4.İstanbul Organizasyonu(((kabataş hatırası)))

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Neyin...İzmaritin mi?

5 Tane düşmüş olmayı şurda biyerlerde...Bulamadım gören varmı acaba..:D :D

2. simendifer

simendifer Sennur

Ben geldim :p Ama fazla kalamayacağım arkadaşlar :p P.tesi ve çok yoğunum, toplantılarda üst üste bugün. Arada kaçamak yapıyorum şu an şşşttt :eek:

Bu arada bir sürü konu açmışsınız, hangisine yazacağımı şaşırdım yemin ederim.

Arkadaşlar, yer değişikliği konusunda öncelikle gelip de Sarayburnu'nda bizleri bulamayan arkadaşlardan özür dilerim. Ancak oradan son ayrılan 4 kişiden biri olarak saat 10.00'a kadar orada bulunduğumu belirtmek isterim ve afiş yoktu diyen arkadaşlarım, afiş imanına kadar açık bir vaziyette o saate kadar bekledi :eek: Daha büyük bir afişe ihtiyacımız olacak sanırım :)

Bunun dışında, inanın öğle saatlerine kadar sürekli bende teli olanlara ulaşmak için çabaladım, bir kısmıyla görüştüm, bir kısmının telefonu kapalıydı ya da çağrıma cevap vermedi. Bende telefonu olmayan birkaç arkadaşımın da telefonunu diğer arkadaşlardan alıp aradım. Mesela sadece Emre Cide'ye ulaşmak için Mehmet Pekmezci ve Mutlu Bilvarı bile aradım. Önce Mehmet'i aradım ulaşamadım, Ümiti aradım birlikte olduklarını bildiğim için o da teline cevap vermedi. En son Mutlu'yu aramak geldi aklıma ve ona ulaşabildim. Sağolsun Mehmet'e haber vermiş ve Mehmet'de beni aradı. Emre'yi aramasını rica ettim ve sanırım aradı da. Anlayacağınız, inanın tüm imkanları zorladım herkese ulaşabilmek için. Hatta olta bile atmadım öğleden sonraya kadar. Daha sonra da ucunda balıkla 3 kez suda takım bırakınca tüm gün olta atmamaya ve sohbet etmeye karar verdim arkadaşlarla. Bize ulaşamayan arkadaşlara ise İstanbul organizasyonu konusunda yazdığım bir mesajı aşağıda alıntı olarak tekrar göstermek istiyorum.

Not : Organizasyonla ilgili anlatımımı daha sonra yapacağım arkadaşlar, çünkü hemen çıkmak zorundayım kusura bakmayın. Gerçekten çok yoğunum çünkü. Buluşamadığımız arkadaşlarımdan tekrar özür diliyorum. Dilerim bir dahaki sefere daha programlı ve güzel olur. Ama herşeye rağmen, aklımız sizdeydi bunu da ayrıca belirtmek isterim. Yine de güzeldi. Tüm arkadaşlara teşekkür ederim :):)

Şimdilik hoşçakalın :p

3. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    ya arkadaş ateş almayamı gelmiş ögrenebildinizmi

4. yok kardeş kovasını soracaktı unuttu gitti yine...:D :D :D

5. :) sen buraya yazı yazarken ben diyer konuları birleştiriyomuşum:D

6. DR_BLOoD

DR_BLOoD

sonunda beklediğim fotaraflar geldi ! oh be şimdi sıra videoda ?

7. DR_BLOoD

DR_BLOoD

ergen´isimli üyeden Alıntı
    Böyle diyenler, ellerindeki Malzemeyi önce baskalarina satmaya calisirlar Sonra alici bulamazlarsa, gelip bize okutmaga calisirlar

Arif, en son Fiyat teklifi ne'dir Abi ??

nasıl bir yazı bu ergen arkadaşım sana hiç yakışıyormu arif abimden hemen özür dilemeni ve yazını oradan silmeni rica edeçeğim arkadaşım ...

8. ayhan onların arasındaki bir konu ve ergen isimli üyenin imza ayarlarına baktınmı?

9. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    ayhan konuşma uslubuna biraz dikkat edersen iyi olur. tam bilmediğin yada anlamayadığın konulara bodoslama dalmak yerine sakinleşmesini beklemeni öneririm.

10. DR_BLOoD

DR_BLOoD

tamam abiler çoook üzgünüm yanış anlamışım herkezden vede özellikle ergen arkadaşımızdan özürdiliyorum...

11. hgulten

hgulten

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    izmarit
    Arkadaşlar bu organizasyon çok hoşuma gitti keşke erken ayrılmasaydım 2. yarıda gol olmuş göremedik palamutu vurmuşsunuz muhabbet, bilgi paylaşımı aynı zamanda balık tutmak çok iyi, yeni insanlarla tanışmak güzel inşallah bir dahaki seferlerde görüşürüz herkeze selamlar saygılar...

12. Arif dosya boyutu uzun değil ise msn'den göndersene kardeş belki bir yardımın olur...

13. ergen

ergen

Düne kadar Abi Kardestik

Bu gün A r k a d a s i n m i oldum?

Ayhan karar ver! Bende sana nasil hitab edecegime karar vereyim!

Sen degilmiydin bütün gün, Elma Sekeri isteyen Miz Miz Cocuklar gibi, hani benim Resimlerim, hani benim Video'larim diye tepinen!

Bende kalktim Arife bir saka yaptim! Saka oldugu hem yazma tarzimdan, hemde koydugum Smillilerden belli idi!

Arif bunu yanlis anladi!!!!

Cevabin yanlis anlasilacak nesi var diye bayagi düsündüm! Ama yinede burada acik bir yazi ile kendisinden özür diledim! Her hangi bir tepki gelmeyince, her iki yaziyida sildim!

Ayhan, Arifin Avukata ihtiyaci olmadigini düsünüyorum. Ihtiyaci olursa herhalde baskasini bulur zannedersem.

Rasgele

14. HorNET

HorNET

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Eşi ;)
    Merhaba,
    Arif abi, sozkonusu vide goruntulerini bana gonderebilme ya da bir yerlere yukleme imkanınız olursa, genişbant internet erişimi kullanıyorum ve elimin altında birkaç dedicated sunucu var. YouTube vs olmazsa bunlardan biri üzerinden flashvideo formatinda video akışı (stream) sağlayabilirim.

Selamlar.

15. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    8 ekim pazar

herkese selamlar gece saat 3.00 yaya olarak yola çıktım yaklaşık 4.15 4.30 gibi sarayburnu limanına vardım ama o saatte bile tek kişilik yeri zor buldum
    yanımdaki birisi yeri bana vermemek için (arkadaş yemek yemeye gitti birazdan gelecek) dedi ama ben oraya girmekte niyet li idim vede öyle yaptım :D sağolsunlar beni kırmadılar neyse ne olur ne olmaz diye oradaki balıkçılar ile muhabbetimi kurdum şahet orada kalsaydık sıcak diyaloğun faydası olurdu
    oltamı attım tek tük izmarit istavrit derken biraz vakit geçtikten sonra sennur abla ve hamdi abi ile telefonlaştık 10 dakika içinde hamdi abi sennur abla murat uysal ve deniz abi buluştuk.
    havada sertleşiyordu malum sarayburnu pek yumuşak olmaz
    neyse vakit geçtikçe tek tek üyeler gelmeye başladı selçuk abi (deep ocean murat abi)niyazi abi halit abi ve babası ile harun derken baktıkki ortalıkta bayağı kalabalık ikinci buluşma mekanına gidilmeye karar verildi
    ne olur ne olmazdiye komşumuzda orada balık tutuyordu ona haber bıraktım topluluk veya birileri ni arayan kişiler görür seniz gittiğimiz yere yönlendirirsiniz diye küçükte olsa haber bıraktık ve gittik kayalıklara giderken nejat abi ye rastladık oda bize katıldı
    akıntı her zamanki gibi yoğun idi ben az çok alışığım ama çoğu arkadaşımız bu tip yerlerde tecrübe yapmadığı için zorluk çekenlerde oldu ardından arif abi de geldi palanlar yapıldı ve kabataşa gitme kararı alındı her an bizi bulamayacak diğer kişileri düşünüyorduk ve bi şekilde ulaşılmaya çalışılıyordu en çokta sennur abla uğraştı.
    döndük otoparka arbaların yanına ve alaattin abininde orada olduğunu öğrendik buluşup onuda alarak doğru eminönüne sevil ablayı almaya çünkü oda vapurda imiş
    sonra geldi ve hemen gittik kabataşa
    benim malzemelerimde selçuk abinin arabasında idi taşıyanlara teşekkür ederim:eek:
    bizim gittiğimizde orada bulunan ve sonradan da gelen
    özkan gökhan hüseyin erdem suat abilerim ve ayhan lada görüştük ve ismini bilmeyip veya unuttuğum kişiler olduysa kusuruma bakmayın bir çift daha vardı onlarlada konuşamadık idare edersiniz inşallah.:eek:
    balık durumu fena sayılmazdı izmaritler öğlene kadar güzel vurdu
    herkes az çok nasibini aldı yem olarak ben geceden karaköye uğrayıp nöbetçi karides satan bi satıcı buldum onları ortak kullanarak bitirdik sonra hüseyin abinin sülünezini ve nejat abinin karideslerden devam ettik sağolsunlar
    yem yedirmeler kopan oltalar dipten takım çekmeler murat abinin ve alaattin abinin kaçırdığı lüfer derken
    benim sıyıtmaya ağır birşey takıldı ve bide baktıkki palamut
    ve 0/15 misina ile nasıl olduda suyun içindeyken koparmadi hayret
    zaten yukarı alır almaz ağırlığına dayanamayan misina çıt diye kancanın dibinden kopuverdi ama karada koptuğu için bi sorun olmadı hepimize güzel bi dopink olmuştu bu balık neyse biraz uzun oldu gelen gelmeyen herkese canı gönülden teşekkür eder ve yaşanan az çok tatsızlıktan ötürüde özürlerimi sunarım:(
    atladığım noktalar var ise affınıza sığınıyorum herkese
    rastgeleeeeeeeeeeee....:)

16. DR_BLOoD

DR_BLOoD

abi yapma herkezden ve senden açık açık özür diliyorum anladım demek istediğini ama ben arkadaşım derken ne anlamda kulandığımda açık açık ortada ama abi biliyorum bir çoğunuz benden yaşça büyükler ben seni kendime yakın gördüğüm için bir arkadaş olarak hitapta bulundum ama biliyorum çoook saygı değer abilerimden birisin tekrar tekrar senden ve diyer balıkçı dostlarım,akadaşlarım , ve saygı değer abilerim ,kardeşlerimden çooook özür dilerim ben güzel dostluklar için buradayım beni yanış anlamanızı istemiyorum lütfen beni affedin ...

17. ergen

ergen

Unutuldu

Bu mevzu dünden kaldigi icin unutuldu:)

Sen hala oralardami dolasiyorsun:p

Ne dedik kizmak var ama darilmak yok;)

Buralarda Nefes tüketecegine, bir dahaki büyük Baligi nasil yakalayacagini planla, o daha cok hosuma gider:)

Hadi bakayim gül biraz, neselen! Öyle üzgün asik suratli hic hosuma gitmiyorsun:D

Rasgele

18. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Arkadaslar her seye ragmen Arkadaslik ve paslasma ruhu icinde gecen bir organizasyon olmus.
    Ger ne kadar baliklarla araniz iyi olmasada.
    Bu tür organizasyonlarda ,Balik isi hep ikinci planda kaliyor zaten.

Ben geldigimde mümkünse ilk plana alalim :D :D :D
    Saka elbette.
    Konuyu okurken su hababam sinifindaki Taksim faciasi geldi aklima birden :D neden acaba?
    Neyse artik darisi Kasimdaki organizasyona insallah... Kasimda görüsmek dilegiyle.

19. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Bende izledim, gitmis de cekimi ben yapmisim havasina büründüm :) eeee ac amatör kendini bogazda sanarmis :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.