7. İstanbul Tekne Organizasyonu FOTOĞRAFLARI

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında TEKNOTURK tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yalcinicli

yalcinicli

Fotoğrafları yeni görebildim.
    Bereketli bir istavrit avı olmuş.
    Harika bir organizasyon, herkesi kutluyor, devamını diliyorum.

Son düzenleme: 2 Mayıs 2007
  2. simendifer

simendifer Sennur

Yukarıdaki resimde 3. balık küçük göründüğünden onu ayrıca tekrar aldım paketin yanına... Bunlar oltalara gelen en küçük balıklardı...

Bu da sardalya....

Ha bu arada kusura bakmayın, burada balıklar pek durmadığından ve gelip geçtiklerinden, kısacası yerleşik balığımız olmadığından size değişik renkler sunamayabiliyoruz. Kısmetse bazı arkadaşlarımızın canı çok istiyor diye, bir ara levrek v.s. de tutarız...

3. yalcinicli

yalcinicli

Sennur, sigara uzun mu kısa mı?

4. simendifer

simendifer Sennur

9 cm Yalçın abi... Evde paket boyunu ölçtüm çünkü... İçenler de ölçebilir...

5. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Sennur bazı arkadaşlarımız istavriti görmemiş ya da bunun sirkülerdeki ölçüleri kendilerini tatmin etmiyor olabilir. Bunun için başvurulacak yetkili merciler vardır. Gerekirse bunların linklerini verebilir ve itirazlarını oraya yapmalarını sağlayabiliriz. Hatta örnek olarak bu resimleri de kullanabilirler. Bu arada organizasyondaki herkes bu konuda oldukça duyarlıdır ve en son eleştirilecek bir guruptur. Aksi düşünülür ise bu hepimize hakarettir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Mayıs 2007
  6. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    4 kamış+3 makina+örgü misina.Ah birde bol zamanım olsa
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Büyük geçmiş olsun Hakan kardeşim.Allah daha beterinden saklasın.
    İyi olduğuna sevindim,ellerinden öperim valide hanımın.....

7. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    420 3 parça dam black panter //390 linefea tuornement surf
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    sevil abla,

artık ben ciddi ciddi art niyet aramaya başlıyorum. son noktaya geldiğimde net bir şekilde siteden sileceğim kendimi :mad:

8. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    saol birol kimsenin başına vermesin allah uzak etsin :cool:

9. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Niye siliyorsun ki ? Sirküleri yorumlayamayanları tekrar yorumlatırız olur biter. Buradaki misyonumuz da bu değil mi zaten ? Art niyet olabileceği en son düşünmemiz gereken bir düşünce olmalıdır Hakan . Sanırım arkadaşlarımız sirküleri hakkını vererek okumuyorlar, ya da fotoğraflarda öyle görünüyor olabilir. Önemli olan bu arkadaşlarımızı aydınlatmak ve eksikliklerini fark ettirmek. Yoksa hepimiz dostuz, arkadaşız, kardeşiz ;):)

10. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    abla bu kıraça ve istavrit olayı yılan hikayesine dönüşmeye başladı ve artık iyiden iyiye sıkılmaya başladım bereketli geçen bir istavrit avınıda yayınlayamayacak durumu gelicez yakında kıraça lar ne güzel lafını duymamak için :(

11. yalcinicli

yalcinicli

Tamam düzelttim arkadaşlar. Istavrit yaptım. Hemen kızmayın.
    Istavritin küçüğüne kırça denildiğini, Istanbullu arkadaşlardan öğrenmiştim.

12. simendifer

simendifer Sennur

Evet Yalçın abi haklısın. İstavritin küçüğüne kıraça deniyor. 13 cm. den küçük olanlar kıraçadır (bizim tutmadıklarımızdan), 13 cm. ve üzerindekiler istavrit olarak geçiyor, sirkülerde de adı istavrit olarak tanımlandığı gibi... Daha önce adını duymamış olan arkadaşlarımız varsa onlara da buradan hatırlatmış olalım...

13. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    MITCHELL Pro8000/ Lineaeffe 3,90/ + AlbaStar 3,5/ Daiwa GS9/ Misina Kurşun vs ;)
    En İyi Avı:
    Kofana(1990-1998) -Palamut(2006)-Martı(2003 o hala gözküyüzünde;))
    Hakan geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

Resimler harika gözüküyor hepinize helal olsun ;)

Fırsat bulamadığımdan dolayı balıkavı organizasyonlarından sadece 1 tanesine katılabildim.Ama orada çıkan balıklar ufak diye olta açmamış onlarca arkadaşımız vardı. İstavrite olta atınca sipariş veremiyorsunuz 13cm büyük olanlar gelsin bir zahmet diye. Gelen her ufak balığı da denize geri gönderemiyorsunuz.. Ağzı yırtılan oluyor iğnenin karnından saplandıkları olabiliyor. Bunları da dikkate almak lazım ;)

Hakan siteyi bırakırım lafını ben okumamış sen de yazmamış ol :) Seni buraya ben getirdim ancak ben götürürüm :D

14. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Boşverin şimdi bunları da bir dahaki istavrit operasyonu için harekete geçin :) Bereket yağarken kaçırmayalım :D Zaten mitinge gideceğim için olta da atmadım, içimde ukte oldu vallahi :D

15. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Fotoğraflar,Fotoğraflar, diyorsunuz kaç gündür ben de bekliyorum koyucaksınız fotoğrafları diye :eek: Çok özür meğer link verilmiş bende nerde diyorum :confused: Arkadaşlar ne güzel tekne imiş ne güzel zaman geçirilmiş vallaha Sennur davetine hicabet etmediğime pişman oldun inan imrendim Allah içinize sindirsin :) Ayrıca bereketli bir gün olmuş tebrikler bende bu kadar kalabalıkta av olmaz diye düşünürdüm yanılmışım :rolleyes: kalabalık gürültü falan teknenin altında balık falan kalmazdiye bilirdim katılmak istemezdim kalabalık tekne org.larına ama güzel oluyormuş .Herşeyden önemlisi ekip olarak güzel eğlenmişsiniz Tekrardan tebrikler arkadaşlar Allah daha güzel günler nasip etsin ve hep birlikte inşallah.:)

biz bir bütünüz ve aileyiz,Balık avı net'iz :)
    Sağlık ve Sevgi ile kalalım .:)

16. simendifer

simendifer Sennur

Keşke olsaydın Müjdat, çok isterdim gerçekten. Gerçi biz de çok kalamadık, öğlende ayrıldık ama olsun, o vakte kadar bile çok güzel geçti eğlendik :)

Altta belirttiğin konu hakkında da sana katılıyorum. Ve her zaman sevgiyle kalalım diyorum... İnşallah bir gün birlikte ava çıkacağız... Ya da slogan yapalım ; Bir gün herkes birlikte balık tutacak :p

Son düzenleme: 2 Mayıs 2007
  17. derya__kuzusu

derya__kuzusu Manyak Müjdat :)

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 4,5 kg.-4,kg.Lambuka
    Hakan'cım öncelikle Annecinin ellerinden öper ve geçmiş olsun dileklerimi kendisine iletmeni isterim.
    Sen bari böyle konuşma sen bu sitenin demirbaşları arasındasın ne olur böyle konuşma arkadaşım sen bu siteye lazımsın .bilgin ve tecrübelerinle arkadan gelenlere öğreticen çok şeyler var. bizler sitenin demirbaşı ve müdavimleri olarak örnek olmalıyız . Seninde aslında böyle düşündüğünü biliyorum .

Sağlık ve sevgiyle kalalım.:)

18. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    saol ümit .. umarım bir daha tekrarlamaz rahatsızlığı bugun şileye götüreceğim.:)

ne yani sen mi silmek istiyorsun ayıp ettin senin cafeden yaparız gerekirse:cool: :cool:

19. hakanozden

hakanozden hakan

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    banax sx3000
    En İyi Avı:
    3,5 kg kalkan
    müjdatcım
    sana katılmamak elde değil ama ne yazık ki özellikle son zamanlarda artmayada başladı sanırım bende antipati oluşturdu yemlik harici tutmadığımız balık hep tutuluyormuş gibi karşıma çıkınca bazen sigortalarım atıveriyor işte.. Ümitinde dediği gibi bundan önceki beşiktaş iskele organizasyonunun fotolarına bir bakıver kıyafetlerden bile belli kimin olta attığı kiminde inada bindirip ısrarla istavrit aradığı ... sanırım biraz hassaslaştık bu konuda...:cool:

20. CIneKoP

CIneKoP

Favori Kamış:
    MITCHELL Pro8000/ Lineaeffe 3,90/ + AlbaStar 3,5/ Daiwa GS9/ Misina Kurşun vs ;)
    En İyi Avı:
    Kofana(1990-1998) -Palamut(2006)-Martı(2003 o hala gözküyüzünde;))
    Tamam olur hatta gelmene bile gerek yok :D Mailini kırar oradan alırım ben şifreni rahat ol sen :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.