5. İstanbul Organizasyonu (şenlikleri:))

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    420 3 parça dam black panter //390 linefea tuornement surf
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    saolasın gökhan inşallah antalya veya istanbuldada görüşebiliriz

2. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    şu an kullandığın makinen nedir

3. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
    Abu Garcia Ve Albastar Siesta 50

4. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
  5. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
    Eyvallah Soalasin

6. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    4 kamış+3 makina+örgü misina.Ah birde bol zamanım olsa
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
  7. bektasm

bektasm

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Abant alası 1.100 Gr (40 cm) (daha büyük sazanlar var ama ben artık bundan bahsedeceğim)

Hakan iftira atıyorsun :)
    Ne kadar balığı iade ettiğimi en iyi sen biliyorsun. Hatta balıkla da kalmadım haddinden fazla takımı da denize gönderdim.

8. diyafram

diyafram Selçuk ÖZŞENER

Favori Kamış:
    Lineaeffe s-curve surf kamış 4.50
    Favori Makine:
    OKUMA POWER LINER PL 865 MAKİNE
    En İyi Avı:
    Mırmır 2.2 kg
    Gürkancım ellerine sağlık resimleri güzel toparlamışsın.

Bütün emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum.

Katılan bütün dostlar birbirinden değerli olduklarını fazlasıyla gösterdi.

Daha nice organizasyonlarda neşemizi ve dosluğumuzu pekiştirerek buluşmak üzere.

Saygılarımla.

9. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Evet arkadaşlar Pazar günü nerdeyiz :)
    Adı organizasyon olmasada pazar günü ava gidecekler biraraya
    gelip ortak bir noktada avlanalım....

10. merhaba arkadaşlar

Tarih 3 ARALIK 2006 pazar tek kelimeyle harika birğün nasıl anlatılır bilemiyorum ama deniyeyim :)

Organizasyon benim için harika birğün oldu çok daha fazla arkadaşımın

organizasyona iştirak etmesi beni ne kadar memnun etti anlatamam sabah

oraya vardığımda 15 kişi kadar zaten gelmişti ve çok sevindim çünkü diğer

organizasyonlarda genelde gelmeyen fazla oluyordu ve ben kendi kendime

doğru yolda olduğumu anladım nedeni ise gittikçe arkadaşlıklar büyüyor ve

sitenin dışında dostluklar çıkıyor üyelerimizin birbirleriyle kaynaşması

şakalaşmalar tam bir şenlik havasındaydı herkes birbirine yardım etme, ikramda

bulunma yarışındaydı tam anlamıyla balıkavı.net ailesi 7'den 70'e ordaydı ....

Bence orada olmayan arkadaşlar bu görüntüleri görünce orada olmadıklarına

üzülecekler 6. orğanizasyonumuz dahada güzel olacak inşallah T-shirtlerde

hazır olur ve orası tam bir panayır havasına bürünür :)

Orğanizasyona gelen tüm üyelerimize misafirlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım...

Emeklerimizin boşa çıkmaması inanın çok güzel bir duyğu orada yeni

arkadaşlıklar kurdum eskiden tanışmış olduğumuz arkadaşlarımızla dahada

kaynaştık gülmeyen kimse yoktu herkesin mutlu olarak oradan ayrılması bizi

çok mutlu etti ...

Aslında anlatılacak o kadar şey varki burda yazılarla ifade edmiyorum orada

olup yaşamak lazım yine aklımıza gelen detayları birbirimize mesajlarımızla

hatırlatıp o güzel anları tekrar yaşıyacağıma eminim şimdi 6.orğanizasyonda

neler yapabiliriz onu düşünmeye başladım bile...;)
    )

Tekrar tekrar gelen büyük küçük herkese teşekkür ederim ...

İyiki varsın balıkavı.net...:)

11. Öncelikle katılımlarıyla değerli arkadaşlarıma ve büyüklerime çok teşekkür ederim..

Balıkavı.net ailesi olarak yine çok güzel bir organizasyonla toplandık,bir şenlik edasıyla..

Yeni arkadaşlarımızla tanıştık,eskilerle sohbet ettik,dayanışma ve kaynaşma çok güzel bir şekilde gerçekleşti.

Dikkat ediyorum da organizasyonlar,arkadaşlıkların kalıcı olması adına da çok büyük yararlar sağlıyor.

Emeği geçen bütün arkadaşlarımı kutlar,beraberliğimizin ve paylaşımlarımızın çok uzun ömürlü olmasını dilerim..

Saygı ve sevgilerimle..

12. simendifer

simendifer Sennur

Biz 4 arkadaş saat 11.00-12.00 civarında avlağa gelebildik… Geldiğimde gözlerime inanamadım, çünkü çok kalabalıktı ortam. Bizim oltacılar nerden başlıyor diye bir baktım ki, oldukça geniş bir alana yayılmışlar, en sağda Özkan’dan başlayıp, en solda (başta Çiçek varmış ama ben göremedim) Recep’e kadar uzanıyordu… Ve bazıları da kalabalık dolayısı ile oltasını atmıyordu… Nargileden, mangala ve üstünde börek, çöreklerin durduğu masalara kadar herşey hali hazırda bizleri bekliyordu… Bizi daha önceden tanıyıp da görenler, merhaba demeye başladılar daha gelir gelmez. Arkadaşlarımı yeniden görmek her zaman beni çok keyiflendiriyor ne yalan diyeyim, sanki ilk defa görüşüyormuşuz gibi…

Sona doğru ilerledim, bazıları köşe tarafındaki masalara yerleşmiş sohbet ediyordu ve çok güzel bir aile ortamı vardı. Pek çok arkadaşımız eşi ve çocuklarıyla iştirak etmişti organizasyona. Benim için çok mutluluk vericiydi, çünkü ilk Büyük Ada organizasyonundaki 5 üye ile karşılaştırma yaptım hemen ve o günden bugüne ne kadar yol aldığımızı farkettim. İlk organizasyonda 5 üye 6 misafir vardı, 2. de 11 üye 8 misafir, 3. de sanırım misafirlerle birlikte 21 kişiydik, 4. de 26 kişi, ve 5. de dün sayamadım ama sanırım 55 kişi kadardık. E ailemizle gurur duymakta haklıyım ama değil mi ? Her defasında katılım artmış… Hamdi ile de konuştuk hatta arabada, geldiğimiz yere bak, Büyük Ada’da ne kadar üzülmüştük oysa diye… Arkadaşlarımı bu yüzden çok seviyorum, çünkü hiç yalnız bırakmıyorlar ve çok keyifli zamanlar geçiriyoruz birlikte. Ve her organizasyonda ağzım kulaklarımda dolanıyorum ortalıkta, hep gülümsüyor yüzüm hatta ara ara kahkahalarıma da şahit oluyor arkadaşlar Gerçekten çok mutlu oluyorum, ne diyeyim Allah hiçbirimizi ayırmasın inşallah…

Organizasyondan bir gün önce siteye üye olan Zodi nickli Ali arkadaşımız bile geldi… Çiçek, birol, Gökhan ve Emre Yeşilköy’den ta oralara kadar gelip katıldılar, Silivri’den, Adapazarı’ndan, Dudullu’dan, Tekirdağ’dan, Avcılar’dan….. Herkes özveriyle, yolu unutup bizimle birlikte olmak için oradaydı.. Herkese ayrı ayrı teşekkürler… Ama iki kişi vardı ki orada olmaları organizasyona ayrı bir güzellik kattı… Elbette Halis abi ve Mahir amcamız… Mahir amcamız da sevgili eşini koluna almış, bizi eşiyle birlikte şereflendirmişti… Sevgili büyüklerim iyi ki oradaydınız ve bizleri yalnız bırakmadınız, sizlere de ayrıca çok çok teşekkürler

Halis abi ağaç arkalarından gizlice fotoğraf çekiyordu, Mahir amca alenen ama her ikisi de çok güzel fotoğraflar çektiler. Halis abiyi gözümden ayırmayayım dedim ama nafile, slaytı izledim, benim bile bilmediğim kareler var. Hangi ara beni o kadar yakından çekip de 32 dişimi millete tanıtacak bir fotoğrafa sahip oldu anlayamadım Ama adını değiştirdik hemen oracıkta ve Matahari koyduk… Eee bu kadar ajanlıktan sonra sevgili Halis abimize böyle bir isim çok da yanlış olmadı sanırım. Kendisi bu isme çok güldü ama olsun.. Matahari işte, Matahari !!! :p

Çiçek, ilk defa katılmış ve acemi olmasına rağmen, kim ne derse desin bence gayet kararlıydı bu işi öğrenmekte ve gözü de kara bir kızdı. Sonunda da başardı zaten, çok iyiydin Çiçek, tebrikler kardeşim ;) Daha da iyi olacağını biliyorum, azmin ortada çünkü. Ben senden daha acemiydim önceleri !

Siteden yeni yeni arkadaşlar gelmişti ve çok mutlu oldum onların da geldiğini görünce. Eskiden birbirini tanıyanlar ne kadar sohbet ediyorsa, onların da bu ortama katıldıklarını ve şakalaştıklarını gördüm. Herşey çok keyifliydi gerçekten, ama işte kötü kader orada da buldu beni ve Namık aradı :D Kaç kişisiniz siz? Balık var mı ? v.s. diye sorguya çekti iki dakikada ve Mahir amcadan da fırçayı yedi tabi bu arada, organizasyona gelmediği için… Ve hemen teklifini yaptı, “bu haftaki organizasyonları yapılmamış sayalım, silelim organizayon konularını, balık yok nasılsa” deyiverdi. Yemezler Namık arkadaşım, o kadar insan gelecek de yok sayacağız. Ama istek olursa sizin organizasyon konusunu sileriz, sorun değil ;) Değil mi Mahir amca ?

Gelelim Hüseyin abimize… Epey bir uğraştı organizasyon için… Kendisi söylenmesini istemediği ve söz verdiğimiz için yaptıkları hakkında birşey yazmayacağım ama kendisine tüm uğraşları ve bizi ailesi olarak kabul ettiği için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Ve tabi gece beni eve bırakırken yaptığı ayrı bir jest var, bana dün üzerimde gördüğünüz yeleğini hediye etti… Hüseyin abi tekrar çok çok teşekkür ederim. Bana küçük geliyor dedin ama kanmadım bilesin, sen onu içinden geldiği için hediye etmek istedin sadece bunu biliyorum

Arif, bize o kadar balığı mangalda pişirdiğin için sana da teşekkür ederim ve tabi daha sonra mangalı devralan Kral balıkçımız Mustafa, sana da teşekkür ederim. Ellerinize, emeğinize sağlık, Allah sizden razı olsun… Bu arada ben de balıkları ekmek arasına koyup, soğanını falan da ilave edip herkese dağıtıyordum. Bayağı bir tezgah kurulmuştu anlayacağınız. Hamdi de o sırada elden toplaması gereken t-shirt paralarını topluyordu ki, bir den aklıma bizim işsiz kalmayacağımız geldi. Arif pişirecek, ben ekmek arasına koyup müşterilere sunacağım, Hamdi de paraları tahsil edecek… İyi iş ama değil mi ?

Mahir amcadan sakınılarak içilen sigaralar, dumanlarıyla kendini ele verirken, Mahir amca da önce ikaz edip, sonra da muzipçe “ben bir balık tutanların yanına gideyim, bakalım ne yapıyorlar” diyerek, bizlere sigara içme fırsatı tanıyordu :p

Bir de sabahki olaylar var ama orada olmadığımdan anlatamayacağım. Bilenler anlatsın, çünkü Hamdi “hiç anlatır mıyım yahu, herkes gülecek” diyordu… Bilenler size diyorum, anlatın da gülelim… Hamdi bu yazımdan sonra msnden aynen şunu yazacak ; “Sennurrrr, bittin sen” :D

Bu arada arkadaşım Hamdi’ye de çok çok teşekkür ediyorum. O kadar uğraştı ki anlatamam. Hüseyin abiyle birlikte koşturup durdular ordan oraya. İnsan kimse için yapmaz bunu ama demek ki gerçekten bir aileyiz ki, herkes birşeyleri severek ve isteyerek yapıyor bu aile için. Arkadaşımın emeğini asla gözardı edemem, çok çalıştı gerçekten… Ve bence çok güzel bir organizasyon oldu, daha da iyilerinin olacağına inancım sonsuz… Bu kadar çaba sarf eden insan varken, daha iyisinin olmaması işten bile değil zaten…

Saat 18.00 gibi herkes dağıldı ama, biz birkaç kişi saat 19.00′a kadar orada kalıp sohbete devam ettik. Biraz fasıl v.s. derken vaktin nasıl geçtiğini anlamamışız bile… Devamı da var aslında ama, belki diğer arkadaşlarım anlatmak isterler ya da geri kalanı da bize kalsın derler bilemiyorum…

Ve gece beni eve Hüseyin abi ile Hamdi bıraktılar. Teşekkür ederim her ikinize de… Annemin de selamları var bu arada :)

Konunun özü, kanımca harika bir organizasyondu ve yine aynı güzellikte, hatta belki daha da güzel bir organizasyonda yeniden bir araya geleceğiz kısmetse. Katılan, emek harcayan, günümüzün keyifli hale gelmesini sağlayan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Burada ismini saymadıklarım, tek tek yazmak uzun olacağı için isimlerinizi zikretmedim ama hepiniz tek tek aklımdasınız emin olun. Atladığım konular varsa, sanırım arkadaşlarım tamamlayacaklardır.

Hepiniz sağolun varolun….

13. Merak etmeyin telefonda çok anlattınız Sağolun....

14. Hangi link? Hangi Arif abi..? Mangal profesörü olanmı:D :D

Baktım hocam..muhteşem olmuş,eline sağlık..!!

15. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    baba ne demek şimdi söyle gene yolda beklerim ben teşekkür ederim büyükada olayından sonra bizleri yanlız bırakmadıgın için

16. Realfb

Realfb

Favori Kamış:
    300 CM ALBA +ALFA 60 MAKİNE
    En İyi Avı:
    Lüfer,çinekop
    sabah 4 de gelip organizasyon için verdiğin emek ortada kardeşim,tekrar tekrar teşekkürler....

17. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Daha önce üye olsaydık, büyükadaya da gelirdik merak etme Erdem....
    Hatta ben ailemle Sarayburnuna (4.org.) gelmiştim ama sizleri bulamayınca malesef görüşemedik.Kısmet 5.org.a imiş.
    Bu arada elimden geldiğince herkesle tanışma ,konuşma faslında bulundum ama genelde olta salladığım için herkesle uzun muhabbet
    zamanı bulamadım.Keşke oltayı Gökhana verseydimde muhabbete daha fazla katılsaydım.Hamdiyle mesela fazla muhabbetimiz olmadı.
    Biraz Kenan'la (nitro) paylaşım/yardımlaşma ,biraz çiçek'le derken
    zaman akıp geçti.....
    Eeee bu pazar ne yapıyoruz ........ :D :D :D

18. AVCIYILMAZ

AVCIYILMAZ Şaban YILMAZ

Favori Kamış:
    Lineaffe 420 10kilos
    Favori Makine:
    Shimano ultegra 4500-5500
    En İyi Avı:
    3 kg Levrek

yapımda ve yayında emeği geçen :) herkese teşekkür ederim. izmitten gittiğime değdi doğrusu. 6. organizasyonada giderim inşallah. karşılık beklemeksizin zamanlarından feragat edip bize bu güzellikleri yaşatan modlarımıza ve mod olmayan ama en az onlar kadar uğraşan dostlarımızada ayrıca teşekkür ederim.

19. morrigan

morrigan

Favori Kamış:
    olta,çapari,kaşık,rapala,silikonlu yem vsvs..
    En İyi Avı:
    zargana-levrek-uskumru bide kaya balığı:)
    Bu pazarda Emrenin dediği yere gidelim yaaa:) Kadir has üniversitesinin önünde haliçin oralar sanırım gayet güzel bir yer Birol abiiii:D
    Aslında göl avcılığı organizasyonu yapın yahu ben hiç gölde balkık avlamadım:)

Son düzenleme: 6 Aralık 2006
  20. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    çiçek göl sezonu kapanıyor yaza artık kısmetse

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.