9. İstanbul - 7.7.2007 Silivri Organizasyonu

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında istavrit tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Bize de dolmalara iltifat etme şansı verirsin artık Foça da dimi Sennur um adminem kardeşiiiiiim :D:D:D

2. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    ne şansı yav ömer arkadaşımız akşamdan bırakma yaptı sabahta giti balığını aldı :D :D

3. oltam_ve_ben_2

oltam_ve_ben_2

Favori Kamış:
    El Oltası
    En İyi Avı:
    22kg aynalı sazan
    yaw sennur abla facia değilde nedir bu :D Aytekin Abi Orada Olacak Ve 3-4 Tane Lezzetsiz Balık Tutacaksınız:D Gerçi onun daha çok uzmanlık alanı tatlı sular..Ama içimden bir ses diyorki aytekin abi birdaha kolay kolay balık tutmak için denize gelmez :D Gezme ve eğlence amaçlı gelir o başka :p Ama balık İçin Asla :D

4. crazy_fısher

crazy_fısher burak sökmen

Favori Kamış:
    zıpkın,olta,
    En İyi Avı:
    5kg levrek:)3,5 kilo beyaz laos(kum gridası)
    Benim bırakmaları hep başkaları alırdı.Bende yakalayamazdım.Siz yakaladınız hain hırsızı yani:D:D:D

5. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    ayıp ettin mangalda icabına baktık hırsızın:D

6. crazy_fısher

crazy_fısher burak sökmen

Favori Kamış:
    zıpkın,olta,
    En İyi Avı:
    5kg levrek:)3,5 kilo beyaz laos(kum gridası)
    Afiyet bal şeker olsun;)

7. Suatreis

Suatreis

Gerçekten güzel, eğlenceli, dolmalı, sucuklu bir gündü. Hatta bir ara levrekli bile oldu. Hiç üşenmeden yol meselesini düşünmeden katılan ve bizleri ziyaret eden tüm arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ederim. Yazıcak fazla birşey bulamıyorum bu güzelliği ve dostluğu ifade edecek kelime bulmak gerçekten zor.:)

Önümüzdeki günlerde aynı coşkuyu tekrar yaşamak için biraraya gelmek üzere...sevgi ve sağlıkla kalın.

Sennur cuğum perhizini bozmana neden oldum ama, her zaman olmuyo bu işler. Dimi?:)

Şu levrek meselesinden şüpheliyim ...... Bir dahakine jandarmayla konuşucam, bölgeye girerken didik didik arama var ona göre..:cool:

8. simendifer

simendifer Sennur

Nesinden şüphelisin sen o levrek olayının acep ? :confused::eek:

9. Suatreis

Suatreis

Yahu o merada levreğin ne işi var. Spor mu yapıyodu..? Beni dumur etmeye mi geldi..?:(

Hanginiz getirdi onu da, saldı kaşla göz arasında suya.....hım..konuşun bakalım:D

10. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    Yazılanları okuyunca çok güzel bir gün ve gece geçirdiğiniz belli oluyor ama,ayrı bir yerde rapor ve resimmi var yoksa hepsi bu kadarmı.Birde o resimde niye saklanıyorsunki. Ben geldikten sonra kilo aldıysan bilemem ama Emirganda gayet iyi idin.:p :)
    Belkide Foçada yiyeceklerine yer hazırlıyosundur.:D

11. simendifer

simendifer Sennur

Sus sus, konuyu açma bari de daha fazla batma... :D:D Levrek yok dedin, var dedim sana, burda levrek olmaz diye tutturdun ama ilk çektiğimiz levrekti uyanık... :D:D Daha kendi avlağından ne çıkar onu bilmiyon sen ehe :p

12. simendifer

simendifer Sennur

Tek konu bu ve resimler var aslında ama arkadaşların eklemeye vakti yok sanırım .:) Vakit bulduklarında eklerler mutlaka. :)

13. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    O kadar methettinizki tahminim Sennur'un dolmalarının kokusuna gelmiştir.:D

14. Suatreis

Suatreis

Daha ne batıcam allahaşkına. Suratımın şeklini görmedinmi levreğe bakarken.:(
    Birkaç yaşıma birden girdim resmen.

Sana malum olmuş, kalbin temiz...ne diyeyim başka:) Vardı yoktu derken ahanda levrek oldu.....Farkettiysen konu çabuk değişti zaten ortamda..:D

15. ist balıkcısı

ist balıkcısı

Favori Kamış:
    şeyan olta -surf kamış
    En İyi Avı:
    daha öğrenecek çok şey var
    vay uyaıklar siz silivriye kadar gelin bana haber vermeyin sonrada balık tutamadan dönün. oysaki ben pazar sabahı mırmırdan istavrite kadar herşeyi tuttum hatta dil balığı bile vardı menümde. valla üzüldüm haberim olsa gelirdim. neyse sanırım oldukça eğlenceli bir ortam olmuş. umarım en kötü gününüz böyle olsun

16. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Be guzel arkadasim daha sana haber vermek icin ne yapacakti arkadaslar. Ben Yeni Zealanda dan duydum organizasyonu. Malum sebebten katilamadim. Sen mekaninda olani duymamissin.:D

Sennur Biliyorsun ilk balik benim kismetimdi. Mucizevi bir levrek olarak kendini gostermis. :p Iyi bir dolma ustasi oldugunu duyduguma cok sevindim. Cunku dolma canavariyim. :eek: Ne yapayim. Zincirlerimi bu olay kirar banim. Bavulu toplamaya basladim . Ona gore...:D

Hepinize bu mukemmel organizasyinun bir parcasi oldugunuz ve bizleri de oralara goturdugunuz icin tesekkur ederim.

17. Levrek değil Suatçım İSPENDEK :D :D :D

18. simendifer

simendifer Sennur

Bir an lidaki diyeceksin diye çok korktum. :D:D:D:D:D

19. simendifer

simendifer Sennur

Evet Hüseyin abi, ben tutmamış olsam da ilk balık senin kısmetindi, önceden söylemiştim. Suat'ın levrek çıkmıyor dediği yerden çıktıysa bu balık, demek ki iş sende. :)

Sen yeter ki dolma iste, topla bavulunu gel kocaman bir tencere yaparım ben sana. :)

20. simendifer

simendifer Sennur

Yoksun ki piyasada Halit abi, ne yapayım... :) İki haftadır konu duruyor nerdeyse... Gelseydin hoş olurdu, ama yakında yine gitmeyi düşünüyoruz. Olmazsa sen de bize katılırsın. ;):)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.