4.İstanbul Organizasyonu(((kabataş hatırası)))

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ondre

ondre

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    olunca yazacak
    Evet çok güzel bir gün oldu, yardımsever balıkçı abilerimizle tanışma fırsatı buldum kendi açımdan. Gel(e)meyen arkadaşlara söyleyeyim; sitedeki abileri nette nasıl düşündüysem o şekilde karşıma çıktılar, vakit o insanlarla su gibi aktı. Birbirine geçmek üzere olan, palamut çaparisiyle geldiğimi görüp, herhalinden acemi olduğu belli olan elemana (bana) "ilkyardımı":D :D :D tanıştığımız anda başlatan, ayrılana kada da sürdüren halit ve niyazi abilere teşekkürler. Bu arada site sakinlerinin bir kısmı toplamda "0 çekerken" kendim silkmede 4 izmarit:cool: , 1 tane adını unuttuğum yenmez(miş) balık:rolleyes:,niyazi abiden hediye 1 adet izmarit ve denizden çektiğim hayli kalın misina takımıyla:eek: kendimce günün başarılı isimlerindenim. Bu performansımın nazara gelmesinden galiba Koparmada 250gr kurşun, 3 adet hazır çapari takımını kabataş sahiline hediye ederek alışılagelmiş performansımı sürdürmekteyim. İlk organizasyon sessiz sakin duruşuma bakmayın sonraki organizasyonlarda (inşallah) gözkamaştırıcı sonuçlara açık olun...

Neyse hasılı güzel gün oldu vesselam...

Son düzenleme: 10 Ekim 2006
  2. avcı_55

avcı_55 Alaattin ışık

Favori Kamış:
    Olta.
    Arif çok güzel çekim.Eline sağlık.

3. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    arif abicim eline saglık ama bunu biz nasıl kaydetcez

4. Birkaç resimde bende var diğer bilgisayarda akşam eklerim..
    arif güzel çalışma olmuş bu arada eline koluna sağlık hocam..

En yakın zamanda sende zamanını ayarlada bi program daha yapalım kar düşmeden:)

5. Birkaç resimde bende kalmış..

6. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    arkadaşlar tek kelimeyle süpersiniz

7. makgun34

makgun34

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    palamut 700 gr
    Video ya reyting verin

Video yu izleyenler reyting verin belki liste başı bile olur:D ilk puan ve yorum benden;) :D

8. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Zaten Arif ,sağolsun bu organizasyon için elinden geleni esirgemedi:) İşe afiş ile başladı ,site için gerekli kişilerle görüşmemizi sağladı, aramızda olduğu sürece dostluğu ve arkadaşlığından bizi hiç mahrum bırakmadı, yetmiyormuş gibi resimler ve bu muhteşem video çekimleri ile hepimizi mutlu etmeyi başardı :) Arif' e verilecek hiç bir puanın yeterli olduğuna inanmıyor ve ona herşey için kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum :) Sonsuz teşekkürler Arif :)

9. Arifin katkıları sizinde bahsettiğiniz gibi puanla ölçülemez..
    olmazsa olmazlardan bir arkadaş..
    Dostluk ve beraberlik adına elinden geleni yaptı arkadaşımız..
    bende teşekkür ediyorum kendisine..

10. Benim kardeşim yapar....
    O'na puanlar değil tekirler feda olsun:D :D :D :D

11. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    arif abi videoyu çeken ve hazırlayan ellerin dert görmesin harika olmuş
    sağolasın;) :)

12. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    abi video yu izledim herşey yine güzelmiş ben sarayburnunda gezerken s,z kabataşda balıkları götürmüşünüz olsun ne yapalım birdahaki sefere inşallah bende sarayburnunda arkadaşları gördüm ufak bir organizazyon yaptım allahtan video için teşekkürler

13. HorNET

HorNET

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Eşi ;)
    Herşey bir yana, tüm katılımcı arkadaşların gösterdiği içtenlik, canayakınlık, yardımseverlik ve hoşsohbetlik diğer yana. Emekler, bilhassa sevgili smena'nın gösterdiği fedakarlık bu oluşumun sadece bir buluşmadan ileri bir organizasyon olduğunun ve tüm arkadaşların yüreklerinden birşeyler koyduğunun en güzel kanıtı.
    Hüseyin abi'nin (Admiral) eklediği son fotoğraf ise benim sadece yüreğimden değil göbeğimden de birşeyler koyduğumun kanıtı gibi görülüyor. Bitti karizma felan. N'aptın be abi? :D Bittiğim andır. ;)

Sevgiler.

14. deep ocean

deep ocean

Favori Kamış:
    SURF Kamış
    En İyi Avı:
    kefal : 1,100 gr. Eşkine: 1 kg.
    Öncelikle: Organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürler.

Bende sabah 06:30 gibi avcılardan taksiye binip sarayburnuna geldim.
    arkadaşlarımız pankartı açmış öylece bekliyorlardı...

sonra sarayburnundaki feribot iskelesi çok dolu olduğu için fenere doğru yürüyelim dedik.

BEN TAKSİ İLE sahil boyu geldiğim için...sahilde neresi kalabalık neresi değil bunları gördüğümden ..yer olarak fener ile feribot iskelesinin arasını seçelim dedim.

ÇÜNKÜ: Fener ile cankurtaran tarafı yani fenerin sağ tarafından itibaren her yarım metrede bir kişi vardı ve hepside lüfere vs. dipli atıp bekler vaziyettelerdi.
    buradan olta atmak mümkün değildi.

FERİBOT iskelesini tel örgü tarafının hemen sağı ise yine aynı şekilde aşırı bir izdiham vardı ve zaten tam bu noktada teknecilerden bellliki tam lüferin yeriydi ve alırlarkende şahit olduk..

BU YÜZDEN bu ikisinin arasındaki tenha ama bir o kadarda kısır bir yerde akıntının en fazla olduğu bir noktada çakılı kalmak zorunda kaldık.

hatta ilk 100 gram ile rapala attığımda oltayı tam düz attığımdan da olsa gerek rapalayı 50 metre aşağıdaki birisinin önündeki kayadan çıkarmka zorunda kaldım..

SONUNDA arkadaşlarla beraber tekrar otoparka dönelim ve gelen diğer arkadaşlarımızıda alıp KaBATAŞA GİDELİM fikri ortaya çıkmıştırki saatte 10:00 olmuştu..

ben serdar abiyi tanıdığım için özellikle onu aradım ama maalesef kimseye rastgelemedim.

GERÇEKTEN de BİR DAHA ORGANİZASYON OLDUĞUNDA her ne olursa olsun yer değişikliği olmamalı BU KONUDA ÇOK DAHA İNCE ELEYİP SIK DOKUMALIYIZ.

GELELİM KABATAŞA.

gerçekten çok güzel bir gündü..
    verimsiz bir av ama neşeli ve hoş bir ortam oldu.
    her şeyi denedik. (HATTA serdar abinin verdiği püsküllü sıyıtmayı bile denedim)
    bir ara kurşun koptu iğne suya düştü ve ucunda 5 cm bir yaprak çinekop bile geldi:D sevdik ve geri saldık.

KRAL BALIKÇI mustafa hakikaten kral balıkçı ONU ÇOK ÇOK TEBRİK EDİYORUM gerçekten usta izmariti hiç affetmedi PALAMUTA söylecek söz kalmadı...

tüm arkadaşlarım çok değerli ve sıkı birer dostlar içten diyolagları sayesinde aramızda kim olursa yenide tanışsa kırk yıldır tanışıyorlarmış gibi hissederler.

SAĞOLUN iyiki varsınız...

FAKAT BİR KONUDA KIRGINIM. :D :D
    sefaköyden gelen arkadaşlarımı göremedim onlarla dönmeyi düşünüyordum .
    onlarıda kaçırınca AV YERİNDEN yani KABATAŞTAN-AVCILARA TAKSİ TUTMAK ZORUNDA KALDIM:D :D
    EN SON AV YERİNDEN BEN AYRILDIM.. (18:00 de)
    av konusunda sizden sonra bir değişikli olmadı merak etmeyin :D :D

bir kaç resimde benden

Son düzenleme: 11 Ekim 2006
  15. deep ocean

deep ocean

Favori Kamış:
    SURF Kamış
    En İyi Avı:
    bir iki resim daha balık olmayınca ortamda tatsız elbette öylece bakınıyoruz:D :D

bunlarda benim kabataştan yakalabildiklerim zaten 3-4 tanesini nejat arkadaşım sepete attı sağolsun ancak bu kadar

16. murat güzel anlatmışsın..:)

doğru söyle balıkları senmi yedin oğlunmu..:D

17. hgulten

hgulten

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    izmarit
    Murat abi kusura bakma seni götüremedimiz için biz saat 13:00 civarı ayrıldık babam sıkıldı üzüldüm şimd yaw inşallah bi daha ki sefer seninle braber döneriz.

18. deep ocean

deep ocean

Favori Kamış:
    SURF Kamış
    En İyi Avı:
    hamdi: ne yalan söyleyeyim bizim ufaklık pek yanaşmadı balıklara :D
    yabancı gelmiş balıklar:D
    O zargana, çinekop, istavrit hastası. tad farkını anlıyor velet:D

harun'cum ne demek ben zaten o kadar erken dönmek istemiyordum..
    Aslında bizim o taraftan gelecek olan arkadaşları bulup onlarla beraber gelip gitmem gerekiyordu.. sorun yok.

arabam olsaydı benzin yakacaktık. sonuçta ordan binip evin önünde indim fıstık gibi..

Leş gibi boru kurdu:D selçuk abinin midyeleri (onlar ne işimize yaradı beeee):D ve deniz kokarken. 2 olta, 1 oturak, 1 çanta ile tramway, tren, ve minibüse binsem kesin atarlardı beni aşağıya:D

selamlar herkeze.

19. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Murat yine de günü kurtardın :) Çoğumuz sıfır çektik denizden :) Oğlunun yanaklarından öp benim için :D

20. hgulten

hgulten

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    izmarit
    Arkadaşlar bi organizasyon daha yapalım benim hoşuma gitti tekne falan kiralayalım :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.