9 Eylül Cumartesi Köprüköy organizasyonu

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında GurhanANKARA tarafından paylaşıldı.

1. GurhanANKARA

GurhanANKARA

Favori Kamış:
    1.80 kamış,diamond RD630 makina
    En İyi Avı:
    Gümüş Balığı ( 6 gram )
    Arkadaşlar hava uygun olursa bu cumartesi 2 arkadaş köprüköye gitmeyi düşünüyoruz.Katılmak isteyenler olursa Cuma akşamına kadar buradan haber verirse ayarlamayı yaparız..Yatılı yada yatısız çoğunluğun kararına uyarız.

2. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    gürhan ,bu hafta ailece gitmeyi planlıyoruz ama pazar gün.büyük ihtimal köprüköy olur.ben oraya hiç gitmedim.orada güzel bir yer tarif eden arkadaşa bir turna vereceğim....:rolleyes:

3. GurhanANKARA

GurhanANKARA

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Gümüş Balığı ( 6 gram )
    Bir arkadaş daha katıldı 3 kişi olduk ve cumartesi sabah hareket etmeye karar verdik yatılı gidip pazar öğlen dönüş yapacaz.Arabada 2 kişilik kontenjan var daha fazla katılımcı olursa bir araba daha gerekecek..Bu arada halen botumuz yada teknemiz yok :(

4. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Sazan 4 kg, 2,5 kg Sazan, 1,4 kg Sazan
    Abi bana uyar ama bendede henüz bot yok. Bir arkadaşımla Köprüköye gitmeyi düşünüyoruz ama Onun daha kesin değil. En kötüsüde Valide Sultanla Peder Bey İzmir yapacaklar. Ben Cuma Cumartesi ve Pazar boşum ama araba onlarda :(

5. GurhanANKARA

GurhanANKARA

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Gümüş Balığı ( 6 gram )
    Numan sizde araba var mı? Yoksa bizle mi gelirsiniz?

6. çiko

çiko

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Turna 55 cm.Sazan 3 kğ
    Gürkan kardeş davetin için teşekkürler.Ben sazana ilgi duyuyorum geçen sene Çanıllıda kıyıdan turna çekmiştim.Gelebilirsem neler getiriyim(Takım olarak)Araba var,nerede nasıl buluşuruz.Kesin cevabı cumaya kadar buradan bildiririm.Hoşçakal.

7. Numan

Numan

Favori Kamış:
    10 bilyali Müftelif Makinalar, Müftelif Atarlarda ve uzunluklarda kamışlar. Kasnak Dip oltaları.
    En İyi Avı:
    Gurhan Abi bizde araba yok arkadaşlada şimdi görüştüm. O'da musait ve bir organizasyon olur, sizin içinde uygun olursa gelebiliriz. Yarın akşama kadar telefonlasirsak iyi olur. Hotmail'den telefonu yolluyorum abicim sana.

Son düzenleme: 6 Eylül 2006
  8. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Olta mı o ne abicim ? :D Ben aslında böyle terminatör gibi gitmeyi düşünüyorum. Ağ, Tırıvızı, Dinamit, Karpit. :D Sonra artık beni öldürürsünüz. Formun çarmaha gerilen ilk ve tek üyesi olurum.

Yok yok abicim bol miktarda biramız var. Oltalarımız var yüksek sayıda yedeklerle :D:D Bu hafta inanılmaz. Ters oldu bizimkiler İzmir'e gidecekler araba onlarda.

Bot İnşallah yakında oluyor. Gelecek ay alıyorum baba bir modelde seçtim. Bekleyin barajlar.

9. Phenomen

Phenomen

Favori Kamış:
    Olta (şamandıra - Yay)
    En İyi Avı:
    Total 4,5 kilo alabalık
    bende alacam bot! nasipse zodiac alıcam.. motörüde olucak ki denizde de işe yarasın!

10. Numan

Numan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Aynısını düşündüm bende ondan bu modelde karar kıldım CLASSIC MK II 7 kişilik bir bot ama 9.9 Hp üstünde motor takmak istiyorsan Amatör Kıyı Kaptanlığı ehliyetin olmalı. Birde vergileri falan çıkıyor. Her suya indirişinde denizde izin alman lazım çıkartırkende insan ticaretti yapıyorlarmış bu botlarla. Buna 9 Hb bir motor takılmaz. Ondan mecburda bunları yerine getirmen lazım bu tip birşey düşünürsen.

11. GurhanANKARA

GurhanANKARA

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Gümüş Balığı ( 6 gram )
    Sanırım bu organizasyonda yatacak...

12. ercanguven

ercanguven Ercan

Favori Kamış:
    Spin kamış & fly
    En İyi Avı:
    Balık
    Gürhan kardeş söylemesi ayıp arba var bot var motor var çadır var ve hatta hamak var ama sadece vakit yok ne yapacağımı şaşırdım.
    saygı ve sevgiler

13. Pasha

Pasha

Favori Kamış:
    Sadece olta
    En İyi Avı:
    Hatırlamıyorum o kadar çok ki
    Umarım bir gün

Bende bu hafta sonunu düşünüyordum ama ne tazık ki TUS sınavları var ve kayınbirader ve eşi hafta sonumu kapattılar yakın bir ileri tarihte inşallah hep beraber. Hepinize rastgelmesini dilerim.

14. Spider

Spider Mert Eren

valla ben de çok istiyorum bakalım..

1 - Arabayı kayınpedere ödünç verdim.
    2 - Bot yok
    3 - Cumartesi sabah olması biraz şansımı azaltıyor..
    4 - Takımlar full

15. ahmet38

ahmet38

Favori Kamış:
    kamış olta
    slm

gürhan kolaygelsin. 1.izinyok.2 ankara uzak.3.balıkyok.ha bu arada serdargil le bi organizasyon düşünüyoz olursa sana haber edecem inşallah.