekir deyin arasıra)

17. barakuda

barakuda

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Barakuda 1986 Kızıldeniz
    Benim gibi organizasyona katılamayanlar hiç olmazsa fotoğraflara bakarak şöyle bir OHHH çekelim '' Keşke bizde orda olsaydık diye'':D :D :D

18. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Balık olmayınca orda burda ,içi su dolu akşamı bekledi kırmızı kurdeleli kova :D:D:D Ağzı olsa da konuşsa :D

19. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Hani üzerinde asil sarı-lacivert bir sweet-shirt olan yakışıklı ustamız :rolleyes:

20. barakuda

barakuda

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Barakuda 1986 Kızıldeniz
    Valll ben hiç balık tutmasınlar diye dua etmedim:D :D :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.